Ερωτικά τραγούδια

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

@Nascentes morimur κορίτσι περιμένω να λιώσουμε εδώ ,αφου ετσι μπήκε φέτος ο καινούργιος χρόνος, ξέρω ότι αυτό το κομμάτι το κατέχεις μόνο εσύ εδώ μέσα τόσο καλά ;)
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,524 μηνύματα.

@Nascentes morimur κορίτσι περιμένω να λιώσουμε εδώ ,αφου ετσι μπήκε φέτος ο καινούργιος χρόνος, ξέρω ότι αυτό το κομμάτι το κατέχεις μόνο εσύ εδώ μέσα τόσο καλά ;)
(Τώρα ο κόσμος έχει χάσει μια στροφή)

Πόσο αλήθεια σε μια προτάση..για εμάς τους λίγους που δεν χάνουμε την στροφή αυτή..στο αφιερώνω!!

Κιτρινισμένη εικόνα η ζωή και ξεθωριάζουνε οι μέρες,
μα δραπετεύω εγώ ψηλά εκεί
μες τις πολύχρωμες σου σφαίρες.

Καλή μας χρονιά με αγάπη
και αν έχει χαθεί ας
την φτιάξουμε γιατί την θέλουμε και αυτή την χρονιά!! :santa:<3

 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν χάνετε ποτέ, εκει είναι !
Προφανώς όμως βάζουμε εμείς οι ίδιοι άλλα μπροστά της και δεν την βλέπουμε ή καμιά φορά κάνουμε πως δεν την βλέπουμε γιατί φοβόμαστε να την παραδεχτούμε πόσο δυνατή ειναι και τι ικανότητες έχει ώστε να αναιρουμε τα πάντα ;)

 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,524 μηνύματα.
Η αγάπη, η θύμηση, η σκέψη..
ντυμένα με το συγκεκριμένο ρεμιξ από
τον dj που μας αρέσει.. ;)

Νοερά ταξίδια τα πιο όμορφα..
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Μια λέξη σου μου δίνει την ζωή
Και μια σου λέξη μου την παίρνει ;)
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,935 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,359 μηνύματα.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,935 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top