Μακάρι να ήταν έτσι όλα τα προβλήματα!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Εξαρτάτε από την ταινία. Για χαλαρή ταινία, φέρε όποιον να'ναι, και πες του να φέρει αναψυκτικό και σνακς. Για σοβαρή ταινία, η για ταινία με κάποιο ιδιαίτερο νόημα για σένα, δες την μόνη και γράψε σε ένα χαρτί τις σκέψεις σου σαν να την συζητάς με κάποιον που είναι πολύ κοντά σε εσένα. :redface: Η δική μου λύση. :P


Δίνω αύριο εργασία και δεν έχω ιδέα από την θεωρία που χρειάζεται, δεν έχω βιβλίο για να την διαβάσω, και ακόμα και αν είχα, δεν προλαβαίνω να την κάνω..Αν δεν πάρω όμως μερικά ψίχουλα σε αυτή την άσκηση, πάει το μάθημα. Τι κάνω? :/::(

Άνοιξε το google και ψάξε εκεί πληροφορίες. Ο Γούγλης είναι ο καλύτερος φίλος σου!:)

Εγώ έχω στενοχωρηθεί σήμερα. Αναρρωτιέμαι κάποια πράγματα κάποιοι αν τα κάνουν επίτηδες ή απλά όοολα τα στενάχωρα συμβαίνουν τυχαία και αποτελούν διαβολικές συμπτώσεις και το θέμα είναι ότι δε θέλω με τίποτα να αδικήσω πρόσωπα και καταστάσεις.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ έχω στενοχωρηθεί σήμερα. Αναρρωτιέμαι κάποια πράγματα κάποιοι αν τα κάνουν επίτηδες ή απλά όοολα τα στενάχωρα συμβαίνουν τυχαία και αποτελούν διαβολικές συμπτώσεις και το θέμα είναι ότι δε θέλω με τίποτα να αδικήσω πρόσωπα και καταστάσεις.:(


welcome to the club....
προσπάθησε να είσαι όσο πιο αντικειμενικός και δίκαιος μπορείς με βάση αυτά που ήδη γνωρίζεις για τους ανθρώπους αυτούς....
έτσι κι αλλιώς την αλήθεια την γνωρίζεις μέσα σου....




Θελω να βρω τη συνέχεια από μια σειρά και δεν τη βρίσκω πουθενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θελω να βρω τη συνέχεια από μια σειρά και δεν τη βρίσκω πουθενα :P
Τι σειρά; Ψυχολογικά; Κουβάρι; Πρόγραμμα; Δίαιτα; Σαπουνόπερα; :P
Ό,τι θες άνοιξε θρεντ, νι ;)








Έχω κουραστεί να δίνω συμβουλές αλλά μ' αρέσει, τι να κάνω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάνε ένα διάλημα και συνέχησε


Εχω υπερβολική δουλειά και έχω κολήσει στο στέκι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κλείστο και σκέψου ότι θα βρεθείτε το Σαββατο ;)


έχω ένα κουτί γλυκά στο ψυγείο... δεν μπορώ να μείνω μακρυά τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τάισε τον σίντροφο στο στόμα και άσ'τον να σε ευχαριστήσει;)


Δεν μπορώ να το κλείσω, μια βδομάδα τρέχω χωρίς σταματιμό, θέλω μπρέικ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Χαλάρωσε λιγάκι με το να τρέχεις δεν κάνεις τίποτα....Πρέπει να απολαμβάνεις την κάθε στιγμή......!

Εχω ένα θέμα και θέλω βοήθεια.....Ξέρω ότι κάποια με βρίζει και με υποτιμά...αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι γιατί είναι συνάδελφος...πως να το αντιμετωπίσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πιάστην και ρώτα την τι πρόβλημα έχει, καμιά φορά έχουν λόγο κάποιοι και μας βρήζουν μπορεί να είναι άδικος ο λόγος και να μην το ξέρει, πιάστην και μήλα της εξήγησε της ότι καλό είναι να λέμε ότι θέλουμε μπροστά στον άμμεσο ενδιαφερόμενο.


Κάνω δ'ιαιτα 6 ευδομάδες τρέχω 2 1/2 έχω ξεχάσει την λέξη φαγητό, στερούμε την ποσότητα και πραγματικά μου λείπει να φάω κάτι, μυρήζω φαγητό και με πιάνουν τα κλάματα μετά απο όλα αυτά εδώ και 6 ευδομάδες πήρα 3 κιλά, εσείς τι θα κάνατε;:hmm::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα σταματούσα τις υπερβολές, που κάνουν ΚΑΚΌ στο μεταβολισμό μου, που χαλάνε το μυϊκό μου ιστό και θα συμβουλευόμουν ειδικό. Και θα έκανα αιματολογικές.

