Μερέντα ή Nutella;

Μερέντα ή Nutella;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 197)

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
ολα καλα ειναι!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ την Merenda αλλά αν γενικά δεν έχω πρόβλημα και με την Nutella!! Την τρωω ανετα!! Σοκολάτα να είναι...!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Νουτελα και δεν ειμαι καλα φιλοι μου:D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Μερέντα με χίλια!!!!!!!!!!Είναι ο επίγειος παράδεισος! Η νοστιμιά! Μπορώ να φάω όλο το κουτί την ίδια μέρα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
ο,τι να ναι αν και παιρνω συνηθως μερεντα! ομως αυτη που μου αρεσει περισσοτερο ειναι η ΙΟΝ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Η γερμανική αστυνομία ανακοίνωσε σήμερα το πρωί μια σπάνια περίπτωση διάρρηξης φορτηγού.

Σε ένα πάρκινγκ στην μικρή πόλη του Μπάντ Χέρσφελντ κοντά στη Φρανκφούρτη της Γερμανίας, διαρρήκτες εντόπισαν φορτηγό της Nutella,της εταιρίας με το άλειμμα σοκολάτας και φουντουκιού που παρασκευάζεται από την ιταλική εταιρία Ferrero.

Χωρίς να διστάσουν αφαίρεσαν 5,5 τόνους από το προϊόν, που αντιστοιχεί περίπου σε αξία ίση με 16,000 ευρώ.

Όπως φαίνεται οι επιδρομές με στόχο προϊόντα, αντί χρημάτων και πολύτιμων αντικειμένων, δεν είναι ασυνήθιστες στην περιοχή. Πριν λίγο καιρό, σύμφωνα με το γερμανικό πρακτορείο ειδήσεων dpa, στο ίδιο σημείο εκλάπη φορτίο με ενεργειακά ποτά.

Πηγή: Huffington post
Ναι....δεν ξέρω ποιος/ποια ή ποιοι απο εδώ μέσα το έκαναν αλλά καλό θα ήταν να το ομολογήσουνε όσο είναι νωρίς ακόμα....δλδ τι;;;;;
όλα για την παρτη τους;;; σε εμας δεν θα δώσουν τπτ;;; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μερέντα φυσικά :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
μερεντααααααααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
μερενταααααααααα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valeria..

Νεοφερμένος

Η valeria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
μερεντααα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

ΕΙδικα με τα γραμμαρια που κανει δωροοοοο αρχιζω και αλλαξοπιστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τίποτα απ‘ τα δύο. Είναι τίγκα στα συντηρητικά, και πολύ παχυντικά. Προτιμώ να αλείψω μια φέτα με μέλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Τίποτα απ‘ τα δύο. Είναι τίγκα στα συντηρητικά, και πολύ παχυντικά. Προτιμώ να αλείψω μια φέτα με μέλι.
Δεν έπρεπε καν να μπεις στον κόπο να γράψεις σε αυτό το thread!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν έπρεπε καν να μπεις στον κόπο να γράψεις σε αυτό το thread!! :P
Ένα δίκιο το΄χει.Εμένα η αδερφή μου είναι μονίμως με΄να κουτάλι και να κουτί Μερέντα στο χέρι και τρώει.
Εγώ αν φάω τέτοια ποσότητα με λιγώνει..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τίποτα απ‘ τα δύο. Είναι τίγκα στα συντηρητικά, και πολύ παχυντικά. Προτιμώ να αλείψω μια φέτα με μέλι.
Το μέλι δεν συγκρίνεται με τίποτα όντως!
Ένα δίκιο το΄χει.Εμένα η αδερφή μου είναι μονίμως με΄να κουτάλι και να κουτί Μερέντα στο χέρι και τρώει.
Εγώ αν φάω τέτοια ποσότητα με λιγώνει..:/:
Και εμένα. Πχ μπορώ να φάω μερέντα/νουτέλα σε φέτα ψωμί (μέχρι και 5-6 έχω φάει) αλλά σκέτο έτσι με κουτάλι όχι.

Αλλά...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top