Διαγωνισμός Καλύτερης ... μουτσούνας!!!

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
To τωρινό μου άβαταρ καλέ :)


Να σου πώ την αλήθεια λάτρευα το πρωηγούμενο, με την άλλη φώτο, είσουν υπέροχη, κολουσα κάθε φορά που έγραφες πόστ:redface:

Νταξει θα το πώ είμαι ερωτευμένη μαζί σου:redface: :Pαλλα η προηγούμενη είσουν παιδαρος, εδώ είσαι σε άλλη γωνια :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να σου πώ την αλήθεια λάτρευα το πρωηγούμενο, με την άλλη φώτο, είσουν υπέροχη, κολουσα κάθε φορά που έγραφες πόστ:redface:

Νταξει θα το πώ είμαι ερωτευμένη μαζί σου:redface: :Pαλλα η προηγούμενη είσουν παιδαρος, εδώ είσαι σε άλλη γωνια :worry:

Χαχαχα οκ την ανεβάζω και την προηγούμενη, αν και εγώ προτιμώ την τωρινή (έχω φτιάξει και τη μύτη μου με photoshop στην τωρινή :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • me.png
    me.png
    16.5 KB · Εμφανίσεις: 404

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Να σου πώ την αλήθεια λάτρευα το πρωηγούμενο, με την άλλη φώτο, είσουν υπέροχη, κολουσα κάθε φορά που έγραφες πόστ:redface:

Νταξει θα το πώ είμαι ερωτευμένη μαζί σου:redface: :Pαλλα η προηγούμενη είσουν παιδαρος, εδώ είσαι σε άλλη γωνια :worry:

Mania, αν κολλούσες με το αγαλμα της ελευθερίας (γιατί αυτό ήταν το προηγούμενο avatar της!) και το βρίσκεις και "παίδαρο" νομίζω ότι η κατάσταση σου είναι σοβαρή και πρέπει να το ψάξεις το θέμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Mania, αν κολλούσες με το αγαλμα της ελευθερίας (γιατί αυτό ήταν το προηγούμενο avatar της!) και το βρίσκεις και "παίδαρο" νομίζω ότι η κατάσταση σου είναι σοβαρή και πρέπει να το ψάξεις το θέμα. :P
Αχαχαχαχαχα σωστά!! Το είχα ξεχάσει ότι είχα το άγαλμα της ελευθερίας πριν! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Mania, αν κολλούσες με το αγαλμα της ελευθερίας (γιατί αυτό ήταν το προηγούμενο avatar της!) και το βρίσκεις και "παίδαρο" νομίζω ότι η κατάσταση σου είναι σοβαρή και πρέπει να το ψάξεις το θέμα. :P

:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Λοιπόν, αφού δεν με αφήνετε άστοργοι συμφορουμίτες να συμμετάσχω στο διαγωνισμό, θα πάρω το ρόλο της κριτικής επιτροπής και θα αποφανθώ:

Α) Nininaou: Άχου το μωρέ, άχου το!! Τι γλυκιά φατσούλα είναι αυτή Ρηνούλα μου; Τι υπέροχο χαμόγελο; Μου έρχεται μια τεράστια διάθεση να σου κάνω ένα κεφαλοκλείδωμα και με το άλλο χέρι να σου τσιμπάω τα μαγουλάκια. Να σε χαίρονται η μαμά σου κι ο μπαμπάς σου (και όλοι οι υπόλοιποι πρόγονοι).

Β) Resident Evil: Αυτό κι αν είναι Evil ρε παιδάκι μου. Οι μελαχρινές σχίζουν και τα σπάνε. Οι δυνάμεις του Μεγάλου Χάους υποκλίνονται συγκλονισμένες!!!

Γ) Commie. Αν είναι έτσι, θα γραφτώ τώρα στο ΑΚΕΛ, ακόμη κι αν παραδώσει όλη την Κύπρο στους Τούρκους. Η εκδίκηση των μελαχρινών μιλάμε. Όμως εκείνη η άσπλαχνη χερούκλα που εμφανίζεται εγκάθετη στην όμορφη φωτό, μου χαλάει τη μέρα, καθώς κόβει τα φτερά του ονείρου σε κάθε άνδρα με καλό γούστο μέσα στο στέκι.

Αααααχ θα λιποθυμήσω, δεν την μπορώ τόση ομορφιά μαζεμένη, δεν αντέχω λέμε...:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Λοιπόν, αφού δεν με αφήνετε άστοργοι συμφορουμίτες να συμμετάσχω στο διαγωνισμό, θα πάρω το ρόλο της κριτικής επιτροπής και θα αποφανθώ:

Α) Nininaou: Άχου το μωρέ, άχου το!! Τι γλυκιά φατσούλα είναι αυτή Ρηνούλα μου; Τι υπέροχο χαμόγελο; Μου έρχεται μια τεράστια διάθεση να σου κάνω ένα κεφαλοκλείδωμα και με το άλλο χέρι να σου τσιμπάω τα μαγουλάκια. Να σε χαίρονται η μαμά σου κι ο μπαμπάς σου (και όλοι οι υπόλοιποι πρόγονοι)

Ax, έχουν τσιμπηθεί αυτά τα μαγουλάκια... Τι συνήθεια κι αυτή:mad::D
Σ'ευχαριστούμε, εγώ και οι πρόγονοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Λοιπόν, ο ανταγωνισμός είναι τρελός βλέπω (μα καλά όλες τις όμορφες τραβάει το στέκι??? :P)
αλλά λέω να ενισχύσω κι εγώ το μελαχρινό λόμπυ του διαγωνισμου :P

ορίστε λοιπόν :)

