Καθαρά Δευτέρα

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Για πείτε εδώ στεκόπαιδα πού θα περάσετε την ημέρα αυτή??
Τί έχετε σχεδιάσει??
Να παρηγορείτε εμας που δεν θα κάνουμε τίποτα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν εχουμε σχεδιασει τπτ. Παντος δυο εκδοχες παιζουν, να ειμαστε μαζεμενοι ολο το ο σοΐ στο σπιτι της γιαγια μου η να μαζευτουμε στο εξοχικο του θειου μου... Τοσο χρονια αυτο κανουμε, παλια ειχαμε και το δικο μας εξοχικο στο παιχνιδι αλλα φετος δεν παιζει.
Στο τραπεζει θα πεζουν ολα, θαλασινα, ψαρια, λαχανικα, κρεας κλπ. Οπος παντα θα κανουμε "βρωμικη" καθαρη δευτερα:P Βεβαια μονο εγω τρωω τα κρατα αλλα αυτο δεν παιζει ρολο:P
Ο παραδοσιακος χαρταετος ενοειτε και φυσικα μετα απο το τρελο φαγοποτι θα πεση υπνος, ενω πριν απο το φαγοποτι θα πεσει οff-road
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κι εμείς τίποτα, νεκρή μέρα, άντε να φάμε μέχρι σκασμού και μετά να έχουμε τύψεις όλη τη βδομάδα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εγω παιζει να πεταχτω μια βολτα απο ναυπλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Τα deadlines τρέχουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
....και δε φτάνουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ωραίος ο χαλβάς Φαρσάλων :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Δεν ξέρω,μάλλον καμιά κοντiνή απόδραση για να ξεσκάσουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Προς το παρόν τρώω ταραμοσαλάτα, μιαμ μιαμ μιαμ :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ δεν θέλω να τα φάω αυτά και βολεύτηκα με γάλα και κορν φλεικς
Το απόγευμα δουλεύω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Εσκασα με μισο κιλο κοτοπουλο και μια γαβαθα τζατζικι ,ντακσ δεν ειναι νηστησιμα αλλα τα εφαγα με ευλαβεια,μετραει ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Εσκασα με μισο κιλο κοτοπουλο και μια γαβαθα τζατζικι ,ντακσ δεν ειναι νηστησιμα αλλα τα εφαγα με εβλαβεια,μετραει ? :P

Το τζατζίκι είναι πάνω απ' όλα, και από την νηστεία :P
Εγώ έφαγα μεγάλη ποσότητα χταποδιού και καλαμαριού όπως και ταραμά :P
Μετά έπαιξα με την ανηψούλα μου:baby::inlove::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καθαρή δευτέρα να σου πετύχει... Με χάλια καιρό και ταμείον "μείον". :down:
Άντε να τη χαρείς μετά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Το τζατζίκι είναι πάνω απ' όλα, και από την νηστεία :P
Εγώ έφαγα μεγάλη ποσότητα χταποδιού και καλαμαριού όπως και ταραμά :P
Μετά έπαιξα με την ανηψούλα μου:baby::inlove::clapup:
Εγώ έφαγα ντολμαδάκια,έφαγα πολλήη λαγάνα και ήπια 1 Coca-Cola:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Το τζατζίκι είναι πάνω απ' όλα, και από την νηστεία :P
'Ετσι :clapup: Ειδικά όπως το φτιάχνω εγώ με 2 ολόκληρα σκόρδα,διώχνω όλους τους ανταγωνιστές από τη γαβάθα μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ουσιαστικα δεν εφαγα τπτ, θα φαω τωρα μια καλμποναρα, ειπια μια 2λιτρη κοκα και κατα τα αλλα αστε τα να πανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Α ρε τυχερά
εγώ δεν έκανα τίποτα διαφορετικό:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Απόδραση από την Αθήνα....Πολύ ύπνο, πολύ φαϊ, πολύ γέλιο, πολλές αγαπούλες, γενικά ήταν ένα τριήμερο όπου όλα ήταν ΠΟΛΛΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
τα κλασσικά, φαγητο,πολυ χταποδάκι, ταραμοσαλάτα και μετά υυυυυυυυυυυυπππππππππννννοοοοςςςςςςςςς:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μετά το πατρινό καρναβάλι, πήγα πχιο κάτω καμμιά κατοσταριά χιλιόμετρα στο χωριό μου να χαρώ στη φύση την καθαρά δευτέρα... και μας ρήμαξε στη συννεφιά και το νερό. ντροπη και αίσχος :mad: :P.

ψ. να προσέχετε με τον ταραμά, δαγκώνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top