Κουιζ με ταινιες.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ξεκιναμε ενα παιχνιδι οπου καποιος θα δινει ενα δυο στοιχεια ή σκηνες ταινιας και ο αλλος θα προσπαθει να μαντεψει σε ποια ταινια αναφερομαστε.Ταινιες ελληνικες/ξενες κλπ
Ξεκινω.

Κλασικη σκηνη το παλιο αμαξι κι ενας περιεργος οδηγος που ακολουθει κοπελες οδηγους στο δρομο.Αμερικανικη.Θριλερ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Christine ?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
οχι αλλη ταινια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κλασικη σκηνη το παλιο αμαξι κι ενας περιεργος οδηγος που ακολουθει κοπελες οδηγους στο δρομο.Αμερικανικη.Θριλερ
το διορθωσα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Κλασικη σκηνη το παλιο αμαξι κι ενας περιεργος οδηγος που ακολουθει κοπελες οδηγους στο δρομο.Αμερικανικη.Θριλερ
Ξέρεις πόσες χιλιάδες ταινίες με αυτό το σενάριο έχουν γυριστεί; (και πόσες έχω δει, ως λάτρης των θρίλερ; ) Και να τις είχα δει όλες, δεν θα τις θυμόμουν. :P

Πες άλλο κάτι χαρακτηριστικό, μπας και βοηθήσει άλλους συμμετέχοντες, γιατί από μένα...:rolleyes:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ξέρεις πόσες χιλιάδες ταινίες με αυτό το σενάριο έχουν γυριστεί; (και πόσες έχω δει, ως λάτρης των θρίλερ; ) Και να τις είχα δει όλες, δεν θα τις θυμόμουν. :P

Πες άλλο κάτι χαρακτηριστικό, μπας και βοηθήσει άλλους συμμετέχοντες, γιατί από μένα...:rolleyes:
πρωταγωνιστει ο Kurt Russell
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Μπράβο, αυτό βοηθάει. :thumbup:

Όχι εμένα βέβαια (έχω ξεκαθαρίσει εξ αρχής τη θέση μου), μιας που η μόνη ταινία που θυμάμαι με τον Κερτ Ράσελ είναι το "Απόδραση από τη Ν. Υόρκη". :hehe:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ναιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup: :clapup: :air_kiss:
GWvk.gif
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Λοιπον ταινια που ειναι γυρισμενη σε ενα ποταμι σε ποταμοπλοιο για την ακριβεια και πρωταγωνιστει ο χαμφρευ μπογκαρτ
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top