Διάφορα τεστάκια

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Είσαι στο γραφείο και οι συνάδελφοί σου λείπουν για τις διακοπές του Αυγούστου. Βαριέσαι αφόρητα. σας δίνω τη λύση (σαν διαφήμιση απορυπαντικού δεν ακούγεται;)! Απέδειξε στον εαυτό σου πόσο τηλεορασάκιας είσαι! Απάντησε στις παρακάτω ερωτήσεις τεστάροντας τις γνώσεις σου σε αυτό το "μηχάνημα του διαβόλου". Μην "κλέψεις" βλέποντας τις σωστές απαντήσεις και το βασικότερο, μην βάλεις τα κλάματα όταν διαπιστώσεις πόσο μεγάλωσες!!

1) Πως έλεγαν τους τρεις σμηνίτες στη σειρά «Της Ελλάδος τα παιδιά»:

1. Ντάλας-Πλαπούτας-Βλάχος
2. Παπαδόπουλος-Χλαπάτσας-Ντάνι
3. Καραβανέας-Κάκαλος-Νούλης

2) Ποια ήταν η χαρακτηριστική ατάκα του Σπύρου Παπαδόπουλου στους «Απαράδεκτους»:

1. «Η ζωή είναι ωραία»
2. «Τι έγινε ρε παιδιά;»
3. «Εγώ πότε θα γίνω πατέρας;»

3) Ποια παρουσίαζε το τηλεπαιχνίδι «Ρουκ-Ζουκ»:

1. Ελένη Μενεγάκη
2. Μαίρη Μηλιαρέση
3. Πωλίνα

4) Ποιος ήταν ο αφηγητής στη σειρά του MEGA «Εσύ αποφασίζεις»:

1. Γρηγόρης Βαλτινός
2. Νικήτας Τσακίρογλου
3. Γιάννης Βούρος

5) Ποιος μετέπειτα τραγουδιστής, πρωταγωνίστησε στη κωμική σειρά «Τα μπακούρια»:

1. Κώστας Μακεδόνας
2. Αλκίνοος Ιωαννίδης
3. Γιάννης Κότσιρας

6) Πως τελείωσε η σειρά «Οι αυθαίρετοι»:

1. Με έκρηξη στο εργοστάσιο «Χατζηγιώργης-Χατζηγιώργης»
2. Ο Κάπελας (Χρήστος Βαλαβανίδης) αγόρασε το εργοστάσιο
3. Παντρεύτηκε ο Μπάμπης με την Ελεονόρα

7) Ποιος μεγάλος ηθοποιός είχε περάσει ως γκεστ-σταρ στη σειρά «Δις Εξαμαρτείν»:

1. Κώστας Βουτσάς
2. Σωτήρης Μουστάκας
3. Γιώργος Κωνσταντίνου

8) Πως λεγόταν το σκυλάκι της Βάνας Δάγκα στο «Οι Μεν και οι Δεν»:

1. Μπουμπού
2. Λάσι
3. Τερέζ

9) Σε ποια σειρά της δεκαετίας '80 πρωταγωνιστούσε ο Κώστας Βουτσάς:

1. Ο Ανδροκλής και τα λιοντάρια του
2. Τα λιονταράκια
3. Μη μου γυρνάς τη πλάτη

10) Πόσα χρόνια κράτησε η καθημερινή σειρά «Λάμψη»:

1. 16
2. 15
3. 14

11) Ποιοι ηθοποιοί πέρασαν ως παρουσιαστές από το τηλεπαιχνίδι «Ο Τροχός της Τύχης»:

1. Χαϊκάλης-Κατρανίδης
2. Μπέζος-Παπαδόπουλος
3. Μπονάτσος-Καφετζόπουλος

12) Ποιο ήταν το χαρακτηριστικό δίδυμο των παρουσιαστών στο δελτίο ειδήσεων του ΑΝΤ1:

1. Τέρενς Κουϊκ-Νανά Δούκα
2. Θοδωρής Δρακάκης-Τατιάνα Στεφανίδου
3. Γιώργος Παπαδάκης-Ελλη Στάη

