Επιτέλους! Πήρα πτυχίο!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ όχι.... όχι πρόσφατα τουλάχιστον!! :P


Εσείς???????????!!!!!!!!!!!!?????????

Ποιός πήρε πτυχίο? Σε τι ειδικότητα? Πόσα χρόνια του πήρε? Και κυρίως... πως αισθάνεται αυτή τη στιγμή????

ΠΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΡΕΜΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κι εγώ πήρα πτυχίο, αμέαμέ!!!!!!!

μετά από 6 χρόνια από την αποφοίτηση, αισθάνομαι πολύ βλάκας που αποφοίτησα και δε κάθισα κι άλλο εκεί μέσα:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πριν 8 μήνες πήρα κανονικά στην ώρα μου;)

χμ χμ μου λείπει η φοιτητική ζωή:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ πήρα το Νοέμβριο!
Ο Γιοστάου και ο Γουίκ πότε θα πάρουν;:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Εγώ πήρα το Νοέμβριο!
Ο Γιοστάου και ο Γουίκ πότε θα πάρουν;:devil:

O Γιοστάου το πήρε, το έγραψε πριν λίγες μέρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ωχ, σόρυ δεν το είδα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
palladin, σες τσύλο; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε, σε καμια δεκαετια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πριν 2 χρόνια τέτοια εποχή :) κανονικά στην 5ετία μου [ ή όπως λέει ο μπαμπάς μου... σε 4 χρόνια και 10 μήνες :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι πήρε πτυχίο ο gios.Και όπως είπε κι ο ίδιος, πρώτη φορά ξύπνησε την επομένη και δεν είχε καμία υποχρέωση.Freeeeeeedoooooom που λέει κι ο Breaveheart.

Α.Πήρα κι εγώ πτυχίο σήμερα.Κόσμε beware, είμαι γιατρός και με το νόμο τώρα...:P
Μου πήρε 6 δύσκολα χρόνια (ειδικά τα 2 τελευταία :/: ).
Μόλις τελείωσα, από εκεί που είχα τρομερό άγχος όλη τη μέρα και τη νύχτα χθες, βγήκε η κούραση μετά.Όσο περνάει η ώρα το συνειδητοποιώ περισσότερο και αρχίζω να θέλω να χοροπηδάω γύρω γύρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ελα χοροπηδώντας μέχρι την αθήνα, έχω παγωτάκι στην κατάψυξη :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ξεκινάω σε 10 λεπτά.Σοβαρά.Αλλά θα ξαναέρθω Πάτρα την Κυριακή.Και θα ξαναέρθω Αθήνα την Τρίτη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Όσο περνάει η ώρα το συνειδητοποιώ περισσότερο και αρχίζω να θέλω να χοροπηδάω γύρω γύρω.

Χοροπήδα, μη μασάς:D Πάμε όλοι μαζί
:panwkatw: :panwkatw::panwkatw:
:bounce: :bounce: :bounce:
:vroum: :vroum: :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Πάμε όλοι μαζί


σεεεεε μια παραλίιιααα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Τελείωσα το Φεβρουάριο μετά από 5,5 χρόνια. Πτυχίο Πληροφορικής. Επειδή τελείωσε πολύ χαλαρά το όλο θέμα (για Σεπτέμβριο 2005 δεν είχε μείνει κανένα μάθημα και από Οκτ-Ιάν έκανα την πτυχιακή) δε τρελάθηκα κιόλας. Απλώς προσπαθούσα να το συνειδητοποιήσω. Τώρα πόση αξία έχει....:hmm:

Πάντως πλέον βλέπω ότι καλύτερα να είσαι φοιτητής παρά να δουλεύεις... Πού να το ήξερα τότε που έλεγα "Αμάν να τελειώσω"...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ....8 Ιουλίου 2005 πήρα πτυχίο και ορκίστηκα στις 20 Ιουλίου....Τέλειωσα Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής και άρχισα να δουλεύω τον Οκτώβριο του ίδιου έτους....Δεν με χαλάει που δουλεύω...Αντίθετα μ'αρέσει πάρα πολύ αυτή η ανεξαρτησία που έχω πλέον...Το μόνο πλην...το πρωινό ξύπνημα...Το σιχαίνομαι! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ έδωσα διπλωματική 24 Οκτωβρίου 2005...!
Όλα βιαστικά, τρελό βάσανο, ασυνεννοησία με τον καθηγητή, άγχος και για το μάστερ...

Αλλά χαλάλι. Πλέον βλέπω (ναι, ήδη) τη διπλωματική μου και λέω, μωρέ και καλύτερη θα γινόταν η καημένη...

Αχ περνάνε τα χρόνια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Τωρα τον Μαιο ορκιστηκα. Λογιστικη. Ουτε μια μερα παραπανω δεν εκανα:/: Δεν ειμαι περιφανος γι αυτο...Το καταλαβα οταν γυρισα στον τοπο μου για πρακτικη. Μπορουσα να κατσω εστω 1 εξαμηνο παραπανω και να εκανα και πρακτικη εκει... Αχ...Φοιτητικη ζωη..Τωρα περιμενω για φανταρος Νοεμβριο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παρεδωσα διπλωματικη πριν ενα μηνα, παρουσιασα πριν 20 μερες, ορκιστηκα πριν 10 μερες περιπου, και οοοολα αυτα μετα απο τρελο τρεξιμο λογω απεργιων...
πλεον, ειμαι φυσικοθεραπευτρια, τελεια και παυλα!
και φυσικα, ΠΑΜΕ ΓΙ' ΑΛΛΑ!
τα ωραια ερχονται...παντα ειναι μπροστα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ορκίστηκα Μηχανικός Βιομηχανικού Σχεδιασμού Τ.Ε. στις 15 Μαρτίου και δύο μήνες μετά έμαθα ότι γίνομαι δεκτός για μεταπτυχιακές σπουδές στην Ακαδημία Σχεδίου της Φλωρεντίας (Florence Desing Academy). Εκτός αυτών, έχω παρακολουθήσει επιτυχώς εικαστικά και σχεδιαστικά σεμινάρια και trainings και είμαι Certified Pro/ENGINEER user και Certified Rhinoceros user. Είναι να μη χαίρομαι;

Καλό πτυχίο σε όσους κοντεύουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top