Διαγωνισμός Καλύτερης ... μουτσούνας!!!

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Χαίρομαι να διαπιστώνω τον θαυμασμό σου για μένα. Είναι υπέροχο να ακούς τέτοια λόγια από μια αιθέρια ύπαρξη όπως εσύ Βαλάντω! Η Κύπρος έχει ποιότητα και στην ομορφιά! Εν αρχήν ήτο η τότε κολλητή μου η Νατάσα από τη Λευκωσία (28αρα 1.80 τέλειες αναλογίες και υπέροχο πρόσωπο:D) και να που τώρα το ξαναεπιβεβαιώνω και με τη Βαλάντω στο στέκι!

Βίβα Κύπρος!:clapup:

ναι πάντα βίβα Κύπρος!

αλλά όχι υπερβολές όχι και αιθέρια ύπαρξη με είδα και σε καλύτερες φάσεις βασικά ήμουν ταλαιπωρημένη από την εγκυμοσύνη είχα τραβήξει αρκετά προβλήματα αλλά ευχαριστώ για το κομπλιμέντο καλέ μου Βαλτερούλη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Αληθεια ποτε θα ξεκινησει ο διαγωνισμος για να δουμε ποιος εχει την καλυτερη φατσουλα ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
παιδιά να το κάνουμε πολλαπλής επιλογής γιατί δεν μπορώ να ψηφίσω μόνο έναν:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Λίαν συντόμος...θέλω κιάλες συμμετοχές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πρέπει να αρχίσουν και τα μεγάλα κεφάλια του e-steki να βάζουν Photo Bill Fandago neraida ο Παναγιώτης και άλλοι ...

Τον Bill τον είχανε "πιάσει κότσο" κι από τότε δε βάζει.:P

Θα μπορούσε μια προθεσμία αν θέλετε(πχ μέχρι την Τρίτη) και μετά απο αυτή μαζεύουμε τις συμμετοχές και τις βάζουμε σε poll.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όλο αυτό ήταν συμμετοχές; :P



Ε δεν χρειάζεται διαγωνισμός, η Αθηνά σας έχει όλους και όλες! :P
Εκτός κι αν βάλει η Άντζυ, η Ναταλύ ή η Νίκη, τότε παίζεται! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Όλο αυτό ήταν συμμετοχές; :P



Ε δεν χρειάζεται διαγωνισμός, η Αθηνά σας έχει όλους και όλες! :P
Εκτός κι αν βάλει η Άντζυ, η Ναταλύ ή η Νίκη, τότε παίζεται! :D

:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:

Εντάξει βρε Γιωργάκη το ξέρουμε ότι δεν αξίζουμε μία μην μας στην λες μες στα μούτρα όμως.











:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Όλο αυτό ήταν συμμετοχές; :P



Ε δεν χρειάζεται διαγωνισμός, η Αθηνά σας έχει όλους και όλες! :P
Εκτός κι αν βάλει η Άντζυ, η Ναταλύ ή η Νίκη, τότε παίζεται! :D
merci :P:)

τα λεφτά θα στα δώσω μετά εσένα :P:P:P:P [100 ? δεν είχαμε συμφωνήσει??? :P]

Αν και... την Κακερλακ την είδες καλά;;; Ή τη Nininaou????;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Συμφωνώ με Γιώργο.
Nτρέπομαι που το λέω:redface:, αλλά περίμενα να δω την παλιά εκδοχή της Μαρίας της Άσχημης όπως έχει ξανααναφερθεί.

Κι εσύ είσαι κοπελάρα τελικά.

Σοζ Ρεζιντεντ!
Με φάγανε οι προκαταλήψεις! :(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:

Εντάξει βρε Γιωργάκη το ξέρουμε ότι δεν αξίζουμε μία μην μας στην λες μες στα μούτρα όμως.:P

Ναι σωστά ... εμείς τα άλλα κοριτσάκια είμαστε ένα τίποτα...!!! :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν πειραζει Νινα....αστους....δεν εχουν ακουσει φαινεται για την "εκδικηση της ξανθιας!":P
...τωρα ειστε και πολλες....οποτε φαντασου!!!!!!! "η εκδικηση των ΞΑΝΘΩΝ!!!"...μαμαμια!!!!!!!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Δεν πειραζει Νινα....αστους....δεν εχουν ακουσει φαινεται για την "εκδικηση της ξανθιας!":P
...τωρα ειστε και πολλες....οποτε φαντασου!!!!!!! "η εκδικηση των ΞΑΝΘΩΝ!!!"...μαμαμια!!!!!!!!!:devil:

Ουέχ και αλήμονο...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
@Μισέλ: Η κόρη μου, χωρίς να της πω τίποτε απολύτως, είδε τη φωτό στο άβαταρ (τη φωτοσοπιασμένη) και είπε "πολύ χάλια". Όταν είδε όμως τη φυσική σου, είπε "πολύ ωραία είναι εδώ, ποια είναι;" Τελικά έχει περισσότερους θαυμαστές η τωρινή φωτό, απ' ότι νόμιζες φιλενάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
@Μισέλ: Η κόρη μου, χωρίς να της πω τίποτε απολύτως, είδε τη φωτό στο άβαταρ (τη φωτοσοπιασμένη) και είπε "πολύ χάλια". Όταν είδε όμως τη φυσική σου, είπε "πολύ ωραία είναι εδώ, ποια είναι;" Τελικά έχει περισσότερους θαυμαστές η τωρινή φωτό, απ' ότι νόμιζες φιλενάδα...
Βρε δεν πα να χτυπιέσαι και να φέρεις και 100 άτομα που με θεωρούν θεά με την τωρινή μου μύτη, εγώ την πλαστική θα την κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βρε δεν πα να χτυπιέσαι και να φέρεις και 100 άτομα που με θεωρούν θεά με την τωρινή μου μύτη, εγώ την πλαστική θα την κάνω :P

Να φτιάξεις και το διάφραγμα. :P


υγ: δε ξέρω γιατί το είπα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
@nina γιατι εβαλες στο αβαταρ το κοριστακι με τα ξανθα μαλια και ειναι λες και το εχει χτυπηση κεραυνος. Βαλε το δικο σου χαριτομενο και ομορφο προσωπακι σου please βαλτω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Βρε δεν πα να χτυπιέσαι και να φέρεις και 100 άτομα που με θεωρούν θεά με την τωρινή μου μύτη, εγώ την πλαστική θα την κάνω :P
Δεν διακρίνω κάποια ατέλεια στην μύτη της Michelle ίσος στην φοτο φοτοσοπ με το απλετο φως τονίζονται περισσότερο τα πανέμορφα μάτια της αλλά και στης 2 παραμένει κούκλα…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν διακρίνω κάποια ατέλεια στην μύτη της Michelle ίσος στην φοτο φοτοσοπ με το απλετο φως τονίζονται περισσότερο τα πανέμορφα μάτια της αλλά και στης 2 παραμένει κούκλα…
Ευχαριστώ :redface: αλλά στη μία η μύτη είναι φτιαγμένη με Photoshop και στην άλλη είναι τραβηγμένη από μπροστά, οπότε τι να δεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ή τη Nininaou????;)
Δεν θέλω να σχολιάσω γιατί μετά θα κλειδώσω το topic για να μείνει ως τελευταία απάντηση, ευχαριστώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Ποτε θα ξεκινηση ο διαγωνισμος της καλυτερης μουτσουνας? :D
Γιατι αυριο και για μια εβδομαδα και βαλε θα ειμαι εκτος αθηνων. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 20 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top