13) Πως έλεγαν τον δημοσιογράφο στη «Φρουτοπία»:

1. Νίκο Λύκο
2. Πίκος Απίκος
3. Λάκη Λαλάκη

14) Ποιος έγραψε τη μουσική της σειράς «Ο συμβολαιογράφος»:

1. Σταμάτης Κραουνάκης
2. Σταμάτης Σπανουδάκης
3. Γιάννης Ζουγανέλης

15) Ποιο ήταν το δίδυμο της σειράς «Εκείνος κι Εκείνος»:

1. Διαμαντόπουλος-Μιχαλακόπουλος
2. Αλεξανδράκης-Πρέκας
3. Καζάκος-Πολίτης

15) Ποια παρουσίαζε το τηλεπαιχνίδι «Ομιλείτε Ελληνικά»:

1. Λιάνα Κανέλλη
2. Φωτεινή Πιπιλή
3. Δάφνη Μπόκοτα

16) Ποιο κανάλι μετέδιδε τη σειρά «Χτυποκάρδια στο Μπέβερλι Χιλς»:

1. ΑΝΤ1
2. MEGA
3. ΕΤ-1

17) Ποιος γνωστός ηθοποιός πρωταγωνιστούσε στη σειρά «Αυτός, Αυτή και τα Μυστήρια»:

1. Μελ Γκίμπσον
2. Μπρους Γουϊλις
3. Τζόνι Ντεπ

18) Ποια ηθοποιός παρουσίαζε τη σατιρική σειρά «Όχι στα νέα του ΑΝΤ1»:

1. Δήμητρα Παπαδοπούλου
2. Ελένη Ράντου
3. Ελένη Καστάνη

19) Ποιο ήταν το πρώτο ριάλιτι της ελληνικής τηλεόρασης:

1. Bar
2. Big Brother
3. Η Φάρμα

20) Πως λεγόταν το talk show που παρουσίαζε επί χρόνια ο Νίκος Χατζηνικολάου:

1. Τετ α Τετ
2. Πρόσωπο με Πρόσωπο
3. Ενώπιος Ενωπίω

Η ώρα της κρίσεως:

0-5 σωστές απαντήσεις: Η τηλεόραση δεν είναι το ράφι για να ακουμπάς τα βιβλία σου! Στην έφεραν δώρο για τον γάμο σου και ακόμα να την χρησιμοποιήσεις! Ανοιξέ τη μια φορά, δεν θα εκραγεί. Καλό είναι το βιβλίο, αλλά υπάρχουν και καλές εκπομπές στη τηλεόραση που αξίζει να δεις. Ακόμα και τις σωστές απαντήσεις που είδες, πάλι λάθος έκανες!

5-15 σωστές απαντήσεις: Είσαι από τους ανθρώπους που βλέπουν τηλεόραση όταν υπάρχει ελεύθερος χρόνος. Συνήθως βάζεις MAD και το αφήνεις να παίζει την ώρα που κάνεις δουλειές στο σπίτι. Πάντως, δεν τα πήγες άσχημα.

15-20 σωστές απαντήσεις: Μπερδεύεις το τηλέφωνο με το τηλεκοντρόλ. Η τελευταία φορά που έσβησες τη τηλεόραση ήταν στη διακοπή ρεύματος πέρυσι το καλοκαίρι. Ο καναπές έχει πάρει το σχήμα του σώματός σου. Οι φίλοι σου σε έχουν χάσει. Εχεις μάθει απʼέξω όλες τις ατάκες από τις «Τρεις Χάριτες». Εχεις συνδρομή στη «Ραδιοτηλεόραση» και στο «7 Μέρες ΤV». Βγες λίγο έξω να σε δει ο κόσμος (χωρίς να κουβαλήσεις τη φορητή τηλεόραση!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
παρτε και ενα δευτερο ;)


1. Πώς λεγόταν ο Θανάσης Ευθυμιάδης ως φίλος μάνας και κόρης στο “Dolce Vita”;
Α: Θανάσης
Β: Αντώνης
Γ: Μανώλης

