Διακοπές στη φυλακή!!!

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
(να τα μεταφέρω αυτά στο άλλο θέμα? :hmm:)

Όπου και να τα μεταφέρεις ΚουΕ μου το ίδιο είναι.Πλέον για να συμβαδίζει με την νέα μόδα ένα thread πρέπει να έχει να κάνει με την Ελλάδα και κατά πόσο καλή ή χάλια είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Το ακουσα κι αυτο...επειδη αναρωτηθηκα ενα απλο πραγμα και δεν συμφωνησα μαζι σου να θελω να παω στις Σ.Φυλακες, χρηζω ψυχολογικης αναλυσης ετσι;:confused:
ΟΚ ειλικρινη.Δεν εχω να σου πω πολλα.Τhanks!
Και δεν ειπα χαλια ειπα "ζορικη".Κι αν για εσενα ειναι μελι η ζωη στην Ελλαδα για εμενα δεν ειναι.
Και το οτι προτιμω να μεινω στην Ελλαδα "συνεχεια" και να μην θελω να κανω διακοπες σε Σουηδικες φυλακες επετρεψε μου να πιστευω οτι με τιμα που προτιμω να μεινω Ελλαδα και οχι σε "ξενοδοχειο" αλλης χωρας.:)

Υποψην οτι τα απραπανω που εγραψες-στο πρωτο ποστ- ειναι οντως αξιοπεριεργα.
Απο εκει και περα ομως καπου χαθηκε η μπαλα.

Βασικά με έτρωγε το χέρι μου τόση ώρα να το γράψω γιατί κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται με τ' όνομά τους...

Ποιά Ελλάδα φίλε μου; Αφού εσύ ζείς στην Ιταλία και την Ελλάδα τη βλέπεις το πολύ 3-4 φορές το χρόνο....:confused: Αυτό χωρίς να θέλω να κάνω καν τον συνήγορο του Ειλικρινή... Απλά μου φαίνεται άξιον απορίας πως ένας άνθρωπος εκ του ασφαλούς κρίνει πράγματα που για τους άλλους είναι καθημερινότητα. Και κάτι άλλο, όταν σου λέει ο Ανδρέας "φυλακή με σάουνα" εσύ θα συγκρίνεις τη σουηδική φυλακή με όλες τις άλλες φυλακές στον κόσμο ή θα συγκρίνεις τη σουηδική φυλακή με τον έξω κόσμο;;;:confused:

Εσύ κάνεις το δεύτερο και είναι τελείως αβάσιμη σύγκριση. Δεν ζήτησε κανείς εισητήριο για τις φυλακές της Σουηδίας, απλά γίνεται μνεία στην κοινωνική πρόνοια που δείχνει το σουηδικό κράτος ακόμα και προς τους φυλακισμένους. Έλα τώρα εσύ και πες μου αν χώσουν κάποιον στον Κορυδαλλό αν θα τρώει αλλαντικά και αυγά για πρωϊνό. Κατσαρίδες θα τρώει και άλλα πράγματα που η καλή μου ανατροφή δε μου επιτρέπει να αναφέρω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κι επειδη ζω τα τελευται χρονια στην Ιταλια σημαινει οτι εχω ξεκοψει απο την ελλαδα και δεν ξερω τι γινεται εκει;Τι το περασες ρε Αρχοντα;Οτι ειμαι στην Ζιμπαμπουε και δεν εχω καμια επαφη με Ελλαδα;
Τσ τσ τσ...μεγα λαθος!
Για να τελειωνω γιατι κουραστηκα.
Εγω δεν ειπα οτι ο Ειλικρινης δεν ειπε αυτα που γραφεις!
Το ποστ μου ηταν μεταξυ σοβαρου και αστειου για να γινει οχι συσχετιση, μεταξυ εξω κοσμου και Σουηδικων φυλακων..
Αλλα για να πω οτι κοιτα ποσο καλα ειναι εκει μεσα που σε λιγο θα λεμε να παμε διακοπες εκει.Τοσο δυσκολο ειναι να το καταλαβετε ρε παιδια;
Μην βλεπετε φαντασματα παντου αν καποιος παει να πει κατι για την Ελλαδα, ειλικρινα σας μιλαω.
Κι επειδη η κατανοηση του οποιο ποστ γινεται μονο αν καποιος το θελει πραγματικα, συνεχιστε εγω δεν μπορω να πω κατι παραπανω.
Θελετε να πιστευετε οτι σκοπος μου ηταν να "κατακρινω" τηνς Ελλαδα, δικαιωμα και προβλημα σας.
Θελετε να πιστευετε οτι θελω ψυχ. αναλυση.Παλι διακιωμα και προβλημα σας.
Θελετε να πατε διακοπες εκει;Πηγαιντε και βγαλτε και φωτο.(Και αν αυτο το ειπατε μεταξυ σοβαρου και αστειου, τοτε θα επρεπε να καταλαβετε οτι και το πρωτο μου ποστ ηταν μεταξυ σοβαρου και αστειου.Αλλα ειπαμε, για να κατανοηθει καποιο ποστ θελει πανω απ' ολα ορεξη)
Κι απο εδω και περα θα σας μιλαω για την Ιταλια.Οκ;
(Μην μου πεις τωρα "μην εκνευριζεσαι" επειδη δεν βλεπεις φατσες.Βαριεμαι να τις βαζω.)

