Διάλεξε μέλος

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιο μέλος πιστεύετε ότι έχει τις πιο ευχάριστες αναμνήσεις από τη μέχρι τώρα ζωή του;

Λίγο δύσκολη ερώτηση, και δεν ξέρω και κατά πόσο έχει απήχηση στ' αλήθεια. Βλέπεις, όλοι μας έχουμε αντιμετωπίσει -κι αντιμετωπίζουμε- δυσκολίες αλλά κι έχουμε κι ευχάριστες αναμνήσεις. Είναι οι στιγμές με την οικογένειά μας, τους φίλους μας, μια σχέση, κάπου που ξεχωρίσαμε (με όμορφο τρόπο), κάτι που καταφέραμε σε αυτό που σπουδάσαμε ή/και στη δουλειά μας. Οπότε δεν έχω κάποιον συγκεκριμένο κατά νου, με τον τρόπο που το εννοείς εσύ, Λένω. Αντ' αυτού, θα το "παίξω" λίγο και θα πω τον @Scandal. Υπό την έννοια ότι ήταν εδώ απ' την απαρχή αυτής της διαδικτυακής προσπάθειας. Έχει συμμετάσχει, έχει διαβάσει τόσα... Ήταν ένα πολύ σημαντικός κρίκος σε όλα αυτά, και σίγουρα έχει πολλές ωραίες αναμνήσεις από εδώ μέσα.

Ποιο μέλος είναι αυτό που γράφεις ένα και καταλαβαίνει δέκα; Που σε αντιλαμβάνεται όσο το δυνατόν περισσότερο;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Ποιο μέλος είναι αυτό που γράφεις ένα και καταλαβαίνει δέκα; Που σε αντιλαμβάνεται όσο το δυνατόν περισσότερο;
Ξεκάθαρα το άλλο μου μισό, η @Placebo!

Ποιο μέλος έχει προσφέρει τα πιο σημαντικά ποστ στο φόρουμ;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
@hack3r


Ποιος είναι ο πιο φλύαρος που γράφει 10 και εννοεί 1 ;
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
@Fast ή @nPb αν και μάλλον είμαι αναρμόδιος να απαντήσω γιατί τα ποστ που βρίσκω πραγματικά φλύαρα τα παρατάω στην 2η σειρά.

Ποιος έκανε την πιο μίζερη Πρωτοχρονιά (μετά από μένα χοχοχο)?
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ο @Valder λόγο χωρισμού και αναμονής μηνύματος

Ποιος έκανε κορονοπάρτι την πρωτοχρονιά
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανένας. Φοβούνται το ντου σου, gaspar. :whistle:

Το πρώτο όνομα μέλους που σου 'ρχεται στο μυαλό, που είναι ένας λόγος για να επισκέπτεσαι ακόμα το φόρουμ;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Προφανώς ο @Scandal (αλλιώς θα σας είχα ήδη παρατήσει!)

Ποιο μέλος πιστεύετε οτι θα είναι στο φόρουμ μέχρι την τελευταία μέρα (του φόρουμ) ;
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω πως άνετα θα μπορούσες να 'σαι εσύ, Himela. Είσαι εδώ απ' το πάλαι ποτέ και συνεχίζεις να μας ανέχεσαι μέχρι σήμερα. Έχουν τεσταριστεί οι ανοχές κι οι αντοχές σου. :P

Ποιος/α σε έχει βγάλει εκτός εαυτού με τις απόψεις του;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η καραντίνα βγάζει τον χειρότερο μου εαυτό, κι όταν ο @hack3r ρίχνει λάδι στη φωτιά, απλώς δε μπορώ να συγκρατηθώ. Πάντως , επί τη ευκαιρία, ζητώ δημόσια συγγνώμη απο τον ίδιο αλλά κι απ’ όλους όσοι έχουν τυχόν προσβληθεί στο παρελθόν απο τα γραφόμενά μου. Ελπίζω τώρα να σταματήσει το μπουλινγκ για τη σόγια.




Ποιο μέλος βγάζει τον καλύτερό σου εαυτό;
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Η καραντίνα βγάζει τον χειρότερο μου εαυτό, κι όταν ο @hack3r ρίχνει λάδι στη φωτιά, απλώς δε μπορώ να συγκρατηθώ. Πάντως , επί τη ευκαιρία, ζητώ δημόσια συγγνώμη απο τον ίδιο αλλά κι απ’ όλους όσοι έχουν τυχόν προσβληθεί στο παρελθόν απο τα γραφόμενά μου. Ελπίζω τώρα να σταματήσει το μπουλινγκ για τη σόγια.




