Δευτέρα κάτι έχω...

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παρασκευή....γιατί μπορώ να βγω να ξενυχτίσω κι έχω μετά ένα σκ για να κοιμηθώωωωωωωωωωω και να βγωωωωωωωωωωωω! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Η μέρα που αντιπαθώ είναι η Κυριακή γιατί είναι η μέρα "γενικής προετοιμασίας" για την υπόλοιπη βδομάδα. Συμπαθώ πολύ την Τετάρτη γιατί είναι στη μέση της βδομάδας αλλά και η βραδιά μου με τις κολλητές μου(πριν από 6 χρόνια περίπου, ορίσαμε την Τετάρτη σαν την "μέρα"μας, γιατί συνεχώς ψάχναμε κοινές μέρες και ώρες για να βρεθούμε, έτσι ορίσαμε την Τετάρτη σαν την μέρα όπου βρέξει χιονίσει εμείς θα πάμε για φαγητό ή ποτό για να τα πούμε) και λατρεύω την Παρασκευή γιατί είναι η τελευταία εργάσιμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Μισώ την Κυριάκη, ειδικά μετά το απόγευμα που ξεκινάει το "Σύνδρομο της Κυριακής":wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δευτέρα νμέχρι Πέμπτη χαλαρά δεν μισώ τις μέρες όσο την Δευτέρα απο αυτές που ξεκινάει νέα ταλεπωρία, τις Παρασκευές είμαι χαρούμενη που θα βγώ και θα ξενυχτήσω άλλα μου την σπάει που κάποιες παρασκευες έχω να πληρώσω προσωπικό του συνεργείου...

Σαββάτο η καλύτερη μου, βολτες μάσες ξάπλες και απόλυτη ηρεμία μπορώ να πώ ότι σαββάτο είναι ο έρωτάς μου, τις κυριάκές έτσι και έτσι, με πιάνει άγχως το απόγευμα που πρέπει να ξαναπάω δουλειά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Δευτερα κατι εχω
την Τριτη κατι εχω
Τεταρτη κατι εχω
την Πεμπτη κατι εχω
Παρασκευη πρωι
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ
εγω ολες τις ημερες παντα κατι θα εχωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Παρασκευή, ότι καλύτερο :clapup: και Δευτέρα ότι χειρότερο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ολες οι μέρες ίδιες είναι βρε παιδιά.
Το πρωί της Κυριακής είναι μόνο κάπως διαφορετικό, έχει μια πιο χαλαρή διάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παρασκευή....γιατί μπορώ να βγω να ξενυχτίσω κι έχω μετά ένα σκ για να κοιμηθώωωωωωωωωωω και να βγωωωωωωωωωωωω! 8)


Κυριακή με χαλάει γιατί σκέφτομαι ότι από Δευτέρα δουλειά.... :mad:


(βασικά ακόμα μία βδομάδα δουλεύω...μετά διακοπές!!!! :clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το καλοκαιρι για μενα ολες οι μερες ειναι ιδιες...
7 μερες την βδομαδα δουλευω μονο το σαββατο πρεπει να καν τα ψωνια μου γιατι την κυριακη τα σουπερ ειναι κλειστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Same shit,another day...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οι παρασκευες με χαλανε πολυ...
και οι δευτερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ολη η εβδομαδα με χαλαει εκτος την παρασκευη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εμένα πάντα μου την εσπαγε η τετάρτη.Την ειχα ταυτισει με την κορύφωση του φόρτου εργασίας.Οι παρασκευες είναι οι καλυτερες μου!Η δευτέρα ετσι κι ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Εμένα με πιάνει κάτι την Κυριακή...βαρεμάρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Τη δευτέρα δεν έχω τίποτα.
ούτε φροντ,
βεβαια,εχω σχολειο(ασχετως το οτι δεν πάω)


ΝΟΤ.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
δευτερα ειμαι χαρουμενη
τριτη ειμαι καλα
τεταρτη θελω να ελθει η παρασκευη
πεμπτη αντεεεεε
παρασκευη ποτε τελειωσε η βδομαδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
[FONT=&quot] Ο Χορός των Επτά (του Γιώργη Κρόκου)[/FONT]
(ένα ποίημα για τις ημέρες της εβδομάδας)

Η Δευτέρα με την Τρίτη
στης Τετάρτης παν το σπίτι
με την Πέμπτη κουβεντιάζουν
την Παρασκευή φωνάζουν.
Παίρνουνε και το Σάββατο
και τραβάνε παρακάτω
να κι η Κυριακή απ΄το πλάι
το μαντίλι τους πετάει.
Κι αρχινάνε ζωηρό
[FONT=&quot] της βδομάδας τον χορό.




Εγω παλι προτιμώ να ξεμαλλιασω τη Δευτερα και το Σαββατο...:P:P:P

[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καποτε δεν ηθελα με τιποτα να ερθει η Κυριακη! Σημερα την λαχταραω απιστευτα! Δε μου αρεσει το Σαββατο, μου βγαινει η κουραση αλλα και να θελω να παω βολτα, γινεται της μουρλης και το μετανιωνω μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top