Κάθε Μέλος, μια φωτογραφία

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καταπληκτικο!!! :air_kiss:

Η @Aleksa οπως τη φανταζομαι:air_kiss:

giphy.gif
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Μια άλλη πλευρά της @EvanescenceQ;
Carrie_Bradshaw.gif




(θα επανέλθω και με άλλους/ες) ;) :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μια άλλη πλευρά της @EvanescenceQ;
View attachment 93835



(θα επανέλθω και με άλλους/ες) ;) :P
Perfect!!!!!!! :air_kiss: Και αγαπημενη μου ηρωιδα σειρας ναι:D

Θα ανεβασω κι εγω για τους υπολοιπους μισο να σας συνδιασω με μερικα πετυχημενα. Οταν ειναι νευριασμενα τα μελη τα αισθανομαι καπως ετσι:D

@Aleksa

giphy (8).gif


@yorkie

giphy (7).gif


@Valder

giphy (5).gif


@Υδροχόος

giphy (4).gif


@TheUltimateUnderdog

giphy (3).gif


@Pak

giphy (2).gif


@chrisjhon02

giphy (6).gif
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Perfect!!!!!!! :air_kiss: Και αγαπημενη μου ηρωιδα σειρας ναι:D

Θα ανεβασω κι εγω για τους υπολοιπους μισο να σας συνδιασω με μερικα πετυχημενα. Οταν ειναι νευριασμενα τα μελη τα αισθανομαι καπως ετσι:D
Άψογη !!! :P

Δεν έτυχε...πέτυχε...<3:give_rose:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,416 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,416 μηνύματα.
Εσυ εισαι η Rory (Aurora) η κόρη του Lucifer που βαζω συχνά στο πως αισθάνεστε με τις φλόγες στο πρόσωπο:

Δεν εχω δει τη σειρά (απλα τη ξεκίνησα το 17 αν δεν κανω λαθος) οπότε δε ξέρω αν πρέπει να πω ευχαριστώ :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Αυτός είναι κακός Γερμαναράς. Μ αρέσω πιο πολύ έτσι.

rufus_sewell1.jpg



Δεν εχω δει τη σειρά (απλα τη ξεκίνησα το 17 αν δεν κανω λαθος) οπότε δε ξέρω αν πρέπει να πω ευχαριστώ :laugh:
Γαιδούρι της έδιναν, στα δόντια το κοίταγε.:|
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,416 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Οκ @Valder; ανακαλώ .:hi:
Αποκατέστησες την καλή σου φήμη ως Gentleman.:thumbup:
6857701e45d4635.gif
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά...οι άντρες, της παρέας, τα σπάνε !!! :alljumpy:

Ειδικά...ο πρώτος, θες μόνο να σε κοιτάει. Αρκεί...:P

Κάτι ήξερα εγώ, προχθές, που ήθελα να τον πιάσω απ' το χέρι...:devil:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top