Ποιο μέλος βγάζει τον καλύτερό σου εαυτό;
Ριξτου λίγο σόγια να στρώσει


On topic Ο @Μάξιμος γιατί γράφει πολύ ποιητικά και φιλοσοφημένα.

Ποιο μέλος βγάζει τον χειρότερο σου εαυτό?
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Nα κάνω εγώ μια, άμα ξεχνάει κανείς να ρωτήσει , ας κάνει άλλος .


Ποιο μέλος θα διάλεγες να σου μιλάει 3 ώρες ακατάπαυστα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Nα κάνω εγώ μια, άμα ξεχνάει κανείς να ρωτήσει , ας κάνει άλλος .


Ποιο μέλος θα διάλεγες να σου μιλάει 3 ώρες ακατάπαυστα;
Εσενα @Aura 😂😂👏👏👏νιωθω οτι θα μιλαγαμε πανω απο 3

Ιδια ερωτηση παιδια
Ποιο μελος θα διαλεγες να μιλατε 3 ωρες ακαταπαυστα?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τον @hack3r, για κάθε πράγμα που λέει μου δημιουργούνται 3 απορίες.


Με ποιον πιστεύεις ότι αν βγαίνατε, θα ήσασταν κάπως έτσι;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τον @hack3r, για κάθε πράγμα που λέει μου δημιουργούνται 3 απορίες.


Με ποιον πιστεύεις ότι αν βγαίνατε, θα ήσασταν κάπως έτσι;
Με Χιμελα
Με ποιο μέλος θα μπορούσες να συγκατοικησεις; (έχω την αίσθηση ότι έχει ξαναγίνει η ερώτηση αλλά δεν παίρνω και όρκο)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Με τον @Fast γιατί:
1. Δείχνει νοικοκύρης.
2. Θα μαγειρεύαμε όλη την ώρα διάφορα και όταν ψώνιζα περιττές σαχλαμάρες, όπως ο παπαρουνόσπορος, κολοκυθόσπορος, λιναρόσπορος και αποξηραμένα κρανμπεριζ που πήρα χθες, δε θα μου έκανε παρατήρηση σαν τη μάνα μου αλλά θα ενθουσιαζόταν μαζί μου.
3. Μπορώ να τον κοροϊδεύω και να του φωνάζω χωρίς να παρεξηγείται.
4. Θα ήθελε αρκετή προσοχή οπότε δε θα βαριόμουν γιατί θα με απασχολούσε με τα δικά του.
5. Ακούει decent μουσική (αν και θα γκρίνιαζε για τη δική μου).
6. Θα μπορούσα να φέρνω τις φίλες μου στο σπίτι ανενόχλητη γιατί ήδη θέλει να του τις γνωρίσω όλες.


Ακριβώς αντίθετη ερώτηση τώρα, με ποιον δε θα μπορούσες να συγκατοικήσεις με τίποτα και γιατί;
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την @Placebo!, επειδή γράφει πολύ λακωνικά και δεν αφήνει τους άλλους να την γνωρίσουν, οπότε δεν ξέρω κατά πόσο θα ταιριάζαμε στη συγκατοίκηση.

Ποιο ήταν το πρώτο άτομο με το οποίο ήρθες κοντά;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ήταν 2, ο @Johnny15 που με έμαθε τι είναι τα εαακ και με προϊδέασε γενικά για τη ζωή στο πανεπιστήμιο και ο @hack3r που μου είπε πολύ ωμά ότι απ το να γίνω φιλόλογος είναι καλύτερο να γίνω μια μορφωμένη κομμώτρια (και φυσικά θυμάμαι τον πληγωμένο μου εγωισμό ακόμα).

Την κρατάω την ερώτηση, ποιο ήταν το πρώτο άτομο με το οποίο ήρθες κοντά εδώ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήταν 2, ο @Johnny15 που με έμαθε τι είναι τα εαακ και με προϊδέασε γενικά για τη ζωή στο πανεπιστήμιο και ο @hack3r που μου είπε πολύ ωμά ότι απ το να γίνω φιλόλογος είναι καλύτερο να γίνω μια μορφωμένη κομμώτρια (και φυσικά θυμάμαι τον πληγωμένο μου εγωισμό ακόμα).

Την κρατάω την ερώτηση, ποιο ήταν το πρώτο άτομο με το οποίο ήρθες κοντά εδώ;
Και αν με είχες ακούσει τώρα θα είχες τελειώσει την φιλολογία που τόσο λάτρευες και θα έκανες δίχως άγχος περμαναν και βαφές.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top