Αύριο έρχονται οι γονείς μου, ο μπαμπάς θα κάτσει το σκ, η μαμά μια εβδομάδα... κι εγγύ ξύπνησα με πονόλαιμο και κρύωμα! Αλλα έχω ΠΟΛΛΉ δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ξεκίνα χαλαρά με ένα τσαγάκι, και σιγά σιγά μια δουλειά την φορά, έτσι και δεν θα πολυκουραστεις και θα είσαι ψιλοχαλαρή, όχι άγχως;)

Ειμαι προβληματική ολόκληρη, το νοιώθω το ξέρω, πώς μπορεί να αλλάξει αυτό;:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να πάρεις απόφαση ότι ΔΕΝ είσαι, μονη σου καταδικάζεις τον εαυτό σου σε πείνες και ταμπέλες "ελαττωματικής".. και να απολαύσεις τι ζωή σου, έχεις καταφέρει πολλά.

Ξέχασα πάλι τα γενέθλια μιας φίλης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δωσ της μια καρτα στην οποια θα ζητας συγχωρεση για το ατοπημα σου :P:) και σημειωσε τα γενεθλια της στο κινητο, στο ημερολογιο, καπου τελοσπαντων για να μην τα ξαναξεχασεις ;)!

Δινω την δευτερα μαθημα και δεν εχω διαβασει... βαριεμαι ασυστολα :(:P!
(δεν ειχα πιο σημαντικο προβλημα να βαλω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Το ξέρεις ότι θα κάτσεις να διαβάσεις και ας βαριέσαι τώρα το καλύτερο και πιο ευχάριστο τρόπο θα τον βρείς εσύ....(Αφού βαριέσαι)!! Καλή επιτυχία σου ευχομαι...!

Το σαβ/κο έλεγα να φύγω λιγάκι να πάω μια βόλτα στο χωρίο μου , αλλά ο φίλος μου θα έχει ενα σεμηνάριο την Κυριακή ....Να πάω μόνη μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ναι να φύγεις... είναι καλό να μένουμε κ λίγο μόνη...
να χαλαρώσεις

Θέλω να ξεκινήσω γυμναστήριο αλλά δεν θέλω να ξοδέψω κ της λίγες ώρες που μπορώ να είμαι με το μωρό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ξεκίνα το γυμναστήριο και θα δείς ότι θα βρισκεις ώρες κι άλλες που δεν είχες πρίν...και θα κάνεις τα πράγματα που θέλεις....Πάντα όταν θέλουμε κάτι πολύ το κάνουμε...και βρίσκουμε και ώρα να ασχοληθούμε....

Θέλω να ξεκινήσω μια διαιτούλα να χάσω 4 κιλάκια που πήρα το καλοκαίρι...Πρέπει να φτιάξω την διαθεσή μου πρώτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mα η διάθεση σου θα φτιάξει αυτόματα μόλις χάσεις το πρώτο κιλό.. εγγυημένα! ;)

Θέλω να διαβάσω, αλλά έχω χάσει εντελώς το touch και βαριέμαι ασύστολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το touch δεν το εχεις χασει καθολου!!! Ολα ειναι μεσα στο μυαλο σου!!! Μολις αρχιζεις να διαβαζεις θα σου ερθει και η ορεξη!!! Σκεψου μονο πως αμα διαβασεις θα πετυχεις τον στοχο σου ;)!
(για καποια αδεια δεν δινεις;)
ωραια τα λεω ελα ομως που δε τα εφαρμοζω :P

Με σκοτωσαν οι δολοφονοι:cry_x::cry_x::cry_x::P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Αφου δεν έχεις τίποτα καλύτερο απο το διάβασμα να κάνεις κάνε το διάβασμα σου λίγο πιο ξεχωριστό!

Βαριέμαι και δεν θέλω να δουλέψω αλλο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Το touch δεν το εχεις χασει καθολου!!! Ολα ειναι μεσα στο μυαλο σου!!! Μολις αρχιζεις να διαβαζεις θα σου ερθει και η ορεξη!!! Σκεψου μονο πως αμα διαβασεις θα πετυχεις τον στοχο σου ;)!
(για καποια αδεια δεν δινεις;)
ωραια τα λεω ελα ομως που δε τα εφαρμοζω :P

Με σκοτωσαν οι δολοφονοι:cry_x::cry_x::cry_x::P!

Μην ανησυχείς:P Θα ξαναμπείς στο παχνίδι την επομενη βδομαδα:eek:

Πως ανεβάζεις την ψυχολογία κάποιου που διαβάζει γενικά αλλα τα έχει παει χαλια στην εξεταστική???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Πως ε??Λοιπόν του λές ενα ανεκδοτάκι και μετά τον βοηθάς στο διάβασμα για την επανεξέταση...

Να του κάνω την εκπληξη που του ετοιμάζω απόψε το βράδυ ή να το αφήσω για το σάββατο το βράδυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top