Ευχαριστώ..

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
την παρέα της Τρίτης που μου χάρισε πολύ όμορφες στιγμές:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ευχαριστώ τον μικρό που μου δίνει πραγματικά κουράγιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κι εγώ έναν μικρό πήγα να ευχαριστήσω :P

Ευχαριστώ το δικό μου μικρό ( το πιπινάκι μου όπως το λέω) για την χθεσινή μέρα και για όλα όσα είπε κι έκανε....αχ... αυτά τα μικρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
...για χτες το βράδυ, ήταν όλα υπέροχα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ευχαριστώ τα κορίτσια του στεκιού που με βοήθεισαν να κάνω ανανέωση και που θα υλοποιήθει την τετάρτη μάλον(πάντος η άδερφή μου έμεινε όταν άκουσ ότι θα βάψω μαλλιά και θα κουρευτώ:) )

Και πάλι ευχαριστώ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τον μ@λ@κα με τα πυροτεχνήματα χθες που με ξύπνησε 2 φορές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eυχαριστώ που υπάρχεις.. δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψω όσα νιώθω όταν είμαστε μαζί, νιώθω πως είμαι η πιο τυχερή γυναίκα του κόσμου.. έχεις κάνει την ζωή μου Παράδεισο επί Γης, δεν θα μπορούσα ποτέ να φανταστώ πως κάπου υπάρχει κάποιος τόσο τέλειος όσο εσύ! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καθε μερα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον Θεο που ειμαι ορθια και ζω...:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τον μ@λ@κα με τα πυροτεχνήματα χθες που με ξύπνησε 2 φορές!


Καλά εμένα δεν με ξύπνησε αλλά με κατατρόμαξε :mad:

Κι ευχαριστώ για την υπέροχη μέρα και τον εισπρακτορούλη που ότι και να του πω ή κάνω αυτός το χαβά του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Eυχαριστώ που υπάρχεις.. δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψω όσα νιώθω όταν είμαστε μαζί, νιώθω πως είμαι η πιο τυχερή γυναίκα του κόσμου.. έχεις κάνει την ζωή μου Παράδεισο επί Γης, δεν θα μπορούσα ποτέ να φανταστώ πως κάπου υπάρχει κάποιος τόσο τέλειος όσο εσύ! :inlove:

οτι και να πω..................................:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλά εμένα δεν με ξύπνησε αλλά με κατατρόμαξε :mad:

Κι ευχαριστώ για την υπέροχη μέρα και τον εισπρακτορούλη που ότι και να του πω ή κάνω αυτός το χαβά του :P

Βρε Βίκυ μου έτσι βγαίνουν οι βρώμες για παράνομα ζευγαράκια! :P
'Έτσι όπως το έγραψες ήταν λες και είμασταν μαζί χθες!:D :P

Άλλος μ@λ@κ@ς ήταν μην παρεξηγηθούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
την ευγενική συνάδελφο που προσφέρθηκε και μου έφτιαξε καφέ μαζί με τον δικό της :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Την οδοντίατρο που μου έβγαλε το δόντι σε 10 δεπτερόλεπτα και όταν την είπα κακιά μου είπε να ξεσπάσω πάνω της θα μου κάνει καλό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βρε Βίκυ μου έτσι βγαίνουν οι βρώμες για παράνομα ζευγαράκια! :P
'Έτσι όπως το έγραψες ήταν λες και είμασταν μαζί χθες!:D :P

Άλλος μ@λ@κ@ς ήταν μην παρεξηγηθούμε!

Ωχ...δεν ήμασταν μαζί; :worry:
Εγώ τότε με ποιον Γιάννη ήμουν; :hmm: :P

Νι...νι άλλος μα@λάκας ήταν :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ωχ...δεν ήμασταν μαζί; :worry:
Εγώ τότε με ποιον Γιάννη ήμουν; :hmm: :P

Νι...νι άλλος μα@λάκας ήταν :whistle: :P


:P :P :P

Ρίξε και λίγο στάχτη βρε Βίκυ μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το κρεββατι μου που μου δινει τοσες ωραιες στιγμες υπνου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το Θεο καθε μερα για την μερα που περασε και ζω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
για της ωραιες στιγμες που περναω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eυχαριστώ τη μάνα μου που με έκανε έτσι όπως με έκανε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
τον κολλητό μου...τον λόγο τον ξέρει αυτός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top