2. Σε ποια περιοχή της Αθήνας έμεναν οι “Απαράδεκτοι”;
Α: Πατήσια
Β: Μετς
Γ: Λυκαβηττός

3. Τι σχέση είχαν οι Κώστας Χατζηγιώργης και Κώστας Χατζηγιώρης στους “Αυθαίρετους;”
Α: Ξαδέρφια
Β: Παππούς - Εγγονός
Γ: Καμία

4. Ποιος ηθοποιός έπαιξε ως γκεστ σταρ στους “Δυο Ξένους” κάνοντας τον αρραβωνιαστικό της Χρυσούλας Διαβάτη;
Α: Τάσος Παλατσίδης
Β: Θέμης Μάνεσης
Γ: Παύλος Κοντογιαννίδης

5. Τι επάγγελμα έκανε ο Κώστας Κόκλας στη σειρά “Εγκλήματα”;
Α: Μανάβης
Β: Ιδιοκτήτης Μπαρ
Γ: Χασάπης

6. Τι βαθμό είχε ο Κάκαλος στη σειρά “Της Ελλάδος τα παιδιά”;
Α: Σμηναγός
Β: Πτέραρχος
Γ: Σμήναρχος

7. Ποιος από τους παρακάτω δεν έχει πρωταγωνιστήσει στους “10 Μικρούς Μήτσους”;
Α: Παύλος Χαϊκάλης
Β: Χρήστος Χατζηπαναγιώτης
Γ: Μπέτυ Μαγγίρα

8. Ποιος έκανε τον παπά στη σειρά «Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή;»
Α: Πέτρος Φιλιππίδης
Β: Τάσος Χαλκιάς
Γ: Παύλος Χαϊκάλης

9. Ποιο ήταν το πρωταγωνιστικό δίδυμο των αστυνομικών στη σειρά «Δρόμοι της πόλης»;
Α: Γκλέτσος-Βανδώρος
Β: Χαλκιάς-Παρτσαλάκης
Γ: Βούρος-Καφετζόπουλος

10. Ποια μετέπειτα γνωστή ηθοποιός έπαιζε στη σειρά «Είμαστε στον αέρα»;
Α: Δήμητρα Ματσούκα
Β: Εβελίνα Παπούλια
Γ: Θεοφανία Παπαθωμά

11. Ποιος έγραψε το τραγούδι των τίτλων στην αστυνομική σειρά του MEGA «Σκορπιός»;
Α: Καρβέλας
Β: Κορκολής
Γ: Πορτοκάλογλου

12. Ποιος γνωστός ηθοποιός του παλιού ελληνικού κινηματογράφου έπαιζε στη σειρά του ANT1 «Οικογένεια Μουσαμά»;
Α: Γιώργος Πάντζας
Β: Κώστας Βουτσάς
Γ: Σταύρος Παράβας

13. Τι κατοικίδιο είχε ο Αρης Σερβετάλης στη σειρά «Είσαι το ταίρι μου»;
Α: Χάμστερ
Β: Φίδι
Γ: Ιγκουάνα

14. Σε ποιο κανάλι παίζεται αυτή τη περίοδο η καθημερινή σειρά «Τόλμη και Γοητεία»;
Α: Alter
B: NET
Γ: Star

15. Πως λεγόταν το Σαββατοκύριακο το τηλεοπτικό κανάλι Star, τον πρώτο καιρό λειτουργίας του;
Α: SuperStar
B: MegaStar
Γ: AllStar

16. Πως αποκαλούσε τον Γιώργο Παρτσαλάκη ο Αντώνης Καφετζόπουλος στη σειρά «Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή»;
Α: Τεμπέλη
Β: Κτηνίατρο
Γ: Χασοδίκη

17. Ποιος παρουσίαζε το μοναδικό ριάλιτι που έχει δείξει μέχρι τώρα το Star, “The Gym”;
Α: Βλάσης Μπονάτσος
Β: Αγγελος Πυριόχος
Γ: Χρήστος Φερεντίνος

