Εεε, πες μια καλή κουβέντα ντε!!

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Έχω παρατηρήσει ότι συμφωνώ σε πολλά πράγματα μαζί της... Επίσης έχει μεγάλη αυτοπεποίθηση :) και είναι πολύ συμπαθης:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Φαινεται γλυκητατη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Τρελαίνομαι για το avatar της!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτά τα αρκουδάκια που βάζει το smartaki πολύ με τρελαίνουν :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Ανεβάζει τη διάθεση όσων είναι στο στέκι στα ουράνια! Το κατάλληλο άτομο στην κατάλληλη παρέα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μου βγάζει ότι είναι αισιόδοξο και καλοπροαίρετο άτομο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Συναισθηματική και χαμογελαστή στεκίτισα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Από τους γούτσου-γούτσου άντρες μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κοιτάζοντας το Avatar, νομίζω ότι θα με δαγκώσει :boxing: :P
Τα ποστς όμως αποκαλύπτουν τον πραγματικό χαρακτήρα της:
:clapup: :clapup::hug: :console: :bigarmhug :hump: :beating:
sorry, το τελευταίο μου ξέφυγε :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Isiliel...Είσαι σαν ένα καλό βιβλίο που διαβάζω ξανα και ξανα γιατι μαθαίνω πολλά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Συμπαθέστατη, με ώριμες απόψεις και καλοπροαίρετη. Από τις συμπάθειές μου εδώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
γλυκια κοπελα.μ'αρεσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ξυπνάει το μικρό διαβολάκι μέσα μου!
smouchyyy!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ το τρομαγμένο ύφος στο άβαταρ..θυμίζει καρτούν που του πετάγονται τα μάτια έξω...κι η υπογραφή μου βγάζει μια ωριμότητα...Καλή φαίνεται...μη μου βιαστείς να ωριμάσεις :D (δε θα ξέρεις τι να κάνεις μετά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τώρα κατάλαβα πώς πάει το παιχνίδι. Νόμιζα ότι λέμε στη τύχη ποιος συμπαθούμε.
Οκ.
Μʼ αρέσει η ωριμότητα που έχεις στα 24 Neverland_fairy και θαυμάζω την προσπάθεια να μην σκοτώσεις το παιδί από μέσα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
edit: Το ποστ πάει στη Fairy. Για μία ακόμα φορά με πρόλαβαν :/:. Τόσο αργός είμαι πια; :'(


Η πιο αγαπημένη μου συνφορουμίτισσα :D Μέσα στα γλυκόλογα και τα μέλια :D:D Φτου-φτου μη τη ματιάξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η Ρουμάνα μας μού βγάζει κάτι το... "αλά μεγάλη αδερφή"!! Σίγουρα το γεγονός ότι είναι μανούλα παίζει ρόλο, αλλά και η μεταξύ μας σχέση, από όταν πρωτομπήκε στο φόρουμ μας, είχε έναν πολύ αγκαλιάρικο χαρακτήρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Το Γιδάκι με κάνει να συμπαθώ πολύ τα 4ποδα και να απεχθάνομαι ακόμα περισσότερο τη γίδα βραστή :mad:

(Γιώργο μου είσαι αργός κι αλλού :hmm:??)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! εγώ θα πω κ για giorgo κ για το γιδάκι!!!!:clapup:

giorgo τρελό παιδί, πολύ γέλιο, έξω καρδια, αυθορμητισμός!!!!ολε!!!

για το γιαδάκι ένα μόνο έχω να πω:όλα τα λεφτά από απόψεις (όπως άλλωστε πολλοί εδώ μέσα, κ μου αρέσει το στυλάκι γενικά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Με προλαβες με το γιδακι...ειναι η αδυναμια μου για τρεις λογους: γιατι ειναι καλο παιδι, και γιατι ειναι καλο παιδι, και γιατι ειναι κρητηκια...:):):)

(Giorgos: Χρωστώ μια καλή κουβέντα. Έχεις πολύ χιούμορ και πάντα τρέχω να διαβάζω τις απαντήσεις σου. Δεν σε πιστεύω όμως ότι είσαι 18. όχι…δεν σε πιστεύω.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top