Διαγωνισμός Καλύτερης ... μουτσούνας!!!

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αλήθεια, πότε κλείνει ο διαγωνισμός; :hmm: (ρωτάει ο μοδεράτωρ :P)

Εβαλα τη δημοσκοπηση να κλεισει την αλλη Δευτερα. (απανταει ο μοδερατωρ:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πωπω! Στα σερνικά πρωτιά εγώ με το Boratιο! Έτσι μ@μάει ο Πειραιάς!
Θέλω να ευχαριστήσω τη μαμά μου, που με μεγάλωσε με τόση φροντίδα, την Τούλα, που με στήριζε ψυχολογικα... :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
go Άποστολ!! :D

Για τα κορίστια είχα διαίσθηση από την αρχή- η Resident Evil σκίζει, το ίδιο και η Invalid! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Για τα κορίστια είχα διαίσθηση από την αρχή- η Resident Evil σκίζει, το ίδιο και η Invalid! :clapup:

Δε λέγεται διαίσθηση, γούστο λέγεται!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εβαλα τη δημοσκοπηση να κλεισει την αλλη Δευτερα. (απανταει ο μοδερατωρ:P)

Λέω, s.mod, την Δευτέρα στις 5/5 να κλέισει ο διαγωνισμός και να βάλετε τους πρώτους για να ξαναψηφίσουμε και να βγάλουμε επιτέλους τον 1ο νικητή!!!
Όσο για το έπαθλο ακόμα σκεύτομαι ... ( το έχω κάψει...αν και ξανθιά! :P )
Μέχρι τότε κάτι θα έχει σκευτεί αυτό το υπέροχο μυαλό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris81

Νεοφερμένος

Ο dimitris81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ωραία κουκλιά!!!
Έδωσα και εγω την ψηφο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Κι εγώ όλα τα σος ψήφισα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Βρε παιδιά ... όχι τώρα τα sos μετά...μπορεί να έχουμε και ανατροπές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
16 το borati!

Ανεβαίνω λέμε!


Λίαν συντόμως και hollywood!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
16 το borati!

Ανεβαίνω λέμε!


Λίαν συντόμως και hollywood!:clapup:
Yay! 16 κι εγώ! :clapup:

Ευχαριστώ όσους με ψήφισαν πάντως, δεν περίμενα ότι θα έπαιρνα καμία ψήφο εδώ που τα λέμε (λόγω θέσης, οι admins είθισται να είναι οι αντιπαθητικοί που δεν τους ψηφίζει κανείς :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kάτσε να πάω να βγάλω τη ψήφο μου από τη michelle να μειώνω το συναγωνισμό... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Kάτσε να πάω να βγάλω τη ψήφο μου από τη michelle να μειώνω το συναγωνισμό... :P
Μπα, δεν τον μειώνεις διότι αν δω να πάνε 15 οι ψήφοι θα βγάλω και τη δική μου απο σένα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα πληρώσω και το Γιώργο να βγάλει τη δική του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μ'εφαγε η Kakerlak ε? :hmm:


:P:P

Ευχαριστώ παιδάκια (τα 25 που με ...εγκρίνανε και όσα δεν με εγκρίνανε επίσης :P:D) δεν το περίμενα :redface::redface::redface::redface:

@Μιchelle και Βοrat:δεχόμεθα χρηματισμούς για να ...καθορίσουμε αποτέλεσμα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μ'εφαγε η Kakerlak ε? :hmm:


:P:P

Ευχαριστώ παιδάκια (τα 25 που με ...εγκρίνανε και όσα δεν με εγκρίνανε επίσης :P:D) δεν το περίμενα :redface::redface::redface::redface:

@Μιchelle και Βοrat:δεχόμεθα χρηματισμούς για να ...καθορίσουμε αποτέλεσμα :P:P:P

Έχει ακόμα μέρες μέχρι της 05,05!!!
δεν ξέρεις μπορεί να γίνει η ανατροπή...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
boratιε είμεθα τέταρτοι αμφότεροι! :P
Όπερ μεθερμηνευόμενον εστί, στο άνω 1/3 :D
(όταν δεν βγαίνεις πρώτος, επιστρατεύεις τα μαθηματικά για να κάνεις τη θέση σου να φαίνεται καλύτερη :spasiklas: :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Α ρε Τετρα ισοπαλια είμαστε... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Εγω παντος ειμαι ισοπαλια με την αννουλα :clapup: κατι ειναι και αυτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εγω παντος ειμαι ισοπαλια με την αννουλα :clapup: κατι ειναι και αυτο :)
Άλλο που δεν θες εσυ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 20 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top