18. Ποια ήταν η «ενοχλητική γειτόνισσα» στο «Χάι Ροκ»;
Α: Μπέτυ Βαλάση
Β: Κατερίνα Γιουλάκη
Γ: Ελντα Πανοπούλου

19. Σε ποιο κανάλι δεν έχει δουλέψει ο δημοσιογράφος Μάκης Τριανταφυλλόπουλος;
Α: Alter
B: Star
Γ: Mega

20. Ποιος ήταν ο αδερφός του Γιώργου Κωνσταντίνου «Τα 7 κακά της μοίρας μου»;
Α: Μάρκος Λεζές
Β: Τόνι Αντονι
Γ: Δημήτρης Φραγκιόγλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχ με δολοφονείς... Αυτο θα ήταν τέλειο για να μπει στα κουιζ...
Θα το υποβάλλεις εκεί όταν ανοίξουν? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
και βεβαια :) give the word
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Oπότε αυτό κλειδώνεται μιας και δε υπάρχει συζήτηση να γίνει (αφού οι απαντήσεις δόθηκαν). Όταν ανοίξει το quiz θα διαγραφει κιόλας για να μην βλέπετε τις απαντήσεις! :|
Ελπίζω να γράψω γρήορα τον κώδικα που χρειάζεται! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αφαιρεσα της απαντησεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
k το άνοιξα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τεστ
Προσωπικότητας
:)


Πολύ ενδιαφέρον. Μόνο 4 ερωτήσεις και οι απαντήσεις θα σε εκπλήξουν.
Μην κλέβεις κοιτώντας τις απαντήσεις στο τέλος. Το μυαλό είναι σαν αλεξίπτωτο, δουλεύει καλύτερα όταν είναι ανοικτό.
Είναι πολύ διασκεδαστικό να το κάνεις, αλλά πρέπει να ακολουθήσεις τις οδηγίες κατά γράμμα. Μην κλέβεις !





ΠΡΟΣΟΧΗ ! Απάντησε τις ερωτήσεις όσο προχωράς!
Υπάρχουν μόνο 4 ερωτήσεις και αν τις δεις όλες πριν τελειώσεις, δεν θα έχεις ειλικρινή αποτελέσματα. Προχώρα σιγά-σιγά και κάνε κάθε άσκηση. Μην κοιτάς τα επόμενα.
Πάρε χαρτί και μολύβι για να γράφεις τις απαντήσεις όσο προχωράς! Θα τις χρειαστείς στο τέλος.
Αυτό είναι ένα αξιόπιστο ερωτηματολόγιο το οποίο μπορεί να σου πει πολλά για τον πραγματικό σου ευατό. Δώσε μία απάντηση για κάθε ερώτηση



1. Βάλε τα παρακάτω 5 ζώα, με τη σειρά προτίμησής σου.
  • Αγελάδα
  • Τίγρης
  • Πρόβατο
  • Αλογο
  • Γουρούνι
2. Γράψε μία λέξη που περιγράφει κάθε ένα από τα παρακάτω :
  • Σκύλος
  • Γάτα
  • Αρουραίος
  • Καφές
  • Θάλασσα
3. Σκέψου κάποιον (που επίσης σε ξέρει και είναι σημαντικός για σένα), τον οποίο μπορείς να τον συσχετίσεις με τα παρακάτω χρώματα (μην δώσεις την ίδια απάντηση 2 φορές. Κάθε χρώμα πρέπει να έχει και άλλο όνομα προσώπου)
  • Κίτρινο
  • Πορτοκαλί
  • Κόκκινο
  • Ασπρο
  • Πράσινο
Τελείωσες ??



Παρακαλώ, σιγουρέψου ότι οι απαντήσεις που έδωσες είναι αυτές που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙΣ !!




