Διαγωνισμός Καλύτερης ... μουτσούνας!!!

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:redface:καμία σχέση ρε παιδιά,

ρωτήστε την Μάνια να σας πει:)

Εχει δίκιο η κάκερ, καμία σχέση σας το υπογράφω, πρώτα απο όλα η κάκερλακ είναι όμορφη, δέυτερων η ηθοποιός έχει φακίδες, ενώ το κακερλάκι όχι, τρείτων η ηθοποιός είναι χάλια σωματικά, πολλύ κόκκαλο βρε αδερφέ ενώ η κάκερ είναι όλα τα λευτα, την χορτένεις βρε αδερφε;)

3 πρώς 0 πάει και η κάκερλακ κερδίζει το ξυλάγκουρο:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Όχι εντάξει δεν το είπα με σκοπό να θίξω κανέναν απλά μου έκανε εντύπωση και το παρέθεσα με όλοι την καλή θέληση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,135 μηνύματα.
3 πρώς 0 πάει και η κάκερλακ κερδίζει το ξυλάγκουρο:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Εφόσον η κάκερλακ όμως είναι πιασμένη, δυστυχώς δηλαδή, ε λέω να προτιμήσω το ξυλάγκουρο! Απ' το να τρώω "ελιές παλαμών", τουλάχιστον θα τρώω Kate και θα γουστάρω! Όταν η Κάκερλακ παντρευτεί, θα πάω για κουμπάρος, να τσιμπάω κι απ' το καλό το πιάτο!

Αμ πως...

Λατρεύω την Angie Ann, μου το παίζει κινέζα η Angie Ann.

Ορμάω στη Cibby, με κηνυγάει με ματσούκια αλλά από τηγανίτα γιοκ.

Καλοκοιτάω τη Niyia, μη τον είδατε τον παναή.

Λέω στην Ηρώ να κάνουμε σεξ, σπάει το πόδι της, φαντάσου και να ζήταγα όργιο και με τις φίλες της, θα την πάταγε αμάξι. (ε μη το χω βάρος στη συνείδησή μου)

Τρίβομαι στον Ρεμπεσκέ, τον λένε οι άλλες παχύ και ξεϊγκλωτο και θα μου χαλάσουν τα μητρώα, πως θα τον κυκλοφορώ στην παρέα μου εγώ;

Λέω στην Kalypso να πάμε για καφέ, μου κάνει τα νεύρα κρόσσια χωρίς να πιώ γουλιά.

Ψιψινίζω στη Δανάη, λέει πως "δεν είπαμε ποτέ ότι δε θα πηγαίνουμε και με άλλους" ενώ εγώ θέλω σταθερότητα και να με δώ νυφούλα στην Εκκλησιά!

Ζαχαρώνω το στήθος της Resident Evil, μου τα χώνει γιατί είμαι ΔΑΠίτης (μη το δει ο τεο αυτό, θα με κηνυγάει με καδρόνι)



Ε ΑΕΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΟΛΕΣ.... ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΕ ΤΟΝ BORAT!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ε ΑΕΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΟΛΕΣ.... ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΕ ΤΟΝ BORAT!:mad::P


:sick:


Τι να πω και εγώ που με κερατώνει η mania...​

Είναι παντρεμένη λέει, άκου να δεις! Σώπα ρε κοπελιά;
Αλήθεια;
Από που και έως που;
Εμένα δε με σκέφτηκες;


Τι ήμουν εγώ για εσένα mania; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:sick:




Τι να πω και εγώ που με κερατώνει η mania...​

Είναι παντρεμένη λέει, άκου να δεις! Σώπα ρε κοπελιά;
Αλήθεια;
Από που και έως που;
Εμένα δε με σκέφτηκες;​



Τι ήμουν εγώ για εσένα mania; :hmm:


Ο άντρας μου έπρεπε να ρωτήσει όχι εσύ αλλα τέσπα, αν θές μένω εγώ με σένα και τον άντρα μου:P δεν έχω πρόβλημα:P

