Η πολιτική πορεία της Τζούλιας

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εχουμε Εκτακτη επικαιροτητα..:P


προσεχως καιστο πλησιεστερο σε σας Ψυχιατρικο καταστημα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εχουμε Εκτακτη επικαιροτητα..:P


προσεχως καιστο πλησιεστερο σε σας Ψυχιατρικο καταστημα..:P

ενας τοιχος να βαρεσω το κεφαλι μου ρε παιδια.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
ενας τοιχος να βαρεσω το κεφαλι μου ρε παιδια.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το ντυσιματάκι πάντως, μου θύμισε τη Ντάλια απ' το "Παρά Πέντε", όταν για μια φορά στη ζωή της χρειάστηκε να παίξει το ρόλο της "σοβαρής" :whistle:

Πείτε μου ότι είναι Πρωταπριλιά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δυστυχως οχι....
η τζουλια και παππουσ-της..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
εχουμε Εκτακτη επικαιροτητα..:P


προσεχως καιστο πλησιεστερο σε σας Ψυχιατρικο καταστημα..:P
Για το...


...wait for it...


...πέος.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εχουμε Εκτακτη επικαιροτητα..:P

προσεχως καιστο πλησιεστερο σε σας Ψυχιατρικο καταστημα..:P
Θέλω να πείσω σημαντικές προσωπικότητες να κάνουν επενδύσεις στη χώρα μας.


Πώς; :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baudE Laire

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Θέλω να πείσω σημαντικές προσωπικότητες να κάνουν επενδύσεις στη χώρα μας.


Πώς; :rolleyes:


απειλώντας τους ότι αν δεν υπογράψουν για την επένδυση , δεν θα σταματήσει να τραγουδάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
απειλώντας τους ότι αν δεν υπογράψουν για την επένδυση , δεν θα σταματήσει να τραγουδάει
μα τότε δεν θα επενδυσουν..
θα αυτοκτονησουν!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εχουμε Εκτακτη επικαιροτητα..:P
προσεχως καιστο πλησιεστερο σε σας Ψυχιατρικο καταστημα..:P
Έχουμε ακροδεξιά και ακροαριστέρα κόμματα στην βουλή!
Κάναμε τον Σαμάρα προέδρο κόμματος αντιπολίτευσης. Το μόνο που μας μένει είναι να βάλουμε την Τζούλια στην βουλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Έχουμε ακροδεξιά και ακροαριστέρα κόμματα στην βουλή!
Κάναμε τον Σαμάρα προέδρο κόμματος αντιπολίτευσης. Το μόνο που μας μένει είναι να βάλουμε την Τζούλια στην βουλή.

Και τον Νίκο Δήμου υπουργό Οικονομικών!

Εκεί να δεις κατάντια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κάναμε τον Σαμάρα προέδρο κόμματος αντιπολίτευσης. Το μόνο που μας μένει είναι να βάλουμε την Τζούλια στην βουλή.
ειλικρινα τωρα...κανεις συγκριση?:confused::hmm:
(αν θεωρεις τον σαμαρα ακροδεξιο ,τοτε δεν εχεις ακουσει τι λενε ολα τα κεντροδεξια κομματα στην Ευρωπη-στα χναρια τους ακολουθει και τα λεει και πιο ηπια....(φαντασου να ειχαμε εδω μεγαλο κομα με ονομα Χριστιανοδημοκρατες,,φαντασου τι θα λεγανε οι προοδευτικοι..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.


Τζούλια μαζί σου ! Τζούλια σε αγαπάω ! Πάρε με μαζί σου στο εξωτερικό, μαζί θα τους πείσουμε τους ξένους, μαζί ! Πε μου ότι μιλάς σοβαρά, πε μου ότι δεν μας κάνεις ένα κακό αστείο, Love ! peace ! Ανάκαμψη και ευημερία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ειλικρινα τωρα...κανεις συγκριση?:confused::hmm:
(αν θεωρεις τον σαμαρα ακροδεξιο ,τοτε δεν εχεις ακουσει τι λενε ολα τα κεντροδεξια κομματα στην Ευρωπη-στα χναρια τους ακολουθει και τα λεει και πιο ηπια....(φαντασου να ειχαμε εδω μεγαλο κομα με ονομα Χριστιανοδημοκρατες,,φαντασου τι θα λεγανε οι προοδευτικοι..)

Δεν είναι (πολύ) ακροδεξιός, λαϊκιστής και ανίκανος είναι.

Επίσης αν ψάξεις την ιστορία θα δείς ότι τα Χριστιανοδημοκρατικά κόμματα έφτιαξαν την ΕΕ. Ο Σαμαράς ανάθεμα και αν ξέρει τις διαφορές μεταξύ ΝΑΤΟ και ΕΕ.

Τεσπά, ψήφος στη Τζούλια. Εγώ πραγματικά της βγάζω το καπέλο. Αφού ένα ξόανο έκανε το 90% των Ελλήνων να συζητούν για αυτή και όχι για τα προβλήματα τους, και να νομίζουν ότι κάνουν κάτι με το να σχολιάζουν το τίποτα, της αξίζει μια θέση στη διακυβέρνηση.

