Διαγωνισμός Καλύτερης ... μουτσούνας!!!

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ρε παίδες συγγνώμη, αλλά αφαίρεσα τη ψήφο για να το ρίξω μονοκούκι... :redface:

:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Ω φευ! Πάλι στους 16 είμαι...:worry:

Valder μας σαμποτάρουν αμφότερους.

Έχουν σοκαριστεί από την απήχησή μας παιδί μου, είναι φως φανάρι!

Ρε παίδες συγγνώμη, αλλά αφαίρεσα τη ψήφο για να το ρίξω μονοκούκι... :redface:

:hypno:

Εσύ σιωπή ακυροτρολλικόν άπατον και άνευ λιθίου οχταποδευμένον κατασκεύασμα! Αν δεν είχες ανασύρει το θέμα το πρωί για να πεις άλλη μια μαντινάδα βουτηγμένη στην χαζομάρα θα είχαν ξεχάσει το θέμα και θα ήμουν ακόμα πρώτος!:rant::rant::rant:

Σε μισώ κάθαρμα!:mad:

ΥΓ: Μην κοπεί το μήνυμά μου, ο Ρεμπ είναι φίλος και δεν παρεξηγείται. Φίλος φίδι βέβαια μετά τα σημερινά αλλά τέσπα... να ταν η ζήλια ψώρα να τον γουστάραν κι αυτόν όλες, θα ήταν πιό ήσυχος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
θέλω να ευχαριστήσω το μπαμπά μου, τη μαμά μου, την αδερφή μου, τους 29 ανθρώπους που έδειξαν εμπιστοσύνη σε μένα :P, και επίσης τη Neraida και τη Niyia (τουλάχιστον από αυτούς που ξέρω)που δεν έλαβαν μέρος :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θέλω να ευχαριστήσω το μπαμπά μου, τη μαμά μου, την αδερφή μου, τους 29 ανθρώπους που έδειξαν εμπιστοσύνη σε μένα :P, και επίσης τη Neraida και τη Niyia (τουλάχιστον από αυτούς που ξέρω)που δεν έλαβαν μέρος :P:P:P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
αν και με προσβάλεις :P μ αρέσεις :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Τώρα να βλογήσω τα γένια μου; Δε λέει! Το αποτέλεσμα στους άντρες για άλλη μια φορά δείχνει τα απολύτως φυσιολογικά. Νόμος της φύσης, Παγκόσμια σταθερά, τι να λέμε τώρα, πρωτιά και πάλι πρωτιά!

Για να πω την αμαρτία μου πάντως, μεταξύ όλων μου έκανε μεγάλη εντύπωση ένα αουτσάιντερ (όπως δείχνουν τα αποτελέσματα) και την τίμησα με την ψήφο μου ως ένδειξη της αρέσκειάς μου. Τέτοια διαμάντια δεν τα προσπερνάμε έτσι παιδιά.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα διαμάντια, φίλτατε δεν φαίνονται εκ πρώτης όψεως, αλλά χρειάζονται ένα καθάρισμα.
Βέβαια μόλις καθαριστεί κι εμφανιστεί ορμάνε όλοι, αλλά όποιος πρόλαβε πρόλαβε. :P

Επίσης Αθηνά να ευχαριστήσεις την Άντζυ που δεν έπαιξε. :D







Και κλείνω με το Αθηνά και Τίνα ζείτε εσείς μας οδηγείτε! :strong:
(Καλά, και η Κάκερλακ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οπως παντα ημανε με τον ΝΙΚΗΤΗ 8)

ψ..Ο γυρος με τις ερωτησεις για να δουμε χαρακτηρα ποτε ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ψ..Ο γυρος με τις ερωτησεις για να δουμε χαρακτηρα ποτε ειναι;
Ο πχοιος μαντμαζέλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτος (1-0 :redface:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Τα διαμάντια, φίλτατε δεν φαίνονται εκ πρώτης όψεως, αλλά χρειάζονται ένα καθάρισμα.
Βέβαια μόλις καθαριστεί κι εμφανιστεί ορμάνε όλοι, αλλά όποιος πρόλαβε πρόλαβε. :P

Το συγκεκριμένο διαμάντι δε θέλει καθάρισμα, αγκάλιασμα θέλει!:)

Όσο για τα φαβορί, τι να πω η Κάκερλακ ήταν τσακιστερή, διαστημόπλοιο!

