Μερέντα ή Nutella;

Μερέντα ή Nutella;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 197)

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Και τα δυο με παθος! Και μαζι να ναι δε με πειραζει!:P

Σοκολατου με τρελα, δεν κανω διαχωρισμους!!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μερεντα Μερεντα Μερεντα...Με αυτήν μεγαλώσαμε και αυτη ειναι ο σοκολατοερωτας μας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse__

Νεοφερμένος

Ο jesse__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
όποια είναι σε προσφορά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οτι παχαινει περισσοτερο.


για να διατηρω τη σιλουετα μου σταθερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Μερέντα, δίχως αμφιβολία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μερεντα εννοειται.
Η νουτελα ειναι λιγο πιο πικρη, ενω η μερεντα θεική.:redface:
Βεβαια ιδια δουλεια κανουν. *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ψήφισα νουτέλα αλλά η NUCREMA τις ξεπερνάει όλες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Νutella! Δεν ξέρω αλλά η μερέντα μου φαίνεται πάρα πολύ γλυκιά , κοινώς, ''αναγούλα'' .....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Nutella, την τρώω με το κουτάλι, χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μερεντα εννοειται.
Η νουτελα ειναι λιγο πιο πικρη, ενω η μερεντα θεική.:redface:
Βεβαια ιδια δουλεια κανουν. *.*
Noμιζω πως συμβαινει το αντιθετο. Η νουτελα ειναι πιο γλυκια αλλα η μερεντα ειναι πιο κοντα στη γευση της σοκολατας αλλα συμφωνουμε οτι κανουν την ιδια δουλεια..


..μας γεμιζουν θερμιδες!!:look:


Υγ Βασικα κουβαδακι να ειναι και ας γραφει οτι θελει απ'εξω..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Μερέντα φυσικά! Είναι απλώς θεϊκή! Από τότε που δοκίμασα Νutella μου έχει μείνει αυτή η πικρή γεύση, συμφωνώ με τη Λάουρα, και η έντονη αίσθηση φουντουκιού. Εγώ θέλω να τρώω μερέντα, όχι φουντούκια! Εντάξει κι η μερέντα έχει ίχνη φουντουκιού, αλλά όχι τόσο έντονα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
NUTELLA βεβαια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
να σου πω την αληθεια δεν τις πολυξεχωριζω...οποια βρεθει εκεινη τη στιγμη μπροστα μου τρωω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Merenta:clapup::clapup: φυσικα ειναι πολυ πιο ωραια απο την Nutella:whistle:!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Νutela.
Μόνη της είναι αξεπέραστη.

Αν δεν βρίσκω, Merenda.

Και τα δύο, με θρυμματισμένα μπισκότα πάνω σε παγωτό βανίλια :crazy:

Με δημητριακά ολικής άλεσης πάνω σε γιαούρτι :yahoo:

Απλωμένη σε φρεσκοφτιαγμένη ζεστή κρέπα :jumpy:

Μόνη της, μεγαλοπρεπής στο βάζο της και να βουτάω μέσα μπισκοτάκια Μιραντα ή Petit Beurre ή Sprits :alljumpy:

Στην κουζίνα αδελφές μου! Στην κουζίνα!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
NUTELLA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Μερέντα..μαλλον γιατί τν εχω συνηθίσει!Και η nuttella καλή είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δροσοσταλια

Νεοφερμένος

Η Αλεξία<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
~Νουτεεελααα~:D την λατρεεεεεεεεεεεύω :P Ειναι τοοοοσο νοστιμηηη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmanouela 94

Νεοφερμένος

Η emmanouela 94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
merenta :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Νutella! Δεν ξέρω αλλά η μερέντα μου φαίνεται πάρα πολύ γλυκιά , κοινώς, ''αναγούλα'' .....:P

ακριβως το ιδιο και εγω!!!!!!!!!!!!!!!! nutella for a life!!!!!!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top