Διάλεξε μέλος

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν ειμαι σιγουρη αλλα εχω εκλαβει ενα τετοιο βαημπ @giannhs2001

ποιο μελος πιστευεις θα γινοταν η καλυτερη drag queen?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αχ πού είναι ο wthiswrongwu όταν τον χρειάζεσαι...

Απ' τους τωρινά ενεργούς θα πωωω... θα πω θα πω θα πω @dum dum boy , μου βγάζει μια σοφτ πλευρά που θα έλαμπε ως *κουίν*



Με ποιο μέλος πιστεύεις ότι θα δυσκολευόσουν περισσότερο να συγκατοικήσεις και γιατί;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,618 μηνύματα.
Με ένα παλιό μέλος που δεν είναι πια μαζί μας @klean

It would be all about fun and games μέχρι η συζήτηση να πάγαινε στην πολιτικήν. Θα σκοτωνόμασταν για τα καλά.

Ίδια ερώτηση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Με ένα παλιό μέλος που δεν είναι πια μαζί μας @klean

It would be all about fun and games μέχρι η συζήτηση να πάγαινε στην πολιτικήν. Θα σκοτωνόμασταν για τα καλά.

Ίδια ερώτηση.

Μαζί σου θα ήταν αδύνατο να συγκατοικήσω.

Με το που θα έφερνα δυο μαύρες τρανσέξουαλ στο σπίτι και θα μας έβλεπες να κάνουμε όργιο θα πετάγονταν φλεγόμενες σβάστικες από τα μάτια σου και θα ούρλιαζες "τι κάνουν εκεί αυτές οι δυο;; Εκεί είναι μόνο έξοδος, όχι είσοδος, αυτά παθαίνει κανείς όταν κάνει παρτούζες με μέλη εκτός της λευκής φυλής, ο Τσάρος και ο Φράνκο τον έδιναν μόνο σε γαλακτερά πούσια."

Ίδια ερώτηση.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Με τον @Wonderkid , διαφωνούμε σε βασικές απόψεις που δεν δηλώνουν απλώς διαφορετικότητα αλλά εντελώς άλλη προσέγγιση, αξίες, ευαισθησίες. Τόσο χαώδης που δεν θα ταιριάζαμε σε τίποτα.


Ποιο μέλος βλέπεις στο φόρουμ και σου φτιάχνει τη διάθεση ;

(ΥΓ: νομίζω θα χε περισσότερο νόημα να ταγκαρονται άτομα που έχουν ενεργό λογαριασμό στο φορουμ)
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,005 μηνύματα.
Η @Margarita 00, εκπέμπει μια ευχάριστη νότα για κάποιο λόγο και συμφωνώ μαζί της σε αρκετές της απόψεις.

Ίδια ερώτηση
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Τον @Memetchi


Ποιο μέλος σου είναι κουραστικό και το αποφεύγεις;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.
@Μάξιμος
κάποιες φορές δεν του έχω απαντήσει ή τον έχω αποφύγει. αφού είναι διφορούμενος, πιεστικός και αδιάκριτος. εγώ φταίω;;; :'(


για ποιο μέλος στεναχωρήθηκες περισσότερο, που έφυγε; :cray:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Για τον Χάκερ ξεκάθαρα. Με πείραξε που έφυγε. Τα είχα βάλει μαζί του, είπα πολλά μετά. Αλλά δεν ήθελα να φύγει, παρά τον ανταγωνισμό μου μαζί του, άντρας προς άντρα, ήταν (και ειναι φυσικά) ξύπνιος άνθρωπος και τον συμπάθησα. Μάλλον το πιο σωστό είναι ότι τον σέβομαι, αν και οι πράξεις μου δεν το έδειξαν πάντα.

Ίδια ερώτηση.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.
Λένω και _Christine_ έχασε πολύ σε χρώμα το ε-στέκι. :'(


ίδια ερώτησις.
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Physiognomist και Lyssipe

Με ποιο μέλος θα έλεγες τα κάλαντα ?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Physiognomist και Lyssipe

Πραγματικά πριν διαβάσω την απάντησή σου, ειχα στο μυαλό μου ακριβώς αυτά τα 2 ονόματα.

Με ποιο μέλος θα έλεγες τα κάλαντα ?

Καταρχάς να πω κάπου εδώ ότι δεν έχω πει ποτέ μου τα κάλαντα και από μικρή ούρλιαζα να φύγουνε τα παιδάκια που έρχονταν στο σπίτι να μας τα πουν. Δεν ξέρω τι φάση, αλήθεια. Ωστόσο θα πω με τη @Giota2000 γιατι είναι γλυκούλα και πιστεύω συμπαθής στους γονείς και τους παππούδες.


Ποιο μέλος πιστεύεις ότι είναι το πιο ιδιότροπο στο φαγητό;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Εσύ γιατί είσαι και μαγείρισσα :)

Ποιον θα περνούσες για το αντίθετο φύλο από αυτό που είναι αν δεν το δήλωνε;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Η @meetmeinmontauk φυσικα.

Ποιό μέλος σας κάνει να ξεκαρδίζεστε διαβάζοντας τα μηνύματά του;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
@The Mountain, @Mhtrogoal και @Gate4 πιστεύω

Ποιο μέλος πιστεύεις σε έξοδο θα έχει την μεγαλύτερη ευφράδεια λόγου και την άνεση να εναλλάσσει ποικίλα θέματα συζήτησης;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι δε σας ξερω και καλα μιας και είμαι καινούργια, αλλα απ'οτι εχω δει θα πω τον @Valder


Ποιος/α , κατά τη γνώμη σας, πετάει τις πιο έξυπνες ατάκες;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι δε σας ξερω και καλα μιας και είμαι καινούργια, αλλα απ'οτι εχω δει θα πω τον @Valder


Ποιος/α , κατά τη γνώμη σας, πετάει τις πιο έξυπνες ατάκες;
Και κάπως έτσι την καταλαβαίνεις την αλεπού ότι είναι παλιό λυκόπουλο με άλλη προβιά.

Μα εγω φυσικά πετάω τις πιο έξυπνες ατάκες, μ αρέσει που το ρωτάς κι όλας.


Ποιό στρέητ μέλος απο δω μέσα πιστεύεις πως θα ήταν αρκετά bi-curious για να δοκιμάσει να κανει κατι ομοφυλοφιλικό, μια φορά.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
@giannhs2001

Mε ποιον θα έβγαινες και θα σου μιλούσε ακατάπαυστα και δεν θα μπορούσες να αρθρώσεις λέξη ;
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Πραγματικά πριν διαβάσω την απάντησή σου, ειχα στο μυαλό μου ακριβώς αυτά τα 2 ονόματα.



Καταρχάς να πω κάπου εδώ ότι δεν έχω πει ποτέ μου τα κάλαντα και από μικρή ούρλιαζα να φύγουνε τα παιδάκια που έρχονταν στο σπίτι να μας τα πουν. Δεν ξέρω τι φάση, αλήθεια. Ωστόσο θα πω με τη @Giota2000 γιατι είναι γλυκούλα και πιστεύω συμπαθής στους γονείς και τους παππούδες.


Ποιο μέλος πιστεύεις ότι είναι το πιο ιδιότροπο στο φαγητό;
Πάμε να τα πούμε,θα κάνεις τη μεγάλη μου αδελφή και ότι με προσέχεις για να μη με κλέψουν 😂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top