Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Μπράβο στην ΚΕ! :clapup: Μας έσκισε πάλι

Για άλλη μια φορά όμως θα ήθελα να ευχαριστήσω και τον δικό μου λαό που μου εμπιστεύτηκε την ψήφο του! :P

Εμπρός για ένα νέο στέκι! Την επόμενη φορά η νίκη θα είναι δική ΜΟΥ... εεε ΜΑΣ εννοούσα! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι σας ευχαριστώωωωωωωωωω :clapup:
μπράβο και σε όλους τους άλλους γιατι ο ανταγωνισμός ήταν μεγάλος κι όλες οι υπογραφές υπέροχες!! (δυστυχώς η ψήφος όμως μόνο μία!)

Λοιπόν.... το επόμενο θέμα μας είναι χου χου.... εύκολο :P

"έρωτα μου αγιάτρευτε"


:D το ξέρω σας αρέσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπράβο κουέ για την νίκη και για το θέμα
Σίγουρα ενοείς οτιδήποτε έχει έρωτα έτσι; γουστάρω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι σας ευχαριστώωωωωωωωωω :clapup:
μπράβο και σε όλους τους άλλους γιατι ο ανταγωνισμός ήταν μεγάλος κι όλες οι υπογραφές υπέροχες!! (δυστυχώς η ψήφος όμως μόνο μία!)

Λοιπόν.... το επόμενο θέμα μας είναι χου χου.... εύκολο :P

"έρωτα μου αγιάτρευτε"


:D το ξέρω σας αρέσει :P

Αναρωτιέμαι πως σου ήρθε η έμπνευση! :P Και θα δυσκολευτώ να βρω τι να βάλω ρε γμτ.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπράβο κουέ για την νίκη και για το θέμα
Σίγουρα ενοείς οτιδήποτε έχει έρωτα έτσι; γουστάρω:)

ακριβώς ;)

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ διευκρίνιση προς όλους!!
εννοώ τον έρωτα ε? όχι το σεξ!!! μη μου βάλει κανείς σας πορνό και όλο το προσπέκτους του κάμα σούτρα σε φωτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Εγω εβαλα και δηλωνω συμμετοχη. Ποτε ξεκιναει ο διαγωνισμος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι γιατί αγχώθηκες βρε Κουέ μου! :P

Μάριλυ, φοβερή η υπογραφή σου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι γιατί αγχώθηκες βρε Κουέ μου! :P

Μάριλυ, φοβερή η υπογραφή σου! :)

Gracias kajira! Και η δικη σου πολυ παθιασμενη!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγω εβαλα και δηλωνω συμμετοχη. Ποτε ξεκιναει ο διαγωνισμος?


οι συμμετοχές θα μαζευτούν ως το βράδυ της κυριακής...
θα φτιαχτεί νέα ψηφοφορία και σιγά σιγά θα μπαίνουν όλοι οι συμμετέχοντες...
θα ανοίξει για ψήφους στις 12,00 το βράδυ (ή κάπου εκεί τέλος πάντων :P) και κλείνει την ερχόμενη Τετάρτη στις 12 το βράδυ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θενκς.. έχω έμπνευση! :redface:

Αν και δεν νομίζω να την αφήσω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Είπαμε η αγάπη είναι το φόρτε μου μπαίνω στο διαγωνισμό:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μάνια μου η υπογραφή σου είναι αρκετά μεγάλη... όχι η φωτό αλλά σε συνδυασμό με το κείμενο...
έχουμε την άδεια σου να βάλουμε στο πλάι τη φωτογραφία και δίπλα το κείμενο ώστε να μικρύνει ε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια μου η υπογραφή σου είναι αρκετά μεγάλη... όχι η φωτό αλλά σε συνδυασμό με το κείμενο...
έχουμε την άδεια σου να βάλουμε στο πλάι τη φωτογραφία και δίπλα το κείμενο ώστε να μικρύνει ε? :)


Μέσα στο μυαλό μου είσαι, έψαχνά στο σχολειάσμό το πώς γίνετε για να το πάω στην άκρη της φώτο, είσαι το αστέρι μου, δεν είπες όμως σου αρέσει; ή είναι πολλύ λυπημένη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Είναι λίγο μοναχική η αλήθεια είναι....
αποφάσισε ποια φωτό θες να βάλεις και μετά κάνει το εξής....

γράψε στην υπογραφή σου
[imgalign=left]βάζεις εδώ το λινκ της φωτογραφίας σου χωρις κενα[/imgalign] και μετά γράφεις το κείμενο σου....

δοκίμασε το κι αν δεν τα καταφέρεις θα στο φτιάξω εγώ...
προσπάθησε το όμως πρώτα μόνη σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μάριλυ... σορρυ αλλά πολύ φοβάμαι ότι κι η δική σου είναι πολύ μεγάλη...
μίκρυνε τη σε παρακαλώ για να είμαστε όλοι μέσα στους κανόνες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Είναι λίγο μοναχική η αλήθεια είναι....
αποφάσισε ποια φωτό θες να βάλεις και μετά κάνει το εξής....

γράψε στην υπογραφή σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τότε το λινκ της φώτο σου θα είναι αυτό mania:
https://www.e-steki.com/gallery/files/2/2/5/5/vagabundo.PNG

Θα βάλεις αυτό εδώ από πάνω μαζί με αυτό που είπε η Κουέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν είναι περασμένη με λίνκ η φώτο, είμαι αντιγραφή απο το γκάλερι μου και επικόλληση:redface: δεν γίνετε να το κάνω αυτό που λές εκτώς και άν μπορώ να την περάσω απο το γκάλερι απευθίας σε υπογραφή και μετά αυτό:worry:

Αγαπή αγιάτρευτη δεν ήταν; δεν είναι ανάγκη να είσαι με κάποιον ζωνταμό για να τον αγαπάς, αυτός έχασε την αγάπη άλλα είναι μέσα του, Μάυρη μαυρίλα πλάκωσε:D


ακριβώς! και πάλι έχεις λίνκ!
αν πας στην gallery στην φωτό σου και πατήσεις πάνω της δεξί κλικ και κάνεις προβολή της εικόνας θα σου ανοίξει σε ένα νέο παράθυρο τη φωτό σου μόνη της
από εκεί κάνεις copy το λινκ και το βάζεις στην υπογραφή σου

στην προκειμένη, για την φωτό αυτή, το λινκ σου είναι αυτό
https://www.e-steki.com/gallery/files/2/2/5/5/vagabundo.PNG

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Επειδή δεν το βγάζει ολόκληρο ώστε να το κάνεις αντιγραφή, πάτα πάνω στο λινκ που σου έδωσα να στο ανοίξει σε νέο παράθυρο και κάντο από εκεί αντιγραφή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η πάρε το από εδώ:
Code:
https://www.e-steki.com/gallery/files/2/2/5/5/vagabundo.PNG
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top