Διαγωνισμός της πιο αστείας ατάκας !

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Λοιπόν θα δίνονται 4 θέματα κάθε βδομάδα και πρέπει πολύ απλά εμείς να γράψουμε μία ατάκα όπου θα είναι έξυπνη και αστεία ...Από σήμερα μέχρι την επόμενη Τρίτη θα λαμβάνουμε συμετοχές!Εγώ θα σας δώσω τα θέματα και εσείς τις συμετοχές σας .:)Δηλαδη σας δίνω πχ θέμα το κατικήδιό μου σας γραφω μια συντομηυ ιστοριούλα και εσείς το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να την χαλάσετε με καινούριες επίκαιρες και αστείες ατάκες!\
πχ1 Η τούμπα της ζωής μου ...
Ποτε δεν φανταστηκα πως θα μου συνεβαινε αυτο!Καθως προχωρουσα στον δρομο φορωντας το καινουριο μου ασπρο πανταλονι ενα αυτοκινητο περασε και με εβρεξε επειδη εκεινη την μερα 2 ωρες πριν εβρεχε καταρακτοδως!!!
και πάνω στο παράδειγμα λοιπόν θα μπορούσατε να συνεχήσετε κάπως έτσι...Εκεινη την ωρα φωναξα''ο Σουλταν'' και ετρεξα να προλαβω την κοκκινη LABURGINI[το σκότωσα]για εξηγησεις αλλα δεν προλαβα...κτλπ!!!.........λοιπον μπορειτε να δηλώσετε συμετοχες απο σήμερα κιόλας μολις τελειώσουν αυτες σας δίνω τα πλούσια ευχάριστα και σίγουρα αστεία μετά την επεξεργασία σας θεματα γραψτε πολύ απλά ενα ''θελω'' και είμαστε ετοιμοι καθε μήνα θα έρχονται και καινούρια θέματα ...και θα κάνουμε καινούριους διαγωνησμους .Οπότε καθε τρίμηνο θα έχουμε 3 νικητες οι οποιοι θα διαγωνηστουν μεταξυ τους!Αξίζει να δοκιμάσουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
παιδια ο νικητης βαζει δικο του θμα
ξεχασα να σας το πω ελατε καλε μονη μου θα παιξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Τι λετε για το διαγωνισμο;

Ειπα να τον επαναφερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top