Κάθε Μέλος, μια φωτογραφία

self-instructive depressing

New member

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

tarja turunen , η πρώην τραγουδίστρια των nightwish που σε μέταλ συγκρότημα έβγαινε με κίτρινο μικρόφωνο και φόρεμα γιατί απλά έτσι γούσταρε :P

Isiliel

New member

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

or

...take your pick! :P
(no idea, who this guy is)

New member

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.
:hehe::hehe:
:hehe::hehe:

έχω την μπλούζα του πρώτου και το τζιν του δεύτερου :ropalo:

Isiliel

New member

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

New member

διάλεξε και πάρε , δεν παύει να είναι το ίδιο πρόσωπο
και δεν είμαι γάτα που καφρεφτίζεται σαν λιοντάρι - είμαι πολική αρκούδα που καφρεφτίζεται σαν πιγκουίνος:pfff:

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

New member

I rest my case! :pfff:

Συνημμένα

New member

:worry: βασικά σίγουρα δεν μοιάζω με την παρουσιάστρια αριστερά

άντε τελευταίο να παίρνουνε σειρά και οι υπόλοιποι (εκτός και αν βάλουνε τίποτα περίεργο για μένα οπότε θα έχουνε να κάνουνε με την δικηγόρο μου - kajira είσαι μέσα ακόμα ;

Corpse Bride

New member

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

Xa xaaaaaaaaa..
κι ομως ανεκδιηγητε, οταν πατας το νικ σου στο γκουγκλ, αυτη ειναι το πρωτο αποτελεσμα!

jrot6

New member

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 668 μηνύματα.

rascal_gd

New member

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.
(για νεραιδα)

ή

Διαλεξε και παρε..

(για τζιροτ)

τζιροτ, σε κυνηγαει ενας παπας.. :P

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

:)

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.

Από που αλλού; Από το Love Actually (2003).

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...