Ερωτήσεις που ποτέ δεν κάναμε

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εδώ είναι το παιχνίδι των απλών ερωτήσεω, όσες απορείες έχουμε για μέλοι του στεκιού μας και δεν ρωτήσαμε ποτέ, ονομάζουμε το άτομο και κάνουμε την ερώτηση, έτσι ότι απορίες υπάρχουν λύνονται και μαθαίνουμε καλύτερα τους άλλους;)


Ξεκινάω εγώ.
commie πόσα παιδιά έχεις ; με έχεις μπερδέψει λίγο:redface:

chaos τι ύψος έχεις για να θέλει η μισέλ να σε φτάσει;:worry:



ΠΡΟΣΟΧΗ οχι ερωτήσεις πολλύ προσωπικές που μπορεί να πειράξουν ή ενοχλήσουν τους στεκιστές, ας είμαστε προσεκτικοί;)

Δεν το είδα πουθενά, αν υπάρχει ξέρετε:redface::D



=====================
edit από ΟΔ

οι απαντήσεις που θα δίνονται από τους χρήστες για άλλο πρόσωπο πέραν του εαυτού τους, θα προέρχονται σαν πληροφορίες από δημόσιες συζητήσεις στο φόρουμ κι όχι από προσωπικές πληροφορίες που μπορεί να έχει ο καθένας μας για κάποιον άλλον
προσοχή στον όρο 9 για την δημοσιοποίηση προσωπικών στοιχείων άλλου μέλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Mania: Τι δουλειά κάνεις ακριβώς???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Angie: Έχεις σχέδια για το βράδυ;


Και την Εδάδ θέλω να ρωτήσω κάτι.. :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Εδώ είναι το παιχνίδι των απλών ερωτήσεω, όσες απορείες έχουμε για μέλοι του στεκιού μας και δεν ρωτήσαμε ποτέ, ονομάζουμε το άτομο και κάνουμε την ερώτηση, έτσι ότι απορίες υπάρχουν λύνονται και μαθαίνουμε καλύτερα τους άλλους;)


Ξεκινάω εγώ.
commie πόσα παιδιά έχεις ; με έχεις μπερδέψει λίγο:redface:

chaos τι ύψος έχεις για να θέλει η μισέλ να σε φτάσει;:worry:



ΠΡΟΣΟΧΗ οχι ερωτήσεις πολλύ προσωπικές που μπορεί να πειράξουν ή ενοχλήσουν τους στεκιστές, ας είμαστε προσεκτικοί;)


Δεν το είδα πουθενά, αν υπάρχει ξέρετε:redface::D


Μανία μου έχω ένα παιδάκι αλλά νομίζω σε σύγχυσα γιατί όταν λέω το πρωί ότι περιμένω το μωρό εννοώ το μωρό της αδελφής μου εγώ την προσέχω βασικά εγώ είμαι η μαμά της :P

btw και εσύ με σύγχυσες είσαι παντρεμένη ναι ή όχι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δουλέυω σε κατασκευαστική εταιρεία, είμαι το δεξί χέρι των μεγάλων, βοηθός λογιστή και γραμματέας, παρουσίασεις σπιτιών πρώς πώληση, πληρωμές εργατών και προμηθευτών τιμολόγια μπετού, βγάζω προτυμολογια, βάζω ένσυμα ανα οικοδομή, ρυθμίζω το πόσα θα πάρουμε απο τους πελάτες, όλο το διαφημιστικό τομέα της εταιρείας σε ότι αφορά ραδιο tv σπονσορες, εφημερίδες, έχω διαχειρηση όλης της εταιρικής πολυκατοικίας που στεγαζόμαστε απο ενοίκια μέχρι ενοίκους δικά μου,
Φώτο τις οικοδομές για να υπάρχει παρουσίαση σε πελάτη της δουλειάς μας, κλπκλπκλπκλπκλπ αν τα πώ όλα με πήρε η μέρα:redface:

Καταλαβες περίπου;:D



commie μου είμαι παντρεμένη εδώ και 4μιση χρόνια ασε τον borat να σε αγχώνει, απλά ψαρώνει τους νέους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Δουλέυω σε κατασκευαστική εταιρεία, είμαι το δεξί χέρι των μεγάλων, βοηθός λογιστή και γραμματέας, παρουσίασεις σπιτιών πρώς πώληση, πληρωμές εργατών και προμηθευτών τιμολόγια μπετού, βγάζω προτυμολογια, βάζω ένσυμα ανα οικοδομή, ρυθμίζω το πόσα θα πάρουμε απο τους πελάτες, όλο το διαφημιστικό τομέα της εταιρείας σε ότι αφορά ραδιο tv σπονσορες, εφημερίδες, έχω διαχειρηση όλης της εταιρικής πολυκατοικίας που στεγαζόμαστε απο ενοίκια μέχρι ενοίκους δικά μου,
Φώτο τις οικοδομές για να υπάρχει παρουσίαση σε πελάτη της δουλειάς μας, κλπκλπκλπκλπκλπ αν τα πώ όλα με πήρε η μέρα:redface:

Καταλαβες περίπου;:D



commie μου είμαι παντρεμένη εδώ και 4μιση χρόνια ασε τον borat να σε αγχώνει, απλά ψαρώνει τους νέους:P

Κατάλαβα πάρα πολύ καλά!!!
Παντρεμένη 4,5 χρόνια??? Πότε πρόλαβες καλέ??? Πες τώρα ότι έχεις και μωρό να τρελαθώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εγώ θα ρωτήσω κάτι άλλο τη Μάνια.
Τι σε πληρώνουν για όλο το τούτο?
Αν θέλεις απαντάς.


