Διάλεξε μέλος

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα πήγαινα με σένα @yorkie και, αν έβλεπα πως προχωρούσε η συζήτηση, δε θα δίσταζα να πιάσω και μπουτάκι. Για επιδείξω τον αντρισμό μου, δε θα δίσταζα και να ρίξω σφαλιαρίτσα στον ποπουδάκο της γκαρσόνας.

Ποιος πιστεύεις είναι ο πιο κίνκυ στο κρεβάτι;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα πήγαινα με σένα @yorkie και, αν έβλεπα πως προχωρούσε η συζήτηση, δε θα δίσταζα να πιάσω και μπουτάκι. Για επιδείξω τον αντρισμό μου, δε θα δίσταζα και να ρίξω σφαλιαρίτσα στον ποπουδάκο της γκαρσόνας.

Ποιος πιστεύεις είναι ο πιο κίνκυ στο κρεβάτι;
Θα πω εσύ επειδή θεωρώ πως το νικνειμ σου είναι σεξουαλικό υπονοούμενο. :redface:

Ποιος πιστεύεις πως γελάει και το κόβει απότομα έτσι:

Kanye West Smile GIF
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.
@vassilis498

Με ποιο μέλος θα έκανες άνετα παρέα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@vassilis498, χα


Ποιο μέλος πιστεύεις ότι θα τα πάει πολύ καλά στην επαγγελματική του σταδιοδρομία;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με τον @hack3r. Πες κάτι ρε αδερφέ, στείλε μου ένα μήνυμα. Εδω είμαι.


Ποιος πιστεύεις πως θα μείνει όλη του τη ζωή στο πατρικό του;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τους @hack3r για να δω πώς θ αντιδράσει ο καθένας.


Ποιος πιστεύεις ότι θα μας θάψει όλους;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ.


Ποιος πιστεύεις πως όταν πάει για κούρεμα μιλάει συνεχώς για το κούρεμα και αγχώνεται πάρα πολύ μην γίνει κανένα λάθος.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η @_Christine_ βαριέται μέχρι και να εισπράττει τα παθητικά πλούτη της. Το μόνο που θέλει είναι να ασχολείται με γάτες και να γκρινιάζει για όλα.


Ποιος πιστεύετε πως αν γινόταν πλούσιος θα άλλαζε εντελώς χαρακτήρα και θα έκανε συνεχώς flexing?
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιος πιστεύετε πως αν γινόταν πλούσιος θα άλλαζε εντελώς χαρακτήρα και θα έκανε συνεχώς flexing?
O @Nick890 επειδή με ζηλεύει αφόρητα και αν γίνει πλούσιος θα αλλάξει χαρακτήρα και θα με μιμείται.
Ποιός πιστεύεις λέει πολλά ψέμματα;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
O @Nick890 επειδή με ζηλεύει αφόρητα και αν γίνει πλούσιος θα αλλάξει χαρακτήρα και θα με μιμείται.
Ποιός πιστεύεις λέει πολλά ψέμματα;
Θα φτασω μια μερα το επιπεδο σου και θα δεις τι φλεξ εχει να πεσει:rant::P

Ποιος/Ποια/Ποιοι/Ποιες απεχει πολυ απ την πραγαματικοτητα
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
@Nick890

Ποιος/α είναι ο πιο προσγειωμένος/η εδώ μέσα;

edit: νόμιζα ότι απαντούσα σε άλλο μήνυμα. δεν πιστεύω/ ξέρω ότι κάποιος λέει πολλά ψέματα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top