Η λέξη της ημέρας...

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,410 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,410 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Μπα-δε-μενει-καν-Ελλαδα-αυτη.Δεν-ειναι-καν-ζωντανη-Μας-γράφει-απο-το-Υπερπέραν.Ειναι-ζόμπι

δεν ειμαι εκει,με ενημερωσαν
Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Ήμουν έτοιμος να έρθω επισκεψη με γλυκά, μου γλίτωσες τα διόδια.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ΕτσιΤοΛεμεΤωρα
εγω αληθεια λεω εσυ πιστευε οτι θελεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στην_Ιπποκράτειο_Πολιτεία_Αττικής_το_χει_στρωσει ηδη

 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,410 μηνύματα.
εγω αληθεια λεω εσυ πιστευε οτι θελεις
Αφιερωμένο
20220122_131001.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
εγω αληθεια λεω εσυ πιστευε οτι θελεις
Και καπως ετσι καταλαβαινεις απο αυτον τον υποδόριο Αννίσιο θυμό ότι η Πακ είναι πλέον στο λοκ της Εβανς για εκτέλεση.

Μη μου την πειράξεις πολύ. Είναι η μικρή μου αδερφούλα. Την αγαπώ (όχι πολύ, αλλά θα ζήσει).
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,410 μηνύματα.
Και καπως ετσι καταλαβαινεις απο αυτον τον υποδόριο Αννίσιο θυμό ότι η Πακ είναι πλέον στο λοκ της Εβανς για εκτέλεση.

Μη μου την πειράξεις πολύ. Είναι η μικρή μου αδερφούλα. Την αγαπώ (όχι πολύ, αλλά θα ζήσει).
ΜπορωΝαΠροστατευτωΜονηΜουΒαλ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,410 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,410 μηνύματα.
Χιονι... νοτ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
"ισαποστάκηδες"
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top