Διάλεξε μέλος

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,583 μηνύματα.

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 8,738 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,583 μηνύματα.
Μα φυσικά ο @Samael. Αλλά αυτά που μού λέει τα εννοεί κιόλας οπότε technically δεν είναι κόλακας.

Ποιος συγχωρεί πιο εύκολα;

Agaphbou

Διάσημο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 3,296 μηνύματα.
Ο τζιτζικάκος μου χει δώσει αυτό το βαιμπ @jj!

Ποιος πιστεύεις ότι είναι ο λιγότερο κουτσομπόλης εδώ μέσα;

Aura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.
Καλά, εγώ θα σε κάνω παρέα και ας προπαγανδίζεις κατά καιρούς υπερ του αφανισμού μου.
αλλά θα κλαίω πολύ πιο συχνά απ' όσο νομίζεις x)

Ον τοπικ, την @Aura. Απλά αδυνατώ να αντισταθώ στη γοητεία της φωτογραφίας της.

Ποιος είναι ο μεγαλύτερος καταπατητής ανθρωπίνων δικαιωμάτων;
Έφυγε αυτός, τον συμπαθούσα :worry:

Η @Lady M

Ποιος είναι ο πιο κτητικός σύντροφος ;

Himela

Συντονίστρια

Ίσως θα έλεγα τον @Gaspar

Ποιος θα κρατούσε στα σίγουρα ένα μυστικό;

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 8,738 μηνύματα.
Η @Εχέμυθη duuh!

Ποιος είναι πιο tryharder της ζωής.

Εχέμυθη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,966 μηνύματα.
Ο @Fast , προσπαθεί υπερβολικά πολύ να κάνει σεξιστικά αστεία και να μας δείξει πόσο ανώτερος ον είναι σε ο,τι αφορά τό φαγητό και το κρασί ενώ δεν υπάρχει απολύτως κανένα νόημα

Ποιο μέλος πιστεύεις ότι έχει διαφορετικός φύλο απο αυτό που δηλώνει (πχ να λέει ότι είναι άντρας καί να είναι γυναίκα)

Χρήστες Βρείτε παρόμοια