Είναι ο σεξουαλισμός μας λόγος επίσκεψης τουριστών;

Είναι οι Greek lovers οι καλύτεροι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
  • Ναι

    Ψήφοι: 14 34.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 15 36.6%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 12 29.3%

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Διευκρινηση απο Γερμανο ετων 39:

Κοιτα μωρε, αντι για σεξ, πολλοι προτιμαμε να παμε καμμια βολτα στο βουνο και για ορειβασια.

Γιατί δηλαδή;
Κι εμείς έτσι δεν κάνουμε;
Δε μαμείς που δε μαμείς, δεν πας για ψάρεμα;


:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Μεγάλο ανέκδοτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Βασικα ο Γερμανος δεν εννοουσε οτι πανε για βρουβες οταν το κορμι εχει επισκεψη την Θεια Ροζυ...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
αν και δεν έχω εμπειρίες με ξένους ώστε να συγκρίνω και να διαπιστώσω αν όντως ισχύει ότι οι Έλληνες είναι οι καλύτεροι,
υποστηρίζω και προτιμώ 100 % τα ελληνικά προιόντα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
αν και δεν έχω εμπειρίες με ξένους ώστε να συγκρίνω και να διαπιστώσω αν όντως ισχύει ότι οι Έλληνες είναι οι καλύτεροι,
υποστηρίζω και προτιμώ 100 % τα ελληνικά προιόντα ;)

Το αυτό! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Δεν έχω δοκιμάσει κι άλλους αλλά αυτούς ξέρω, αυτούς εμπιστεύομαι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα σας στεναχωρήσω αν σας πω ότι στο εξωτερικό, αρκετοί έχουν την άποψη ότι οι έλληνες την κουνάνε την αχλαδιά? :whistle:
Κι αυτό γιατί οι αρχαίοι μας ήταν ολίγον "ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει" :P


Φυσικά και δεν φαντάζομαι ότι οι ξένες γυναίκες είναι τόσο απελπισμένες και χωρίς σεξ ώστε να έρχονται σε μια χώρα μόνο και μόνο για να τις.... μπιπ!
Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο είναι πολύ υποτιμητικό για αυτές (πράγμα που δεν το δέχομαι στον 21ο αιώνα) και δεύτερον... ακόμα για τους ίδιους τους άντρες που χρησιμοποιούνται σαν αντικείμενο για την κάθε ξαναμένη τουρίστρια που σε 5 μέρες θα φύγει.

Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο ένας άντρας που "πάει" με πολλές (βλέπε τουρίστριες σε νησί) είναι μάγκας.... εγώ τον βρίσκω ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΟ γκόμενο πάντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...Είναι και το AIDS τώρα... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο ένας άντρας που "πάει" με πολλές (βλέπε τουρίστριες σε νησί) είναι μάγκας.... εγώ τον βρίσκω ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΟ

;) Ακριβώς! Λες και το σεξ είναι παράσημο και όσα περισσότερα και διαφορετικά έχεις, τόσο το καλύτερο.

Greek Lovers... Εντάξει, δεν λέω, οι ιστορίες για Greek lovers καλές είναι για να ανεβάζουμε το ηθικό μας, αλλά ελπίζω να μην νομίζει κανείς ότι η Ελλάδα είναι η μόνη χώρα που το καλοκαίρι γίνεται της τρελής από τέτοιου είδους χαμηλού επιπέδου τουρισμό (=μερικές ημέρες με μπόλικο σεξ, έτσι για να ξεδώσω).

Οι πολύ In τουριστικοί προορισμοί για το καλοκαίρι, ανά το παγκόσμιο, χαρακτηρίζονται από τέτοιες καταστάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Για να μην αναφερθούμε στα sping breaks......:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν οι τουρίστριες έρχονται με σκοπό να μπιπ, αυτό που ξέρω όμως είναι ότι αφού έρθουν, ειδικά οι αγγλίδες, σχεδόν σε παρακαλάνε να τις μπιπ. Όσοι έχουν βρεθεί καλοκαίρι σε Ζάκυνθο, Ρόδο ή Κέρκυρα πιστεύω μπορούν να το επιβεβαιώσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν οι τουρίστριες έρχονται με σκοπό να μπιπ, αυτό που ξέρω όμως είναι ότι αφού έρθουν, ειδικά οι αγγλίδες, σχεδόν σε παρακαλάνε να τις μπιπ. Όσοι έχουν βρεθεί καλοκαίρι σε Ζάκυνθο, Ρόδο ή Κέρκυρα πιστεύω μπορούν να το επιβεβαιώσουν

το ερώτημα όμως είναι... παρακαλάνε επειδή ΕΤΥΧΕ να βρεθούν στην Ελλάδα για διακοπές (δλδ το ίδιο θα έκαναν κι αν ήταν Ισπανία ή Ιταλία) ή παρακαλάνε επειδή οι έλληνες έχουν τη φήμη του greek lover?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λογο που το καλοκαιρι ερχεται, και απο προσωπικο γκαλοπ πιστευω οτι ο γυναικειος τουρισμος ερχεται για να απολαυσει τον Ελληνικο ηλιο και τα Ελληνικα αντρηκα κορμια.
Εσεις τι λετε?
:hmm:

Ναι πιστέυω ότι είναι αλήθεια, είναι ξακουστοί οι ελληνικοί¨"θεοι" στο εξωτερικό, ήξερα κοπέλα απο το λινδίνο και μηλούσαμε για άντρες και μου έλεγε ότι επέλεξε να δουλέψει ελλάδα για να γνωρίσει μερικούς και ότι πάνω πολλές παρέες απο γυναίκες συζητάνε για την Ελλάδα και τους ωραίους άνδρες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
το ερώτημα όμως είναι... παρακαλάνε επειδή ΕΤΥΧΕ να βρεθούν στην Ελλάδα για διακοπές (δλδ το ίδιο θα έκαναν κι αν ήταν Ισπανία ή Ιταλία) ή παρακαλάνε επειδή οι έλληνες έχουν τη φήμη του greek lover?
Και τα δύο. Και Ιταλία Ισπανία πάλι θα παρακαλούσανε, αλλά πιστεύω ότι η φήμη των Ελλήνων συντελεί στο να έρθουν στην Ελλάδα τελικά.

Ψ. Δεν εννοώ ότι οι έλληνες είναι απαραιτήτως καλύτεροι στο σεκς από τους άλλους λαούς, ίσως είναι απλά πιο πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν τις τουρίστριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Και τα δύο. Και Ιταλία Ισπανία πάλι θα παρακαλούσανε, αλλά πιστεύω ότι η φήμη των Ελλήνων συντελεί στο να έρθουν στην Ελλάδα τελικά.

Ψ. Δεν εννοώ ότι οι έλληνες είναι απαραιτήτως καλύτεροι στο σεκς από τους άλλους λαούς, ίσως είναι απλά πιο πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν τις τουρίστριες
πιο... λιγούρια δλδ :hehe:
οκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Οι έλληνες είναι οι καλύτεροι στο κρεβάτι και οι χειρότεροι μετά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
αν και δεν έχω εμπειρίες με ξένους ώστε να συγκρίνω και να διαπιστώσω αν όντως ισχύει ότι οι Έλληνες είναι οι καλύτεροι,
υποστηρίζω και προτιμώ 100 % τα ελληνικά προιόντα ;)

+1:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top