Και τωρα για να συγκρινω Ελληνικες φυλακες με εκεινες, μπορω να το κανω, αλλα λεω μπας και πεταχτει κανεις και πει οτι δεν εχω παει και πωςμπορω να ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βρε παιδάκια, γιατί τόση φόρτιση; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Χαλαρώστε βρε παιδιά,εγώ δεν κατάλαβα το σκεπτικό του Μάριου και επηρρεασμένος από αλλου (Ελληναρας),όπου κι εκεί τελικά συμφωνούμε με τον Μάριο,αρπάχτηκα!

Τέλος πάντων μάλλον δεν κατάλαβα τον τρόπο που το είπες,είπαμε στο ιντερνετ δεν μπορείς να δεις πρόσωπα και εκφράσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν αρπαχτηκα παιδια.Και σιγουρα ουτε ο Αρχοντας.
Απλως ορισμενα πραγματα και καταστασεις μπερδευονται ευκολα.
Και για να τελειωνουμε εδω ξαναλεω πως δεν εκανα αμεση συγκριση Ελλαδας και Σουηδικων φυλακων.Ηταν η πρωτη σκεψη που μου ηρθε αυτο που εγραψα και ασχετο αν το ειχε πει ο ειλικρινης.
τεσπα για εμενα το θεμα εχει ληξει.Και με τον ειλικρινη εχει ληξει προ πολλου.(Με την εννοια οτι δεν τρεχει τιποτα.)
Απλως να πω οτι το να ζω τα τελευταια χρονια μακρια απο τον τοπο μου δεν με κανει να κρινω πραγματα εκ του ασφαλους.Γιατι αν πιστευετε οτι με το να ειμαι φοιτητης εδω Ελληνας (με οτι μπορει να συνεπαγεται αυτο) μου δινει καποια "ασφαλη" θεση...ΖΟΝΓΚ!χασατε
Με κανει να συγκρινω καταστασεις.Και αν με ενοχλουν πολλα υπαρχουν αλλα τοσα που με κανουν να μην την αλλαζω με τιποτα.Τα παντα ειναι πανω σε μια νοερη ζυγαρια.
Τεσπα πραγματικα Ελληξε το θεμα, ευλογη η θεση του Aρχοντα και χωρις παρεξηγηση, συνεχιζουμε παρακατω.

Smilies δεν υπαρχουν γιατι απανταω απο την "γρηγορη απαντηση" και δεν τα θυμαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Smilies δεν υπαρχουν γιατι απανταω απο την "γρηγορη απαντηση" και δεν τα θυμαμαι...

Εμένα γιατί έχει και smileys το fast reply?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Κι επειδη ζω τα τελευται χρονια στην Ιταλια σημαινει οτι εχω ξεκοψει απο την ελλαδα και δεν ξερω τι γινεται εκει;Τι το περασες ρε Αρχοντα;Οτι ειμαι στην Ζιμπαμπουε και δεν εχω καμια επαφη με Ελλαδα;
Τσ τσ τσ...μεγα λαθος!

Ο Έλληνας που ζει εδώ απλά έχει κατά 90% μια πιό ολοκληρωμένη εικόνα. Αυτό ήθελα να πω και όχι πως είσαι ξεκομμένος (γι αυτό ανέφερα και το 3-4 φορές το χρόνο, ειδάλλως θα έλεγα καθόλου).


Για να τελειωνω γιατι κουραστηκα.