Είμαστε όφ τελείως όμως αλλα δεν βλέπω κόσμο να ξεκινήσουμε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εδώ σε μία γκόθικ εκδοχή (με τόσο φως, ελεος)...
Λάμπωωω:whistle:



Κι εδώ σκοτώνω μια φίλη μου:D,



ΑΥΤΕΣ βρήκα... Δεν έχω άλλες:worry:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Κι εδώ σκοτώνω μια φίλη μου:D,

.....σίγουρα??? .....σαν να της πάγωσες τον εγκέφαλο μου μοιάζει :hmm:


:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
@ρηνούλα
Δυο υπεροχα αγγελουδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
.....σίγουρα??? .....σαν να της πάγωσες τον εγκέφαλο μου μοιάζει :hmm:


:P:P
Όντως. Εέέέλεος...:P

Θενκς Τεο ή μάλλον κουκλάκι;):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχω πει ότι η mania έχει φοβερά μάτια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Έχω πει ότι η mania έχει φοβερά μάτια;

Βασικά δεν είναι μόνο ωραία, για κάποιο λόγο μου φαίνονται γεμάτα σοφία και καλοσύνη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Βασικά δεν είναι μόνο ωραία, για κάποιο λόγο μου φαίνονται γεμάτα σοφία και καλοσύνη.:)


Πιστευω οτι εχει τα καλυτερα εδω απο ολλους μας :) :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Φέρτε εμοτικά με κομένη φλέβα λέμε, λυποθυμάω με borat αυτή την στιγμή λέμε:inlove::stunned::stunned::stunned:


Έτσι... :P



nininaou, μη βγάλεις τη φωτογραφία, περίμενε να πάω σπίτι διότι από εδώ δε μπορώ να τη δω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Αυτή κάνει; :redface:

Φαίνεσαι 15 σ'αυτή τη φωτό... Θα μπορούσα να πώ πόλλά γι'αυτά τα πανέμορφα μάτια αλλά δεν κάνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
βασικά ντρεπόμουν αλλά μετά που θυμήθηκα ένα αγαπημένο τραγούδι άλλαξα γνώμη ...
Εγώ ειμ' εγώ και τα 'χω βρει
με τη δική μου φάτσα
κι' ας είμαι αδέσποτο σκυλί
και μπερδεμένη ράτσα.


Btw ήμουν έγγειος εδώ
βασικά δεν πιάνω μια μπροστά στη κόρη μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 18042008134.jpg
    18042008134.jpg
    333.1 KB · Εμφανίσεις: 174
Τελευταία επεξεργασία:

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Οφείλουμε να σεβαστούμε το θέμα της δημιουργού , κι ας είναι chat n' fun.
Αυτό ελπίζω να είναι κατανοητό.

Άντε να το φάω κι αυτό...:( ((( :mpinelik: )))

Εγώ βλέπω έναν τίτλο θέματος "Διαγωνισμός Καλύτερης ... μουτσούνας". Μπαίνω λοιπόν ο καψερός μέσα στο θέμα και διαβάζω το εναρκτήριο λάκτισμα, μπαρδόν ποστ...:(

Λοιπόν παίδες, επειδή συζητήθηκε πολύ σήμερα το θέμα αυτό στην ενότητα ''Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ'' σχετικά με τις μουτσούνες μας....προτείνω όλοι να βάλουμε την δική μας για να κάνουμε διαγωνισμό καλύτερης φατσούλας...!!!

Θέτε???? :P


Θέμε λέμε εμείς, Φατσούλας λέει κι εδώ, αν δεν με απατούν τα γεροντικά μου μάτια...8)

Βάζω λοιπόν κι εγώ ο καημένος τη δική μου τη φατσούλα, με τόσο καμάρι και τόσον καημό να διακριθώ μια φορά στη μίζερη ζωή μου, για τα ωραία μελαγχολικά μου μάτια, τα υπέροχα συναισθηματικά μου χαρίσματα, όπως η ευγένεια, η καλοσύνη και η ανωτερότητα και άλλα πολλά που βαριέμαι ν' απαριθμώ κι ας είμαι κομματάκι άσχημος ο φουκαράς. :(:console: :baby:

Και με πετάτε έξω, χωρίς καμιά εξήγηση, μου τσαλαπατάτε τα όνειρα, με τραυματίζετε ψυχοσυναισθηματικά και μου τρίβετε κατάμουτρα ότι φρήκουλες σαν κι εμένα δεν θέλετε στην όμορφη γιορτή σας. :knife::wall:

Πολύ καλά λοιπόν...:ropalo:

Αφού είναι έτσι, να μετονομαστεί αυτό το θέμα σε "Καλλιστεία" ή "Διαγωνισμός Καλύτερου Προσώπου, Κορμιού, Μπράτσου και Μπούστου για να Γουστάρουν τα Φτωχά Ματάκια του Valder και του Χάους" (σας φαίνεται λίγο μακρύς για τίτλος; Μα φυσικά, εγώ τον έγραψα:bleh:) και να αφήσουν εμάς να ποστάρουμε τις μουτσουνάρες μας, να κάνουμε την πλακίτσα μας και να φωτοσοπιαζόμαστε με τις ώρες για να καλλωπίσουμε το άσπλαχνο πλην άχαρο στέκι σας:cry_x:, σε ένα γνήσιο Διαγωνισμό Καλύτερης Μουτσούνας. :clapup:

Καταγγέλλουμε την ψευδεπίγραφη χρήση του όρου της Ελληνικής γλώσσης, που ως γνωστόν είναι η μητέρα, ο πατέρας, αλλά και ο μπατζανάκης, όλων των γνωστών και αγνώστων γλωσσών επί της οικουμένης, του όρου λέγω "Μουτσούνα", η οποία αναφέρεται και στα Ιερά Ελληνικά και Παντελώς (ναι κι ο Παντελής τα έχει διαβάσει, καλά το καταλάβατε:P) Άγνωστα Κείμενα περί των Ελευσινίων Μυστηρίων, στο Αρχαίο Θέατρο, που μόνο οι πρόγονοί μας ξέραν βρε ζωντόβολα να υποκρίνονται έτσι και στον πατροπαράδοτο Καραγκιόζη, ο οποίος είναι εμφανώς πρόγονός σας ρεμάλια! Ζήτω η Πατρίς, Ζήτω το Έθνος. Ο όρος "Μουτσούνα" ν' αποδοθεί σ' αυτούς που την αξίζουν:lol::rofl::boxing:

(Μην τυχόν και παρεξηγηθεί κανένας, γιατί θα παρεξηγηθώ, εντάξει;;;):P:D

Σας αγαπώ όλους, όχι όμως και τόσο απονήρευτα:devil::lol::bigarmhug:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.

Λοιπόν όλα αυτά τα μωρά που έχει απο κάτω θα ήθελα να κάνω με την Κακερλακ. Σταθερό βλέμα αετίσιο, ομορφιά, σιγουριά. Κομάντος θα βγάζαμε (δεν τα βλέπετε πώς κολυμπάνε ήδη;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έχω πει ότι η mania έχει φοβερά μάτια;

Βασικά δεν είναι μόνο ωραία, για κάποιο λόγο μου φαίνονται γεμάτα σοφία και καλοσύνη.:)

Πιστευω οτι εχει τα καλυτερα εδω απο ολλους μας :) :thumbup:

Φαίνεσαι 15 σ'αυτή τη φωτό... Θα μπορούσα να πώ πόλλά γι'αυτά τα πανέμορφα μάτια αλλά δεν κάνει

Σας ευχαριστώ πολλύ :redface: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Nininaou μιά χαρά σε βρίσκω!

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μένει και σε νησί, μοιάζει και με δαύτη, κάτι μας κρύβει η kakerlak! :D
[ρουφ ονν]Αυτό που σας κρύβει η κακερλακ είναι το γεγονός ότι οι φωτογραφίες την αδικούν. Πολύ ομως. Θα μπορούσε κάλλιστα να διαφημίζει προϊών ομορφιάς. Έχει άψογη επιδερμίδα και τέλεια χαρακτηριστικά προσώπου. Με κατάλληλο φως … δεν πιάνει μια η Jovovits μπροστά της.[ρουφ οφφ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 20 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top