Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
γιατι δεν εχει εξιτ πολ αυτη τη φορα;:hmm:
αλλες φορες ειχε...κανω λαθος;:worry:

Θα το βάλει ο Γιώργος όταν με το καλό μπεί! :)
Περιμένουμε τι να κάνουμε! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
θα μπει νωρις ειναι ακομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Θα το βάλει ο Γιώργος όταν με το καλό μπεί! :)
Περιμένουμε τι να κάνουμε! :/:

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα το βάλει ο Γιώργος όταν με το καλό μπεί! :)
Περιμένουμε τι να κάνουμε! :/:
Το πολλ θα το δείτε τα μεσάνυχτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Το πολλ θα το δείτε τα μεσάνυχτα. :P

θα στις βρεξουμε εσενα να μαθεις που μας κανεις νουμερακια τωρα:P:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχω να προτείνω, όποιος κερδίζει 3 φορές σερί να τον αποκλείουμε από την επόμενη αγωνιστική!
:mad: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:
Τ' ακούς Γιαννημ? :bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έχω να προτείνω, όποιος κερδίζει 3 φορές σερί να τον αποκλείουμε από την επόμενη αγωνιστική!
:mad: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:
Τ' ακούς Γιαννημ? :bleh::bleh:

:( Θα βάλω το ninjaKi την Βίκυ και τους υπόλοιπους να κλείσουμε τους δρόμους σε ένδειξη διαμαρτυρίας! :P
Θα ξεκινήσουμε απο την Εθνική, τρία άτομα στην έξοδο προς Λαμία,:hmm: πόσο έξυπνο μπορεί να έιναι αυτό ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χα χα! Α, ρε Γιάννη, είσαι θεός!!! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μας γκάστρωσε ο Γιώργος, άνοιξε το Poll και ακόμα δεν έχει ανοιξει την δημοσκόπιση!:/:

Πες τουλάχιστον πότε θα την ανοίξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Μας γκάστρωσε ο Γιώργος, άνοιξε το Poll και ακόμα δεν έχει ανοιξει την δημοσκόπιση!:/:

Πες τουλάχιστον πότε θα την ανοίξεις!

ναι αντε να ανοιξει ο γιωργακης το πολ να ψηφισουμε το συντεκνο νιντζακι:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: θεος λεμε:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Βρε Γιάννη έχουμε χρονοδιάγραμμα.:) Το πολλ ανοίγει Κυριακή βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Του Μοναχου η υπογραφη ειναι ολα τα λεφτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ετσι... Έτσι... Τέτοια να ακούω!!! :clapup:

Ευχαριστώ πολύ miss :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
ναι αντε να ανοιξει ο γιωργακης το πολ να ψηφισουμε το συντεκνο νιντζακι:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: θεος λεμε:D:D:D:D

:kissing:

@isi Δεν το ξερα χαρά μου!:P Θα περιμένω τι να κάνουμε

Όντως του μοναχού είναι πολύ φοβερή υπογραφή και της isi μου αρέσει πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν ντρέπεσαι ρε Γιάννη; Το παίζεις καλός για να σε λυπηθούμε, ε; :bleh:

Καλά... πέρα από την πλάκα και εμένα μου αρέσουν πολλές υπογραφές! Δεν αποκαλύπτω ποιες γιατί μου αρέσει να είμαι μυστικοπαθής... :P Γέλασα ΠΟΛΥ με το τραγουδάκι της υπογραφής Γιάννη! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σκέψου Γιάννη μου ότι μέχρι τις 12 το βράδυ της Κυριακής... μπορούν να δηλώσουν κι άλλοι συμμετοχή :P (το σκέφτομαι λέμε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν ντρέπεσαι ρε Γιάννη; Το παίζεις καλός για να σε λυπηθούμε, ε; :bleh:

Καλά... πέρα από την πλάκα και εμένα μου αρέσουν πολλές υπογραφές! Δεν αποκαλύπτω ποιες γιατί μου αρέσει να είμαι μυστικοπαθής... :P Γέλασα ΠΟΛΥ με το τραγουδάκι της υπογραφής Γιάννη! :hehe:

Δεν έχω ανάγκη βρε!:teasing: Άλλωστε πάντα μου αρέσουν οι υπογραφές που φτιάχνει ο Jeopordo Manolo εεεε ο Μοναχός ήθελα να πω :whistle: :P

Άρχισε η λασπολογία! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι εγώ μέσα. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Προλαβαίνω να φτιάξω κι εγώ και να μπω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top