Και γράφεις από κάτω από αυτή σου τη φράση, το μεγαλύτερο μέρος του πόστ σου! :hehe:

Εγω δεν ειπα οτι ο Ειλικρινης δεν ειπε αυτα που γραφεις!
Το ποστ μου ηταν μεταξυ σοβαρου και αστειου για να γινει οχι συσχετιση, μεταξυ εξω κοσμου και Σουηδικων φυλακων..
Αλλα για να πω οτι κοιτα ποσο καλα ειναι εκει μεσα που σε λιγο θα λεμε να παμε διακοπες εκει.Τοσο δυσκολο ειναι να το καταλαβετε ρε παιδια;
Μην βλεπετε φαντασματα παντου αν καποιος παει να πει κατι για την Ελλαδα, ειλικρινα σας μιλαω.
Κι επειδη η κατανοηση του οποιο ποστ γινεται μονο αν καποιος το θελει πραγματικα, συνεχιστε εγω δεν μπορω να πω κατι παραπανω.

Μάστορα, κατάλαβα τι θες να πείς γι αυτό και σου απάντησα όπως σου απάντησα. Μη το παλεύεις άλλο. Απλά δεν έχει τόση βάση σου είπα γιατί όπως και να το κάνουμε, και γκόμενες να χορεύουν να είχε μέσα η φυλακή, θα ήταν πάλι φυλακή. Εντάξει, στην ελευθερία ίσως να είναι λίγο πιό δύσκολο (πόσο πια...) να πας σε σάουνα ή να βάλεις δορυφορική, αλλά είσαι ελεύθερος, πως να το κάνουμε! Με πιάνεις;;)

Θελετε να πιστευετε οτι σκοπος μου ηταν να "κατακρινω" τηνς Ελλαδα, δικαιωμα και προβλημα σας.
Θελετε να πιστευετε οτι θελω ψυχ. αναλυση.Παλι διακιωμα και προβλημα σας.
Θελετε να πατε διακοπες εκει;Πηγαιντε και βγαλτε και φωτο.(Και αν αυτο το ειπατε μεταξυ σοβαρου και αστειου, τοτε θα επρεπε να καταλαβετε οτι και το πρωτο μου ποστ ηταν μεταξυ σοβαρου και αστειου.Αλλα ειπαμε, για να κατανοηθει καποιο ποστ θελει πανω απ' ολα ορεξη)

Δε θυμάμαι να αναφέρθηκα σε "κατάκριση", "ψυχ. ανάλυση", "διακοπές". Ιταλέ μη μου χρεώνεις πράγματα που δεν είπα γιατί θα αφοδευτούμε αμφότεροι:hehe:. Ειδικά εκείνο το "ψυχ. ανάλυση" ήταν και λίγο χοντρό απ' όποιον το είπε.

Κι απο εδω και περα θα σας μιλαω για την Ιταλια.Οκ;
(Μην μου πεις τωρα "μην εκνευριζεσαι" επειδη δεν βλεπεις φατσες.Βαριεμαι να τις βαζω.)

Κοίτα τι θυμήθηκε ρε!!! Τόσο με φοβάσαι;:rofl: :rofl: :rofl:

Και τωρα για να συγκρινω Ελληνικες φυλακες με εκεινες, μπορω να το κανω, αλλα λεω μπας και πεταχτει κανεις και πει οτι δεν εχω παει και πωςμπορω να ξερω...

Εεεεπ... τι χτύπημα πήγες να δώσεις κάτω από τη ζώνη ύπουλε και εγκάθετε μακαρονά;:P Και στο κάτω κάτω δες ειδήσεις ή ....Αστυνόμο Μπέκα και θα μάθεις και για τις ελληνικές φυλακές!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Tις τελευταίες μέρες, όλο και πιο συχνά ανοίγονται ή ξεθάβονται θέματα που έχουν σχέση με το πόσο έλληνες είμαστε και πόσο καλύτερη ή χειρότερη είναι η Ελλάδα από άλλες χώρες.
Εχει γίνει πια μονότονο, σε όποιο θέμα κι αν μπεις, όλα εκεί καταλήγουν.
Μήπως να το προσέξουμε λιγάκι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Επειδή δεν είσαι γκάβακας όπως ο Μάριος :P :P

χασου ρε!:P
Δεν ειμαι γκαβακας...Εχω κανα διμηνο που το εχω δει.(Σοβαρα πιο πριν δεν το ειχα προσεξει!:P )
Απλως τι περισσοτερες φορες που παταγα εκεινη την μαμακιουλα την φατσα μου κολαγε τον κερατα τον προηγουμενο τον οπερα και τωρα δεν το παταω που να χτυπιετσαι κατω.(Ασχετα αν εβαλα τον καινουργιο!)

