Με ποιους διάσημους θα κάνατε σεξ;

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
δεν με φοβίζει κάτι μανια... αντε και να σου πω και κατι που θα ήθελες να ακούσεις αμα βρώ κανα αγοράκι που να τα ζητάει ο οργανισμός του θα του το σκάψω το πηγάδι...
αλλά οχι δεν μου κανει κάτι να παω με ανδρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βρε με το ζόρι αυτά δε γίνονται..:P
Τι εννοείς θέμα αλήθειας?:confused:

Όταν λέω άληθεια ενοώ ότι δεν ειναι κακό να πάς, πολοί φοβούντε να πούνε ότι ο τάδε άντρας ειναι φοβερός ή οραίος μην τον παρεξηγήσουν(δεν το καταλαβένω άλλα τέλος πάντον):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Όταν λέω άληθεια ενοώ ότι δεν ειναι κακό να πάς, πολοί φοβούντε να πούνε ότι ο τάδε άντρας ειναι φοβερός ή οραίος μην τον παρεξηγήσουν(δεν το καταλαβένω άλλα τέλος πάντον):P

αλλο το να αναγνωρίσεις οτι κάποιος είναι ωραίος και άλλο το να πας μαζί του...
εσύ νομίζω για το δεύτερο μίλαγες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αλλο το να αναγνωρίσεις οτι κάποιος είναι ωραίος και άλλο το να πας μαζί του...
εσύ νομίζω για το δεύτερο μίλαγες...

Καταλαβε τι λέω και δεν κάνει να πώ πολλά έχω και ανήλικά εδώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ξενερώνω την ζωή μου πάντως, που βλέπω πως δεν υπάρχει ποικιλία στις φαντασιώσεις. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χμ, μαρεσαν πιο πολυ οταν χορευαν λατιν.. ειδικα η σακιρα, που κουναγε τον αξιολατρευτο κωλο της περα δωθε...!
αυτο ανατολιτικο μου κανει ρε παιδια.... χανουμισα θελει, οχι λατινες γκομενες!

Η Shakira πάντως είναι μισή ανατολίτισσα, από Λιβανέζο πατέρα. Γι'αυτό χορεύει και τόσο καλό belly-dance.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Με τον έρωτα του ]Ifrit[ να ανάψουν και λίγο τα αίματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Με την Ζέτα Μακρυπούλια... Ε, είναι και τραγουδίστρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:clapup: Με τη Μπελούτσι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristalia

Νεοφερμένος

Η kristalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Clive Owen !!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Αχ....θεός!Θεός!
Επίσης : Nicolas Cage (κάτι μου βγάζει αυτός ο άντρας!)
Harisson Ford - Sean Connery (σε αυτή την ηλικία που είναι τώρα :redface:)
Eddie Cahil (παίζει στο CSI- δεν θυμάμαι πιο)
Denzel Washington (να μην βάλω και έναν έγχρωμο ) :P

Α....και το νέο μου έρωτα...τον έναν και μοναδικό Λεωνίδα! Gerald Butler! :P

p/s: Σαν πολλούς δεν έβαλα;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Α....και το νέο μου έρωτα...τον έναν και μοναδικό Λεωνίδα! Gerald Butler! :P


ήμουν σίγουρη ότι θα τον έβαζες !!!!:clapup: :clapup:

επειδή η ταινία γυρίστηκε Οκτώβρη 2005- Γενάρη 2006 τώρα αν τον δεις δεν έχει καμία σχέση με το μελαχρινό θεό με το απίστευτο σώμα.:(

είναι καστανόξανθος και αρκετά λιγότερο σωματώδης / γυμνασμένος.

Πάμε για άλλα :clapup: :clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ήμουν σίγουρη ότι θα τον έβαζες !!!!:clapup: :clapup:

επειδή η ταινία γυρίστηκε Οκτώβρη 2005- Γενάρη 2006 τώρα αν τον δεις δεν έχει καμία σχέση με το μελαχρινό θεό με το απίστευτο σώμα.:(

είναι καστανόξανθος και αρκετά λιγότερο σωματώδης / γυμνασμένος.

Πάμε για άλλα :clapup: :clapup: :P

Πόσο καλά ξέρεις εσύ το γούστο μου :redface: :P

P/s: Ναι αλλά συνεχίζει να έχει γαλανά μάτια... τι fetich κι αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Μπορεί με τις: Rachel Hurd-Wood, Jewel, Emily VanCamp. Δεν μου έρχεται κάποια άλλη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Θα έλεγα αλλά φοβάμαι το Ζανινάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Πόσο καλά ξέρεις εσύ το γούστο μου :redface: :P

P/s: Ναι αλλά συνεχίζει να έχει γαλανά μάτια... τι fetich κι αυτό :P


:P :P

άσε που είναι Σκωτσέζος που ψευδίζει....πες σουυυυυυ ....θουυυυυυ θα σου λέει...;)


λεπόν να απαντήσω και γω εδώ..


γυναίκες...
θεά η Μπελούτσι, αν ήμουν άντρας θα την ερωτευόμουν σίγουρα.

άντρες...

ποιον να πω δε μου ρχεται κανείς...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Φυσικά Jolie!!!
Και επίσης φυσικά Jessica Alba!Κόλαση λέμε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
p/s: Σαν πολλούς δεν έβαλα;:redface:

Ε, φαντάζομαι δεν εννοούσες ταυτόχρονα ε; :P:P

(Άραγε έχω απαντήσει εγώ εδώ; )

Με τον Μάλκοβιτς όπως ήταν στις Επικίνδυνες Σχέσεις.

Τώρα που το ξανασκέφτομαι.. με οποιονδήποτε γιατί οι επείγουσες καταστάσεις απαιτούν ακραία μέτρα! :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Gael Garcia Bernaaal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mε τη Juliet από το LOST...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top