Τζούλια φορ πρέζιντεντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Η Σάσα Μπάστα στο κρατητήριο μετά από μήνυση της Τζούλιας



Στο κρατητήριο αστυνομικού τμήματος πέρασε τη νύχτα της η Σάσα Μπάστα σύμφωνα με δημοσιεύματα.
Πληροφορίες αναφέρουν πως η τραγουδίστρια συνελήφθη τα ξημερώματα ύστερα από μήνυση που κατέθεσε εναντίον της η Τζούλια Αλεξανδράτου.
Δημοσιεύματα αναφέρουν πως όλα ξεκίνησαν στο νυχτερινό κλαμπ Sisha στον Πειραιά, όπου η Σάσα ήταν οικοδέσποινα σε ανδρικά καλλιστεία που διεξάγονταν στο εν λόγω μαγαζί, με διοργανωτή τον γνωστό μάνατζερ Γιώργο Κουτούλια.
Γύρω στις 2ηώρα έφτασε στο νυχτερινό κέντρο η Τζούλια Αλεξανδράτου με τον Μένιο Φουρθιώτη, θέλοντας να μπουν μέσα, με την Σάσα Μπάστα πληροφορούμενη για τον ερχομό τους να ζητά από τους υπεύθυνους να μην τους επιτρέψει την είδοδο.
Αυτό εξόργισε την Τζούλια Αλεξανδράτου, με αποτέλεσμα να καλέσει την αστυνομία και να γίνει η σύλληψη της Σάσας.
Με εντολή εισαγγελέα η Σάσα Μπάστα αφέθηκε ελεύθερη λίγες ώρες αργότερα, ενώ αναμένεται να οριστεί τακτική δικάσιμος.
Ωστόσο υπενθυμίζουμε πως την περασμένη βδομάδα, η τραγουδίστρια είχε υποβάλει μήνυση κατά της Τζούλιας Αλεξανδράτου και του μάνατζέρ της Μένιου Φουρθιώτη, επειδή το μοντέλο την αποκάλεσε «ιερόδουλη».
Η Τζούλια με τη σειρά της, είχε απαντήσει με δελτίο τύπου στη μήνυση της Σάσας, ζητώντας από τα αρμόδια δικαστήρια να απαγορεύεται η οποιαδήποτε αναφορά του ονόματος μου από την κυρία Μπάστα. Σε περίπτωση που δεν συμμορφωθεί θα καλείται να καταβάλει το ποσό των 50 χιλιάδων ευρώ κάθε φορά που θα αναφέρεται στο όνομα μου».




τραγικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Α αυτο το ακουσα κι εγω για τη Μπαστα.:P

Αχ Θε μου, δε λετε που ναι και η Τζουλια και μας φτιαχνει το κεφι στα μεσημεριανα, μαζι με αυτη την ταπα τον ατζεντη της πως τονε λενε? Τελοσπαντων μου διαφευγει ο ποντικος. Σα ποντικακι δεν ειναι?:hehe::hehe:

Οχι που θα κατσω νακουω για το δντ. Εδω μιλαμε για θεμα.
σοβαρο.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι εχει γεμισει η τηλεοραση με δαυτους? το καθε ξωανο που δεν ξερει που να παρκαρει το καλαμι βγαινει και το τρωμε στη μαπα καθημερινα... :mad: και απορω δηλ. με τον κοσμο που παει και δινει λεφτα για να δει αυτο το ατομο και συντηρει τετοιες καταστασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η Τζουλια να προσεξει μην καταντησει στο τρελαδικο σαν τη θωδη...εχουν ξεφυγει.... :/:

πλακα πλακα και η λογικη φευγει απο το παραθυρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η Τζούλια, η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ Τζούλια, προφανώς και δεν είναι και το ... σοβαρότερο άτομο στην Ελληνική Επικράτεια. Αυτό όμως γιατί να την καθιστά ανίκανη στο να διοικήσει τον μάταιο τούτο τόπο; Είδαμε και οι "σοβαροφανείς" πολιτικοί μας πόσο ικανοί είναι στο να διοικούν τον τόπο.

Και μερικές πολτικές δηλώσεις:
Η Τζούλια ανήκει σε όλο τον λαό!


Δώστε την Τζούλια στον λαό!


Με ψήφο στην Τζούλια δίνετε γροθιά στο κοινωνικό κατεστημένο της σοβαροφάνειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θελει, λεει να ακολουθησει τα βηματα της Μερκουρη.

Μπορει καποιος να τη σαπισει στο ξυλο? Ελεος δηλαδη με το πραμα.
Ρε Γιωργο, μου τη σπαει η τηλεοραση, βαλτος εισαι?

Εχω νευρα σημερα.:shifty:

εχει πανσεληνο και θελω να δειρω τη τζουλια.:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top