Αρχοντα στα περισσοτερα συμφωνουμε εκτος απο:
-Δεν σε "φοβαμαι" ρε συ.:P
Απλως ξερεις ποσοι το λενε αυτο;Ειδικα αν δεν βλεπουν φατσες...παααρα πολλοι.Και λεω κατσε να ειμαι σιγουρος.
-Στο τελευταιο που ειπα παλι δεν αναφεροταν για εσενα.Αυτο για τον κορυδαλο ρε παιδι μου.
σου μιλαω ειλικρινα.Γενικη διατυπωση ηταν γιατι μην μου πεις οτι δεν σου εχουν τυχει επιχειρηματα τυποθ "που το ξερεις αφου δεν το εχεις κανει."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ωραία θα είναι:P:lol: . Έχει και τζάμπα φαγητό εκεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Tις τελευταίες μέρες, όλο και πιο συχνά ανοίγονται ή ξεθάβονται θέματα που έχουν σχέση με το πόσο έλληνες είμαστε και πόσο καλύτερη ή χειρότερη είναι η Ελλάδα από άλλες χώρες.
Εχει γίνει πια μονότονο, σε όποιο θέμα κι αν μπεις, όλα εκεί καταλήγουν.
Μήπως να το προσέξουμε λιγάκι;
:)

φωνή βοώντος εν τη ερήμω...

(ελπίζω ότι δεν το τσάκισα από ορθογραφία :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Tις τελευταίες μέρες, όλο και πιο συχνά ανοίγονται ή ξεθάβονται θέματα που έχουν σχέση με το πόσο έλληνες είμαστε και πόσο καλύτερη ή χειρότερη είναι η Ελλάδα από άλλες χώρες.
Εχει γίνει πια μονότονο, σε όποιο θέμα κι αν μπεις, όλα εκεί καταλήγουν.
Μήπως να το προσέξουμε λιγάκι;:)

:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
φωνή βοώντος εν τη ερήμω...

(ελπίζω ότι δεν το τσάκισα από ορθογραφία :P)
Επρεπε να βάλεις εμένα να το γράψω:P :P

Και συμφωνώ απόλυτα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Συμφωνω κι εγω με τον Ανδρεα παιδια, αλλα για να μην συνεχισουν τα off topic υπενθυμιζω πως σε κανενα θεμα δεν ειναι υποχρεωτικη η συμετοχη απο κανενα και μπορουν πολυ ευκολα να αγνοηθουν απο ολους εμας.;)
Κι αν καποιο θεμα ειναι αλλου "υφους" και βλεπεται οτι χωρις λογο τεινει προς αυτον τον "δρομο" καντε αναφορα (
: βρίσκεται σε κάθε ποστ) και θα επιληφθουμε εμεις επι του θεματος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ειληκρινή μία ερώτηση αυτό ήταν μόνο για αυτούς με τα ελαυρά αμαρτίματα ή και για τους ποιο χοντρά εγκληματίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Ειληκρινή μία ερώτηση αυτό ήταν μόνο για αυτούς με τα ελαυρά αμαρτίματα ή και για τους ποιο χοντρά εγκληματίες;
Δεν ξέρω αλλά έχω την εντύπωση ότι και οι υψίστης ασφαλείας φυλακές κάπως έτσι θα είναι αν εξαιρέσεις το ολοήμερο "ελεύθερο" ωράριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλά έχω την εντύπωση ότι και οι υψίστης ασφαλείας φυλακές κάπως έτσι θα είναι αν εξαιρέσεις το ολοήμερο "ελεύθερο" ωράριο.

Αν πάντως ειναι για άλλους δεν συμφωνώ πιστέυω ότι άν ειναι έτσι όλοι θα σκότωναν για να μπούνε μέσα.δεν μπορεί να κάνει ο καθένας φυλακή λές και ειναι στις μπαχάμες και ο έξω κόσμος θα πληρώνει για να τους θρέφει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αν πάντως ειναι για άλλους δεν συμφωνώ πιστέυω ότι άν ειναι έτσι όλοι θα σκότωναν για να μπούνε μέσα.δεν μπορεί να κάνει ο καθένας φυλακή λές και ειναι στις μπαχάμες και ο έξω κόσμος θα πληρώνει για να τους θρέφει
Oxι Μάνια μου γιατί σε αυτές τις χώρες, έξω από τη φυλακή είναι ακόμα καλύτερα από αυτά που περιγράφει ο ειλικρινής, και επιπλέον για αυτούς τους λαούς η φυλακή, είναι ατίμωση, αυτό και μόνο είναι αρκετό για να τους κρατήσει μακριά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top