Ερωτικά τραγούδια

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Μη...ντρέπεστε ο πόνος είναι ίδιος ;)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Λοιπόν... Προσπάθησα να υπάρχει ποικιλία:




 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Με έφερες σε πλήρη σύγχυση, θα τα ξεδιαλύνω σιγά σιγά αλλά.... ο Μάνος !!! Δεν το περίμενα από σένα, πάω να το ακούσω :D
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τα βάζω με χρονολογική σειρά...




Ένα δείγμα από αυτά που έχω ξεχωρίσει.. :)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Με έφερες σε πλήρη σύγχυση, θα τα ξεδιαλύνω σιγά σιγά αλλά.... ο Μάνος !!! Δεν το περίμενα από σένα, πάω να το ακούσω :D


Εν τω μεταξύ του Αργυρού ήθελα να βάλω το "τι να το κάνω", δεν ξέρω πώς πήρε το link του "πόσο" :P Ενιγουει. Ναι, τα μουσικά μου ακούσματα έχουν μηδενική συνάφεια μεταξύ τους.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ του Αργυρού ήθελα να βάλω το "τι να το κάνω", δεν ξέρω πώς πήρε το link του "πόσο" :P Ενιγουει. Ναι, τα μουσικά μου ακούσματα έχουν μηδενική συνάφεια μεταξύ τους.
Άλλον αγαπάς κι άλλονε κρυφαγκαλιάζεις :lol:
Πρέπει να υπάρχει...σταθερότητα κυρία Αγάπη
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Βρε παιδιά συγγνώμη που θα ακουστώ σαν την γιαγιά σας, αλλά λέγοντας ερωτικό τραγούδι δεν μπορεί να εννοούμε τα ποπ - ροκ - μέταλ whatever τραγούδια του σήμερα.:confused: Δηλαδή υπάρχει κάποια καλύτερο είδος για να εκφράσει τον έρωτα εκτός του λαϊκού; Τί να μας πουν τα παιδαρέλια μπροστά στο παρακάτω άσμα;


Αν για κάτι λυπάμαι τους σημερινούς νέους είναι (εκτός πολλών άλλων) και το οτι δε θα γνωρίσουν ποτέ μάλλον το γνήσιο λαϊκό τραγούδι. :(








 
Τελευταία επεξεργασία:

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Βρε παιδιά συγγνώμη που θα ακουστώ σαν την γιαγιά σας, αλλά λέγοντας ερωτικό τραγούδι δεν μπορεί να εννοούμε τα ποπ - ροκ - μέταλ whatever τραγούδια του σήμερα.:confused: Δηλαδή υπάρχει κάποια καλύτερο είδος για να εκφράσει τον έρωτα εκτός του λαϊκού; Τί να μας πουν τα παιδαρέλια μπροστά στο παρακάτω άσμα;
Είπαμε να αφήσουμε τα καλύτερα για πιο μετά :rolleyes:
Άλλωστε οι προτιμήσεις των...άλλων πάντα είναι ενδιαφέρουσες και καλοδεχούμενες :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Όταν ο Ηeisenberg "κόβει" crystal meth, γεμάτος από μέθεξη κι έρωτα ακούει αυτό (:P):


Στην πραγματικότητα, αυτό..
...αποτέλεσε και το κύκνειο άσμα του.
Δολοφόνε Γκίλιγκαν :([SPOILER/]
 
Τελευταία επεξεργασία:

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Αγάπη παράξενη :huglove:
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Mούσα :yes:


 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Αυτό το άσμα μου το "έμαθε" μια παλιά φίλη...«όποτε ακούω αυτό το τραγούδι, μελαγχολώ χωρίς να ξέρω το γιατί», μου είπε κάποτε κι από τότε το ακούω όποτε μελαγχολώ :yes:

 
Τελευταία επεξεργασία:

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top