Κοίταξε τις ερμηνείες πιο κάτω :




1. Αυτό καθορίζει, τις προτεραιότητές σου στη ζωή!
  • Η Αγελάδα εκφράζει τηνΚΑΡΙΕΡΑ
  • Η Τίγρης εκφράζει την ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ
  • Το Πρόβατο εκφράζει την ΑΓΑΠΗ
  • Το Αλογο εκφράζει την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
  • Το Γουρούνι εκφράζει τα ΧΡΗΜΑΤΑ
2.
  • Η περιγραφή που έδωσες για το ΣΚΥΛΟ, υποδηλώνει την προσωπικότητά σου.
  • Η περιγραφή που έδωσες για τη ΓΑΤΑ, υποδηλώνει την προσωπικότητα του συντρόφου σου.
  • Η περιγραφή που έδωσες για τον ΑΡΟΥΡΑΙΟ, υποδηλώνει την προσωπικότητα των εχθρών σου.
  • Η περιγραφή που έδωσες για τον ΚΑΦΕ, υποδηλώνει το πως ερμηνεύεις το ΣΕΞ.
  • Η περιγραφή που έδωσες για τη ΘΑΛΑΣΣΑ, υποδηλώνει την ίδια σου τη ζωή.
3.
  • Κίτρινο:Κάποιος που δεν θα ξεχάσεις ποτέ !
  • Πορτοκαλί: Κάποιος που υπολογίζεις για πραγματικό σου φίλο.
  • Κόκκινο:Κάποιος που αγαπάς πραγματικά
  • Ασπρο:Η δίδυμη ψυχή σου
  • Πράσινο:Κάποιος που δεν θα ξεχάσεις για την υπόλοιπη ζωή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
ωραιο τεστ κ μπορω να πω οτι βγηκαν σωστα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Οι προτεραιότητες τις ζωής μου είναι κατά σειρά... Υπερηφάνεια, οικογένεια, καριέρα, αγάπη και τελευταία τα χρήματα...
Στο θέμα με τα τις περιγραφές μπλέχτηκα λίγο... Είμαι Φίλος, αν υπήρχε αυτή τη στιγμή κοπέλα θα ήταν ύπουλη (μετά από αυτά που έκανε το Σάββατο, η πρώην είναι σίγουρα!), η προσωπικότητα των εχθρών μου είναι βρώμικη, ερμηνεύω το σεξ ως νεροζούμι(!!!???) και η ζωή μου είναι φουρτουνιασμένη!
Στα χρώματα να δεις τι έπαθα, που από τα 5 τα Πορτοκαλί, Κόκκινο και άσπρο βγήκαν γάντι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εμενα παλι.. καμια σχεση! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω το ειχα κανει πριν απο πολυ καιρο και τοτε μου ειχε βγει. Τωρα το ξανακανα μια και δεν το θυμομουν και μου βγηκε παλι εκτος απο τα χρωματα. Ισως φταιει που ποτε δεν τα πηγενα καλα με καπια χρωματα, και με την συντροφο (ελπιζω τουλαχιστων...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εεε μερικά μου βγήκαν σωστά άλλα όχι όλα!!Καπού στα χρώματα και 'γω κόλλησα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Πάντως εμένα δείχνει ότι η πρώτη μου προταιριότητα και καλά είναι η οικογένεια ...λολ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
εμενα μου βγηκαν σχεδον ολα!!προτεραιοτητες:οικογενεια,χρημα,αγαπη,καριερα,υπερηφανεια.στις περιγραφες κατι στραβωσε...λες να ερμηνευω το σεξ σαν στομαχοπονο ή μηπως ο συντροφος μου ειναι υπουλος...:/:? στα χρωματα ομως ολα σωστα βγηκαν!!ολα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
1)
Υπερηφάνεια
Οικογένεια
Χρήματα
Αγάπη
Καριέρα

(Θα προτιμούσα η αγάπη και τα χρήματα να είχαν αντίστροφες θέσεις)

2)

φιλος (?)
τριχωτή προσωπικότητα;;; (και δεν έχω και σύντροφο αυτό τον καιρό)
βρώμικος (οι εχθροί μου)
ρόφημα (μάλλον εννοεί ότι το απολαμβάνω)
νερό (τι πάει να πεί τώρα αυτό; )

3)

Σε όλα είμαστε εντάξει!:clapup:




