Η λέξη της ημέρας...

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,019 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
μαλώνετεγιαβλακείεςΕδώμέσαμπαίνουμελέμετιςμπούρδεςμας,κάτιμαςαρέσεικάτιδενμαςαρέσειγελάμεκάνουμεχαβαλέκαιπερνάειηώραμας.Φιλακιατώρα😉
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.
ΑπάντησεΜου
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.
AngryFox
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΠερίμενεΕσύΚιΟFastΠούΚολλάτε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Ααααα...να σου πω, όχι κι εσύ...Δεν θα τ' αντέξω...Πού να ξέρω ; Εμένα ρωτάς ; Σαν είχα πρωτομπεί θεώρησαν ότι μπορεί να είμαι ο fast. Οκ. Λύθηκε στην πορεία...Αλλά αρχικά, αυτό θεώρησαν 2,3...
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ααααα...να σου πω, όχι κι εσύ...Δεν θα τ' αντέξω...Πού να ξέρω ; Εμένα ρωτάς ; Σαν είχα πρωτομπεί θεώρησαν ότι μπορεί να είμαι ο fast. Οκ. Λύθηκε στην πορεία...Αλλά αρχικά αυτό θεώρησαν 2,3...
ΜηΤουςΔίνειςΣημασία.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ααααα...να σου πω, όχι κι εσύ...Δεν θα τ' αντέξω...Πού να ξέρω ; Εμένα ρωτάς ; Σαν είχα πρωτομπεί θεώρησαν ότι μπορεί να είμαι ο fast. Οκ. Λύθηκε στην πορεία...Αλλά αρχικά, αυτό θεώρησαν 2,3...
Τιτασκεφτεσαιξανα?αυτοπουειπεκαιοπαραπανωδεδινειςσημασιααπλαοσοδυσκολοκιανειναι
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ααααα...να σου πω, όχι κι εσύ...Δεν θα τ' αντέξω...Πού να ξέρω ; Εμένα ρωτάς ; Σαν είχα πρωτομπεί θεώρησαν ότι μπορεί να είμαι ο fast. Οκ. Λύθηκε στην πορεία...Αλλά αρχικά, αυτό θεώρησαν 2,3...
ΠουΝαΣεΑπειλούσανΚιόλαςΌπωςΕμένα...
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
δενξερώπωσμεβρηκεστοφαισμπουκπαντωσεγωδενθαδεχτωτοαιτημασου:)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top