Γιώργο, μια μέρα που θα σε γνωρίσω από κοντά θα σου δώσω το ξύλο που σου χρωστάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εγώ θα ρωτήσω κάτι άλλο τη Μάνια.
Τι σε πληρώνουν για όλο το τούτο?
Αν θέλεις απαντάς.

Αυτή την απορεία έχω και εγώ Μάνια μου.... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Νίνα σου αρέσουν καθόλου οι γάτες?:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Νίνα σου αρέσουν καθόλου οι γάτες?:worry::P

Όλα τα ζωάκια τα υπεραγαπώ!!!
Μου αρέσουν οι γάτες αλλά περισσότερο τα σκυλάκια...

nininaou έχεις αγόρι ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εεε... Μπορείς να το πεις κι αυτό:redface:
Ξέρεις τώρα, όχι δεσμός, επίδεσμος (φρι):P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εεε... Μπορείς να το πεις κι αυτό:redface:
Ξέρεις τώρα, όχι δεσμός, επίδεσμος (φρι):P:whistle:
Κατάλαβα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιώργο, μια μέρα που θα σε γνωρίσω από κοντά θα σου δώσω το ξύλο που σου χρωστάω :P
Ιδού μία εκ των ερωτήσεών μου: θα έχω ποτέ αυτήν την υπέρτατη τιμή;




Να σε γνωρίσω εννοώ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Όταν θα είσαι έτοιμος για κάτι τέτοιο!

Άρχισε προετοιμασία, διαλογισμό, αναπνευστικές ασκήσεις, αποφυγή κακών σκέψεων, meditationσε ινδικό μοναστήρι για 20 μέρες χωρίς να μιλήσεις με κανένα και ίσως μία μέρα, όταν ωριμάσουν οι συνθήκες και εσύ, να έρθει η στιγμή που θα με δεις.

Ως τότε, ζήσε με την υπόσχεση ότι μία μέρα θα σε δείρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κατάλαβα πάρα πολύ καλά!!!
Παντρεμένη 4,5 χρόνια??? Πότε πρόλαβες καλέ??? Πες τώρα ότι έχεις και μωρό να τρελαθώ....

Απο τα 21 μου είμαι παντρεμένη και όχι δεν έχω παιδιά ακόμα, έχω καιρό ακόμα;)

Εγώ θα ρωτήσω κάτι άλλο τη Μάνια.
Τι σε πληρώνουν για όλο το τούτο?
Αν θέλεις απαντάς.

Αυτή την απορεία έχω και εγώ Μάνια μου.... :worry:

790ευρώ το μήνα απο 9:00- 1:30 και 5:30-9:00 ή 10 ή 11 ή μπορεί και 12 ανάλογα:redface: κάθε μέρα και σ/κ ρεπό, δεν θα άντεχα να δούλευα και σαββάτο:redface: μπορεί να γελάμε εδώ αλλα άν είσαι συνεχώς στο γραφείο χωρίς να μηλάς σε κανέναν και να δουλέυεις συνέχεια τρελένεσε, χωρίς μουσική και απόλυτη μοναξιά σε ένα γραφείο;)

Αλλα λατρέυω την δουλειά μου και αυτό μου φτάνει:) εξάλλου περιμένω άυξηση αν τα καταφέρω καλώς;)


Γιάννη η γυναίκα σου δεν είχε κάνει λογαριασμό στο στέκι; πώς και δεν έχει ξαναπεράσει απο δώ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κουε μου? Γιωργάκι ? πότε θα μας δείξετε της φατσούλες σας??????????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όταν θα είσαι έτοιμος για κάτι τέτοιο!

Άρχισε προετοιμασία, διαλογισμό, αναπνευστικές ασκήσεις, αποφυγή κακών σκέψεων, meditationσε ινδικό μοναστήρι για 20 μέρες χωρίς να μιλήσεις με κανένα και ίσως μία μέρα, όταν ωριμάσουν οι συνθήκες και εσύ, να έρθει η στιγμή που θα με δεις.

Ως τότε, ζήσε με την υπόσχεση ότι μία μέρα θα σε δείρω :P
Όσοι ψηφίσατε αυτό θέλετε να δείτε την Εδάδ να με δέρνει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Όχι, θέλουν να σε δουν να περνάς τη δοκιμασία του να μη μιλήσεις 20 για μέρες. Επιτέλους λίγη ηρεμία! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εδάδ, είσαι πάνω από 25 χρονών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top