Απλά είναι ένα έξυπνα δοσμένο τεστάκι που είναι ακριβώς έτσι φτιαγμένο για να νομίζεις ότι ταιριάζει στη ζωή σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:hmm: :hmm: :hmm:

1.
Υπερηφανεια
Οικογενεια
Καριερα
Αγαπη
Χρηματα

2.
πιστος, η πρωσοπικοτητα μου
πονηρη, η προσωπικοτητα του
βρωμικος, η προσωπικοτητα των εχθρων μου
απαραίτητος, το σεξ στη ζωη μου
ονειρο, η ζωη μου

και οσον αφορα στα χρωματα....pas mal....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
1) Οικογένεια
Υπερηφάνεια
Αγάπη
Καριέρα
Χρήμα


2) Εγώ είμαι κόκκαλο ( :hmm::confused::|)
Ο συντροφός μου είναι άμμος (:worry::/::hmm:)
Οι εχθροί μου είναι τυρί (:rofl::rofl:)
Το σεξ το βλέπω ως γάλα :blink::blink::blink:
Τη ζωή την αντιμετωπίζω ως μπάνιο :hehe::wacko:

3) Δε θα ξεχάσω ποτέ τη Μαμά μου
Πραγματική μου φίλη η .....
Αγαπώ πραγματικά το Μπαμπά μου
Δίδυμη ψυχή μου η ...... ( :fool::eek::hmm: ..να αλλάξω προτιμήσεις?)
Δε θα ξεχάσω στη ζωή μου τον ... :hmm: (και είμαστε μόνο φίλοι!!)

Χμ..λίγο στα χρώματα μου τη χάλασε, ειδικά στη δίδυμη ψυχή και στο "όσο ζω δε ξεχνώ"..αλλά με μπέρδεψε πολύ στο 2, εκεί με τα ζώα και τις προσωπικότητες...Μα το σεξ γάλα? :blink::blink: Ή τη ζωή Μπάνιο ?:jumpy: Και τους εχθρούς Τυρί ? Τι τυρί όμως? :hmm::hmm:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Το διαβασα σε καποιο site και σας το παραθετω ακριβωs!
Ισχύει κατι τετοιο για εσας? (ποιο απο ολα?:P)
...και τα σχολια σας!


Eνας στους δέκα ανθρώπους δεν έχει κανέναν ενδοιασμό να κάνει σεξ οπουδήποτε!

Δύο στους δέκα θα το έκαναν ευχαρίστως τώρα αμέσως με την καλύτερή τους φίλη.

Τρεις στους δέκα κατά τη διάρκεια του σεξ φαντασιώνουν άτομα από το εργασιακό τους περιβάλλον.

Τέσσερις στους δέκα κάνουν σεξ κάθε μέρα.

Πέντε στους δέκα θέλουν να κάνουν σεξ με κάποιον που είναι φίλος-η τους, αλλά δεν το ομολογούν.

Eξι στους δέκα μιλούν σε πολύ τακτά χρονικά διαστήματα γύρω από το σεξ χωρίς να συνευρίσκονται συχνά ερωτικά.

Επτά στους δέκα άντρες βρίσκουν τα μοντέλα απλώς ωραίες γυναίκες.

Οκτώ στους δέκα άντρες πιστεύουν πως τα μοντέλα δεν κάνουν καλό σεξ γιατί ασχολούνται μόνο με τον εαυτό τους.

Εννιά στους δέκα άντρες προτιμούν πιο πληθωρικά κορμιά.

Δέκα στους δέκα σκέφτονται το σεξ 32 φορές τη μέρα σε ανύποπτο χρόνο.


Εσείς;;;;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω την πεποίθηση πως οι πολύ ωραίες γυναίκες και οι πολύ ωραίοι άντρες δεν κάνουν φοβερό σεξ.. τα υπόλοιπα τα δέχομαι πως υπάρχουν, αλλά δεν με αντιπροσωπεύουν!

ΥΓ: Εσύ δεν θα μας πείς ποιο σε αντιπροσωπεύει; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top