Διάλεξε μέλος

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@EvanescenceQ

Ποιο μέλος θεωρείς ότι είναι ο πιο πιστός φίλος??
Θα πω εσένα, έχω αυτήν την αίσθηση ότι μέσα σου έχεις τη φιλία ως σημαντική αξία και άρα αξιολογεις τους ανθρώπους και πολύ καλά κάνεις!

Σε ποιο μέλος θα ήθελες να του ρίξεις ένα ψαλτήρι? 😂
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,984 μηνύματα.
@Devil που κάνουμε πλακες 😆😆

ποιο μέλος θεωρείς ότι ζηλεύει περισσότερο ;;
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.
Κανείς.

Ποιο μέλος θαυμάζεις περισσότερο;
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανείς.

Ποιο μέλος θαυμάζεις περισσότερο;
Κανενα αλλωστε μια θεα δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τους κοινους θνητους :bleh:

Τωρα θα το πω εγω αυτο ,ποσο γκριντζι (σωστα το ειπα ?)ειναι αληθεια αυτες οι ερωτησεις :give_rose:

Ποιο μελος πιστευεις οτι ΔΕΝ σπουδαζει αυτο που πραγματικα εκεινο θα ηθελε ?
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανείς.

Ποιο μέλος θαυμάζεις περισσότερο;
Ωραία ερώτηση. Και δύσκολη...

Θαυμάζω...με την έννοια ότι μου αρέσει το στυλ της, τη @Nascentes morimur ...Ήρεμη, ψαγμένη, με πολλές γνώσεις...έχει επιλέξει έναν, σχεδόν αθόρυβο, τρόπο να αφήνει το αποτύπωμά της. Δεν 'φωνάζει'...Και αυτό είναι κάτι που θαυμάζω σε αυτήν...

Από ό,τι έχω δει (στα νεότερα παιδιά...) ο καθένας/καθεμιά σπουδάζει (ή θα το κάνει...) αυτό που αγαπά...



Ποιό μέλος είναι πιο κοντά στο χαρακτήρα σου ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα πω η @Aleksa 😏

Με ποιο μέλος θεωρείς ότι θα συζητούσατε πολλές ώρες δίχως να τελειώνουν οι ώρες και οι αφορμές?
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.
@Joji γιατί θα ήθελα

Ποιο μέλος έχει το καλύτερο άβαταρ;
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
του @Skiyo φαίνεται πολυ ζωηρή σκυλίτσα

Με ποιο μέλος θα πηγαινες για μπιλιάρδο;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Με τον @Panosp95 γτ έχει απίστευτη υπομονή μαζί μ κ γω τέτοια παιχνίδια δεν τα καταλαβαίνω.

Ποιο μέλος ξοδεύει περισσότερα λεφτά σε ποτά;
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
του @Skiyo φαίνεται πολυ ζωηρή σκυλίτσα
Τώρα έχει ηρεμήσει πολύ, όταν ήταν 6-18 μηνών είχε μπει μέσα της ο Σατανάς :upside:


Ποιο μέλος ξοδεύει περισσότερα λεφτά σε ποτά;
Ο @Devil

Ποιος μέλος θα ήθελες να σε φέρει σπίτι όταν εσύ έχεις μεθύσει πολύ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top