Διάλεξε μέλος

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
@Mhtrogoal για την αρχή του πάρτι να βάλει τη φωτιά με εναλλαγή @Agaphbou για ξεφτιλάδικα μετά τις 2-3 να μας απογειώσει

Κολλάς κορόνα (χτύπα ξύλο) και μένεις καραντίνα μαζί μ ένα μέλος. Ποιο είναι αυτό;
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,197 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Κανέναν. Είστε όλοι κωλόπαιδα.

Ίδια ερώτηση
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
@Valder το μέλλοντα σύζυγό μου αχαχα
Περιμένω την κορόνα να ξέρεις

Πέρα από την πλάκα ούτε εγω εμπιστεύομαι κάποιον, αλλα έχω συμπάθειες

Ιδια ερώτηση

Υ. Γ Πωπω έλλειψη χιούμορ που έχεις ρε Αυτοκράτωρ αχαχα
Μου χαλάς και το σκορ :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Υπάρχουν κι άλλα άτομα και δε θέλω να τα αδικήσω, αλλά θα πω την @Ιππολύτη


Ποιο μέλος θα ήθελες για προϊστάμενό σου στη δουλειά;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
@Libertus

Υπεύθυνος, παρακινητικός, επικοινωνιακός, πειστικός, ανθρώπινος, λογικός.



Ποιό μέλος πιστεύεις πως τρώει την πίτσα με μαχαίρι και πηρούνι;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
@Libertus

Υπεύθυνος, παρακινητικός, επικοινωνιακός, πειστικός, ανθρώπινος, λογικός.



Ποιό μέλος πιστεύεις πως τρώει την πίτσα με μαχαίρι και πηρούνι;
@Agaphbou

Ποιο μελος πιστευεις πως ειναι ικανο να εξαφανιστει για ενα μηνα χωρις να δωσει αναφορα σε κανεναν και μετα να εμφανιστει λες και δεν εγινε τιποτα;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Η @Eclipse (Ms. goody-two-shoes).

Ποιό μέλος θεωρείτε ότι ώρες ώρες διαβάζει τις σκέψεις σας;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η @Nascentes morimur...


Ποιό μέλος θεωρείτε ότι είναι σαν να γνωρίζετε, ενώ δεν τον/την έχετε ποτέ δει ;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Η @Nascentes morimur...


Ποιό μέλος θεωρείτε ότι είναι σαν να γνωρίζετε, ενώ δεν τον/την έχετε ποτέ δει ;
@Nick890
Ειναι λες και ειναι ο συμμαθητης που ειχα γυμνασιο κ λυκειο και μου εσπαγε τα νευρα αλλα ακομα εχουμε κρατησει επαφη (δεν μιλαμε καν irl)

Ποιο μελος εχεις κανει ignore?
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ποιό μέλος συμπαθείς αρκετά ;
Αφού εξαιρέσω όλα όσα το γνωρίζουν και τους το έχω πει, θα πω τον @vassilis498 . Νομίζω δεν του το έχω πει.
Είναι από τα άτομα που με έχουν εκνευρίσει απείρως εδώ μέσα (:rant:), σε σημείο να θέλω να τον χτυπήσω με κάτι βαρύ στο κεφάλι, αλλά παρόλα αυτά τον συμπαθώ και στο 90+2 πάντα κάπως το σώζει.


Ποιο μέλος παρόλο που μιλάει πολύ δε βαριέσαι να το διαβάζεις ;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Ειναι λες και ειναι ο συμμαθητης που ειχα γυμνασιο κ λυκειο και μου εσπαγε τα νευρα αλλα ακομα εχο
mos ja fut kot tani zemer :give_rose::P
Ποιο μέλος παρόλο που μιλάει πολύ δε βαριέσαι να το διαβάζεις ;
Κανέναν

Ποιο μέλος έχετε περιέργεια να δείτε στην πραγματικότητα?
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Ποιο μέλος έχετε περιέργεια να δείτε στην πραγματικότητα?
@EvanescenceQ, νομιζω ολοι εχουμε περιεργεια να δουμε ποιο προσωπο κρυβεται πίσω απο τον λογαριασμο.

Ποιο μελος πιστευεις πως θελει παντα να εχει κινητο τελευταιας τεχνολογιας;
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
@Samael σαν tech guy που είναι.

Με ποιο μέλος θα ήθελες να πας διακοπές στο εξωτερικό;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@EvanescenceQ, νομιζω ολοι εχουμε περιεργεια να δουμε ποιο προσωπο κρυβεται πίσω απο τον λογαριασμο.

Ποιο μελος πιστευεις πως θελει παντα να εχει κινητο τελευταιας τεχνολογιας;
(Αν η φαντασία δε σκηνοθετούσε υπαρκτόν, θηριώδη τον έρωτα ποτέ καμιά πραγματικότης δε θα μας είχε αγαπήσει. Κική Δημουλά.) Αυτό κατά παρέκκλιση της σειράς.

Με την @Nelliel

Με ποιο μέλος θα γινόταν της Πόπης συνέχεια αν ήσασταν σε σχέση
Χμμμμ θεωρώ την @Aura θα διαφωνούσαμε σε όλα 😂

Με ποιο μέλος πιστεύεις ότι όσα χρόνια κι αν περάσουν θα λέτε τις ίδιες χαζές κουβέντες?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top