Καρπούζι

Ποιο τμήμα από το καρπούζι σας αρέσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 45)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αυτό δεν είναι καρπούζι... αυτό είναι μεταλαγμένο κολοκύθι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οντος για κολοκυθει φενετε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Η καρδια του καρπουζιού είναι σούπερ και τώρα που έρχετε καλοκαίρι γουστάρω άγρια λέμε, άλλα και την άκρη πρώς την φλούδα μου αρέσει επιδή είναι τραγανό:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω τρελενομαι για καρπουζι με φετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ τρελαίνομαι για καρπούζι με βότκα.
Πέρνουμε ένα καρπούζι από το ψυγείο που το έχουμε βάλει να παγώσει πολύ, και του ανοίγουμε μικρές τρύπες,στη διάμετρο ενός καλαμακίου.
Γεμίζουμε από τις τρύπες το καρπούζι με βότκα και μετά ρουφάμε από τα καλαμάκια.
Οτι μείνει το τρώμε κανονικά σαν καρπούζι που είναι και το καλύτερο....


:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Απάντησα: ΟΛΟ..



άλλωστε ή όλα ή τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Καρδιά, δεν συγκρίνεται με τπτ άλλο ειδικά όταν είναι παγωμένη και έξω έχει 40 βαθμούς Κελσίου.:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:





Βέβαια, την τρώω κρυφά γιατί συνήθως με προλαβαίνει ο αδερφός μου και μου παίρνει τη μπουκιά από το στόμα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εχει και κουκούτσια το καρπούζι;;; εγώ το τρώω και δεν τα εσθάνομαι καθόλου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μάνια μου αγαπημενη μου Μάνια....:hug:
Γιατι μου τα λες ετσι αποτομα και με στελνεις?:P :P

Λοιπον σοβαρα τωρα το καρπουζι εχει κουκουτσια!
Πολλα!Μικρα!Και μαυρα!;)
Δεν λεω ειναι απολαυστικο φρουτο αλλα οταν το τρωμε εχουμε ανοιχτα τα ματια μας βρε συ...Να βλεπουμε τι τρωμε!:P :P
Σε πειραζω ε!;)


Κοιτα και τις φωτο:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως τα τρώω τα κουκούτσια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Κάτω κοντά στη φλούδα γιατί είναι πιο δροσερό, δεν είναι πολύ γλυκό και δεν έχει κουκούτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ πάντως τα τρώω τα κουκούτσια :P

Πέστα μισέλ σε παρακαλώ, δεν είναι φοβερό να μην φτίνεις συνέχεια τα κουκούτσια;;:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω την καρδια παντα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πέστα μισέλ σε παρακαλώ, δεν είναι φοβερό να μην φτίνεις συνέχεια τα κουκούτσια;;:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Όντως. Εγώ φτύνω το καρπούζι και τρώω τα κουκούτσια :P
(kidding, αν και όντως μου αρέσουν περισσότερο τα κουκούτσια παρά το καρπούζι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Ο πατέρας της φίλης μου που κάνει εισαγωγή φρούτων και λαχανικών φέρνει κάτι τέλεια καρπούζια από το ισραήλ χωρίς κουκούτσια, ααα και σε γεύση ίδια με τα έλληνικά. δεν είναι μεταλλαγμένα, απλά εκεί βγαίνει αυτή η ράτσα καρπουζιού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Κάτω κοντά στη φλούδα γιατί είναι πιο δροσερό, δεν είναι πολύ γλυκό και δεν έχει κουκούτσια.
Σαρέσει που δεν είναι και πολύ γλυκό? Γιατί εγώ το θεωρώ πλεονέκτημα του κάτω μέρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι παιδια υπάρχει ποικιλία καρπουζιού άσπερμη(χωρίς κουκούτσια) η γευση δεν αλλάζει είναι ίδια

Πάντως η καρδια είναι όλα τα λεφτά:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Πάντως η καρδια είναι όλα τα λεφτά:clapup:

Και εγώ τρελαίνομαι για την καρδιά του καρπουζιού!
Αλλά και σε ένα καρπουζάκι γεμάτο με δυο - τρία καλοκαιρινά ποτά μέσα, και καλαμάκια για το ντεκόρ δεν θα έλεγα όχι! :P

Πωωω τι θυμήθηκα τώρα! Αυτά ήταν καλοκαίρια! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Oχι αυτά "ήταν"....
αυτά είναι καλοκαίρια φίλε μου....:clapup::clapup::clapup:
Προτείνω αντί για δυό τρία ποτά, μισό μπουκάλι βότκα μέσα.....


Ολα τα λ7:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top