ίδια με το avatar είσαι μάλλον το avatar είναι ίδιο με εσένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ίδια με το avatar είσαι μάλλον το avatar είναι ίδιο με εσένα

Μα το άβαταρ έχει προκύψει από την 1η φωτογραφία μέσω του ...(φανταγκούυυυυλιιιιιιιι... έλα να βάλεις το λινκ που βαριέμαι να ψάχνω!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Μα το άβαταρ έχει προκύψει από την 1η φωτογραφία μέσω του ...(φανταγκούυυυυλιιιιιιιι... έλα να βάλεις το λινκ που βαριέμαι να ψάχνω!!!)
μμ έτσι εξηγείτε niceeee
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μα το άβαταρ έχει προκύψει από την 1η φωτογραφία μέσω του ...(φανταγκούυυυυλιιιιιιιι... έλα να βάλεις το λινκ που βαριέμαι να ψάχνω!!!)
Με φώναξε κανείς; :worry::D

Αλλάξτε το πρόσωπο σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,368 μηνύματα.

Καλά, εσύ όλη μέρα κατασκηνώνεις μπροστά απ' το πισί σου περιμένοντας να σου δώσουν σημασία;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Όχι αλλα όταν τον φωνάζει η Resident το καταλαβαίνει τηλεπαθητικά! Καλά λέει ο Χάουλας ότι είναι πλασμένοιοέναςγιατονάλλοτέλος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
πρέπει να αρχίσουν και τα μεγάλα κεφάλια του e-steki να βάζουν Photo Bill Fandago neraida ο Παναγιώτης και άλλοι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,368 μηνύματα.
πρέπει να αρχίσουν και τα μεγάλα κεφάλια του e-steki να βάζουν Photo Bill Fandago neraida ο Παναγιώτης και άλλοι ...

ΟΧΙ ο Bill!!! Είναι ωραίος και θα έχω εναν -υποτυπώδη βεβάιως βεβαίως- ανταγωνισμό!!! Το θέλουμε αυτό;;; Όοοοοοχι!:P



Το δε Παναγιώτι είναι δικό μου! Αχ Εξπόζεντ εξπόζεντ, για σένα μαργαρίτες μαδώ...:redface::P

ΥΓ: Γιατί μανδάμ, εγώ δεν είμαι μεγάλο κεφάλι;;; Τουϊτυ κανονικότατος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χαχαχα οκ την ανεβάζω και την προηγούμενη, αν και εγώ προτιμώ την τωρινή (έχω φτιάξει και τη μύτη μου με photoshop στην τωρινή :P)

Ε οχι καμία σχέση αυτή που έβαλες τώρα είναι θεική:clapup::clapup::clapup: ετσι σε θέλω, δίχνεις αυθστιρό ταμπεραμέντο, έντονη προσωπικότητα και ισχυρή θέληση:clapup::clapup:

Mania, αν κολλούσες με το αγαλμα της ελευθερίας (γιατί αυτό ήταν το προηγούμενο avatar της!) και το βρίσκεις και "παίδαρο" νομίζω ότι η κατάσταση σου είναι σοβαρή και πρέπει να το ψάξεις το θέμα. :P

Νομίζω ότι ζηλέυεις γλυκιά μου που είπα παίδαρο την μισέλ και όχι εσένα:pfff::pfff:

Αχαχαχαχαχα σωστά!! Το είχα ξεχάσει ότι είχα το άγαλμα της ελευθερίας πριν! :rofl:

Γελα κυρία μου, γέλα μαζί μου γέλα κυρία μου γέλα καλή μου:(:(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
ΟΧΙ ο Bill!!! Είναι ωραίος και θα έχω εναν -υποτυπώδη βεβάιως βεβαίως- ανταγωνισμό!!! Το θέλουμε αυτό;;; Όοοοοοχι!:P



Το δε Παναγιώτι είναι δικό μου! Αχ Εξπόζεντ εξπόζεντ, για σένα μαργαρίτες μαδώ...:redface::P

ΥΓ: Γιατί μανδάμ, εγώ δεν είμαι μεγάλο κεφάλι;;; Τουϊτυ κανονικότατος!

καλέ μου αφού εσύ έχεις βάλει φώτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,368 μηνύματα.
καλέ μου αφού εσύ έχεις βάλει φώτο

Το ξέρω, απλά κάνω νύξη για το μεγάλο κεφάλι που είμαι!:clapup: Γουστάρεις Βαλντεράκι Βαλάντω μου;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Το ξέρω, απλά κάνω νύξη για το μεγάλο κεφάλι που είμαι!:clapup: Γουστάρεις Βαλντεράκι Βαλάντω μου;:D

ναι γουστάρω Βαλντεράκι :redface: αλλά αν μετακομίσεις Κύπρο, έχω έτοιμο σπίτι :P και έτοιμο μωρό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,368 μηνύματα.
ναι γουστάρω Βαλντεράκι :redface: αλλά αν μετακομίσεις Κύπρο, έχω έτοιμο σπίτι :P και έτοιμο μωρό :)

Χαίρομαι να διαπιστώνω τον θαυμασμό σου για μένα. Είναι υπέροχο να ακούς τέτοια λόγια από μια αιθέρια ύπαρξη όπως εσύ Βαλάντω! Η Κύπρος έχει ποιότητα και στην ομορφιά! Εν αρχήν ήτο η τότε κολλητή μου η Νατάσα από τη Λευκωσία (28αρα 1.80 τέλειες αναλογίες και υπέροχο πρόσωπο:D) και να που τώρα το ξαναεπιβεβαιώνω και με τη Βαλάντω στο στέκι!

Βίβα Κύπρος!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 20 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top