Ratings by Valder

1 Kakerlak 8.7/10

2. Outsider #1

3. Michelle 7.4/10

4. Invalid 7/10

5. Nininaou 7/10

6. Resident Evil 6,6/10

7. nina21 6/10

8. Outsider #2

9. Outsider #3


3 αουτσάιντερ μπαίνουν ξεχωριστά για να μην αποκαλυφθεί ποιά ψήφισα:

Commie ???/10

Αννούλα ???/10

Mania ???/10


ΥΓ: Και για το ον που μου έριξε -1 στο προηγούμενο πόστ, -1/10, γιατί έτσι μας αρέσει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
λέω ότι η 2η θέση είναι της Αννούλας (για τα του Valder λεω :P), εκεί με οδηγεί το...ένστικτό μου :P
Αλλά έπρεπε να βάλεις rating!
2. Outsider #1 ??/10 ... δεν μας είπες! :P

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
λέω ότι η 2η θέση είναι της Αννούλας (για τα του Valder λεω :P), εκεί με οδηγεί το...ένστικτό μου :P
Αλλά έπρεπε να βάλεις rating!
2. Outsider #1 ??/10 ... δεν μας είπες! :P

:P:P:P

Το ξερα ότι θα ποστάρεις!!!:D Καίγεσαι για μένα και σ' αρέσει να με κοντράρεις άτιμη Ηλεκτρολόγα!:P

Πάρε βαθμολογίες

2. Outsider #1 8,5/10

8. Outsider #2 5.9/10

9. Outsider #3 5,2/10

Ονόματα δε θα πω (ίσως προς το παρόν) έτσι για να καίγεσαι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Το ξερα ότι θα ποστάρεις!!!:D Καίγεσαι για μένα και σ' αρέσει να με κοντράρεις άτιμη Ηλεκτρολόγα!:P

Πάρε βαθμολογίες

2. Outsider #1 8,5/10

8. Outsider #2 5.9/10

9. Outsider #3 5,2/10

Ονόματα δε θα πω (ίσως προς το παρόν) έτσι για να καίγεσαι!:P

μετά την κάκιστη θέση στην οποία με τοποθέτησες, μου ράγισες την καρδιά :P

δεν υπάρχεις πια για μένα κακέ Άρχοντα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σκ@τ@, τίποτε το borati.:mad:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
μετά την κάκιστη θέση στην οποία με τοποθέτησες, μου ράγισες την καρδιά :P

δεν υπάρχεις πια για μένα κακέ Άρχοντα :pfff:

Κοίτα γλυκιά μου, το βαθύτερο νόημα είναι το εξής:

Θέση 6, βαθμολογία 6,6!

666! Διαβολογυναίκα, ανάβεις φωτιές! Προσπάθησα να το κρατήσω καλά μυστικό αλλά με ωθείς στην αποκάλυψη! Ξανακόλλα λοιπόν τα κομμάτια της ραγισμένης σου καρδιάς και έλα να ραγίσουμε πατώματα αγέροχο μελαχρινάδι μου εσύ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Τελικά Borati μας με την ισοπαλία τι θα γίνει???
Θα βάλετε αυτά τα 2 γλυκίτατα κοριτσάκια, να ψηφίσουμε για να βγάλουμε την 1η νικήτρια ή όχι ??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τίποτε δε θα γίνει, απλά θα βάλω μια γυμνή που έχω για κάποτε που έκανα μόντελινγκ για μεγάλο Ιταλικό οίκο μόδας, και τότε θα δουν όλοι τι λάθος έκαναν:whistle:



:P







Πέρα από τη πλάκα συγχαρτήρια στους νικητές.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
2nd round?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
2nd round or volume II ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Bαριέμαι να χάνω πάλι. :P
Αν κάνετε round 2 εγώ θα απέχω. Έχω ακμή τώρα και δε με γοητεύει πολύ αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 20 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top