Ευχαριστώ / Συγγνώμη

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eυχαριστώ τη Resident για την ιδέα που μου ΄δωσε (μέσω της προκήρυξης στους δολοφόνους) για το avatar μου! :P
Thank you Res !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ευχαριστώ τον περιπτερά για το λάθος στα ρέστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Eυχαριστώ τη Resident για την ιδέα που μου ΄δωσε (μέσω της προκήρυξης στους δολοφόνους) για το avatar μου! :P
Thank you Res !:D
haha... lol

να'σαι καλά αλλά τη Phoebe πρέπει να ευχαριστήσεις μιας και αυτή την έφτιαξε!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:D

Σ ευχαριστώωωωω Phoebe!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ευχαριστώ την Κουεδούλα για την υπέροχη βραδιά.... παστίτσιου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ευχαριστώ την Pantene, που μυρίζει τόσο ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Bill σε ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!! :D:D:D :D:D:D :D:D:D

Τι θα έκανα χωρίς εσενα; :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συγνώμη στη σοκολάτα, που την τσάκισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είσαι off, Γίδι. :P



Εγώ να πω thanks.... στον Αποστόλη, την Καλυψώ, τη fielda και την Ηρώ για τις ηρωικές τους προσπάθειες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Υπερευχαριστώ το dialer που ήταν ανενεργό και το διέγραψα γρήγορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ευχαριστώ τη συγκάτοικο που έφερε μελομακάρονα, κουραμπιέδες, μηλόπιτα, κουλουράκια και τυρόπιτα σπιτική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τα εαακ που βγήκαν για μία φορά και στη σχολή μου και θα μπορέσουμε δύο μέρες να κοιμηθούμε σαν άνθρωποι... μέχρι τις 2 το μεσημέρι :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ευχαριστώ τον Μπιλ (μπισκοτάκια), που όσες φορές έχω χρειαστεί τη βοήθειά του, την έχει προσφέρει απλόχερα. :)
Και ευχαριστώ και τον Βαλ, που κάθεται με τις ώρες και διαβάζει τη γκρίνια μου σε μηνύματα ή στο τσατ και με συμμαζεύει όποτε "ξεφεύγω". :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
ευχαριστω τα μελη που με βοηθανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ευχαριστώ τον κύριο Μπέατ, το μασέρ που με έκανε να νιώσω τόοοοθο όμορφα χθές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
ευχαριστώ τους φίλους μου ποθ είναι κοντά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ που με έκανες να λέω όχι και να το εννοώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πρώτα απο όλα καλημέρα:P

Λοιπόν θα ήθελα να ζητήσω ένα μεγάλο συγνώμη στα παιδιά του στεκιού, η αλήθεια είναι πώς χάθηκα χωρίς μια κουβέντα, σαν να μην υπήρχε τίποτα που να με συνδέει με το στέκι ενώ δεν υσχείει, το στέκι είναι κομμάτι όλων μας,όλων αυτών που το έκαναν ανθρώπινο, το στέκι είναι εξέρεση στον κανόνα ενώς οποιουδήποτε φόρουμ. είναι το σύνολο των ανθρώπων που πάντα στέκοντε στα δύσκολα μα και στα ευκολα, είναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ που πάντα προσπαθούν να σταθούν σε όποιον ζητήσει βοήθεια, η αλήθεια είναι πώς επι 1+ χρόνο κλείστικα στον εαυτό μου παραμελώντας άθελα μου τους ανθρώπους που πραγματικα μου στάθηκαν στα δύσκολα...

Το ότι η ζωή μου έφερε κάποια δύσκολα δεν έπρεπε να εγκαταλείψω ένα στέκι που πραγματικά το αγαπώ και το νοιάζομαι, το στέκι είναι άνθρωπος με απίστευτες ψυχές που κάνουν μια σαν γροθιά δυνατή.

Ξέρω πώς φέρθηκα εγωιστικά αλλα απο την άλλη δεν ήθελα να μπένω εδώ και να είμαι βάρος για όλους αυτούς που πραγματικά αγαπώ και καταλαβένω, είχα πεί παλιότερα πώς αγαπώ το στέκι και τα παιδιά που είναι μέσα, δεν είπα ψέμα, πραγματικά μου λείψατε, θέλω λοιπόν να ξαναπώ συγνώμη σε όλα τα παιδιά και υπόσχομαι να κάνω μια νέα αρχη, αν όχι καθημερινά όσο πιο συχνά μπορώ θα μπένω και όχι γιατί πρέπει αλλα γιατί πραγματικά θέλω να είμαι μαζί σας, να γίνουμε ξανα ομάδα και να γελάμε και να λοιπόμαστε με ότι κιαν ερθει στην ζωή μας.

Ευχαριστώ που είστε εδω και μου μηλάτε ακόμα, συγνώμη που σας έπριξα:P

:clapup:ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΛΕΜΕ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ευχαριστώ τη Μάνια που είναι αυτή που είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Υπερ-ευχαριστώ τον Valder για την spare κάρτα δικτύου του (η δική μου ψόφησε), χάρη στην οποίο το PC μου έχει και πάλι internet. :D
Ευχαριστώ θερμά το παιδί-διαμάντι μας.


Είδα κι έπαθα για να τη στήσω βέβαια. Πολύ σκόνη και κατσαβίδι ρε αδερφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top