Διασκευές που αξίζουν την προσοχή μας!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
 

avatar20

Νεοφερμένος

Η avatar20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.

@Υδροχόος ...έλα να χορέψουμε. Ήδη κουνάω χέρια και πόδια με ρυθμό. :dance3:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ ωραίο τραγουδάκι, @nPb . Αλλά με τα ωράρια που έχεις (01.50 !!!), αποκλείεται να μπορούμε να χορέψουμε μαζί... :upside:

 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.

Ναι με πιάνει το τούτο μου, μεταμεσονύχτια για χορούς :dance3: :dance3: @Υδροχόος κάτι γνωστοί μου Φιλιππινέζοι σε πάρτυ στο σπίτι, το χόρευναν μέχρι το πρωί. Τους αρέσει η Ελληνική μουσική.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το...σήκωσα το τραγουδάκι, @nPb και αφήνω αυτό (για το νυχτερινό περίπατο...)...

Ξέρω για τους Φιλιππινέζους. Θυμάμαι, μικρή, σαν έκανα ταξίδια με τον πατέρα μου ,τα καράβια είχαν πολλούς (Φιλιππίνια τούς έλεγαν...). Θυμάμαι ότι ηταν καλοσυνάτοι και τους άρεσε πολύ η μουσική, γενικότερα...

 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top