Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
κ εμένα... αλλά δεν τα αδικώ... τυχαία βρήκα το θέμα... μέχρι να προσαρμοστούνε... αν τα καταφέρουν κ αν έχουνε πλέον τη διάθεση γτ εγώ νιώθω την δικιά μου να "εξατμίζεται"...

ντεμέκ δεν θα μας επηρεάσουν οι αλλαγές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Μπαμάκι την κάνω γτ γράφω κ αύριο... Φιλιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
πραγματι πρεπει να εχεις τεραστια υπομονη στο σαιτ ετσι οπως εγινε
ακομη και βελτιωσεις να υπαρξουν ποτε δεν θα ειναι ιδιο με το παλιο μας φορουμ
ουτε εγω ξερω ποσο θα αντεξω, δυσκολευομαι πολλυ να βρισκω αυτα που θελω..

τι ντεμεκ αλλαγες με λες? ντεμεκ ιδεα να κανουν αυτη την **** ..
τεσπα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ωπ..ωπ.. καλη σου επιτυχια και για αυριο Γιωτα..:xixi:
πως τα πηγες τελικα σημερα?:)

και τυχη να εχεις ^^
(-.- που ειναι ο γλυκος παπας του ischool?)

καληνυχτα!
φιλια:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ααα ετσι θα μεινει..Ωχ δε με βλεπω και πολυ καλα. Λετε με το καιρο να το συνηθισουμε? Παντως οντως στο παλιο ηξερες τι ηθελες και που να ψαξεις να το βρεις.Εμενα για να τη βρω την chat n fun κατηγορια επρεπε να ρωτησω:P
Σα να σαι σε αλλη πολη και δεν ξερεις καν που εχει ενα περιπτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εγω δε ξερω αν συνηθισω
εισαι σοβαρη? εγω ακομη χανομαι και ψαχνω τουλαχιστον 1 λεπτο για να βρω την κατηγορια chat n fun :P
ειναι πολυ μπερδεμενα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
αχαχα κι εγω το παλευω..ασε που αργει και λεω ωχ τωρα εκανα λαθος, κατι πατησα και τα σχετικα..
Επισης η απορια μου ειναι γιατι τετοια μανια με τις γατες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Hello!

Eν την παλεύω, εν την παλεύω!
Τι κούραση κι αυτή η σημερινή.

Kasioph δεν είναι μανία. Σου κάνει εντύπωση που κάποιοι άνθρωποι έχουν ένα χώρο και απλά συζητούν γύρω από τα κατοικίδιά τους ή τα ζώα γενικότερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Μα δεν ειπα οτι ειναι κακο απλα πολυ γατα ρε παιδι μου.
Ασφαλως και δεν μου κανει εντυπωση καποιος που αγαπαει τα ζωα και ενδιαφερεται και εγω σε αυτη τη κατηγορια ανηκω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ξερω πως ακομη δεν προλαβαν να γινουν οι αλλαγες αλλα εγω εκ μερους ολων των παιδιων που συμμετειχαμε στο σχεδον αντιστοιχο θεμα του ischool εχω να πω καποια πραγματα
ισως να με πειτε και κακια:redface:

αλλα καλυτερα ας πω οτι εχω να πω
1.αποφασιστηκε να γινει συγχωνευση αυτων των δυο θεματων.Απολυτα λογικο αλλα καθολου δημοκρατικο.Τι εννοω? Γιατι να πρεπει να ποσταρουμε συμφωνα με το πρωτο ποστ του δημιουργου του θεματος σε αυτο το σαιτ? Ειναι λογικο να γραφουμε διαφορα ποστ οποιαδηποτε ωρα της ημερας και να σβυνοντε επειδη δεν ειναι μεταξυ 2 με 7 (αν δεν κανω λαθος) που λεει και το αρχικο σε αυτο το θεμα ποστ?
για εμενα δεν ειναι λογικο και μας φανηκε τρελο οταν ειδαμε με τα παιδια πως τα ποστ που ειχαμε δημιουργησει σβηστηκαν επειδη δεν ηταν την συγκεκριμενη ωρα.. δλδ ΕΛΕΟΣ??

2.Για εμας οι ξενυχτηδες ηταν ενα θεμα, ελπιζω δλδ για ολα τα παιδια και οχι μονο για εμενα, που καθε φορα που μπεναμε στο ischool λεγαμε εστω ενα γεια και πως περασαμε την μερα μας.Οποιαδηποτε ωρα και στιγμη και αν μπεναμε. Δλδ τωρα γιατι να μην μπορουμε? Δικτατορια εχουμε?:worry:

3. Απο της στιγμη που αποφασιτηκε να γινει ενωση αυτων των δυο θεματων εξαιτιας της ομοιοτητας τους πρεπει τα μελη που συμμετειχαν προηγουμενως ειτε στο ενα ειτε στο αλλο φορουμ να το δεχτουνε. Αλλα αυτο δεν σημαινει πως ο ενας θα επιβληθει στον αλλον. Γιατι να δεχτουμε οι νεοι ξενυχτηδες να ποσταρουμε συγκεκριμενες ωρες και να μη δεχτουνε οι παλιοι ξενυχτηδες πως εμεις ποσταρουμε οποια ωρα θελουμε?πιο λογικο μου ακουγεται το δευτερο

4. Εμεις αν κοιταξετε λιγο υπερτερουμε κατα παρα πολυ σε ποστ σε σχεση με το υπαρχων σε αυτο το φορουμ θεμα:xixi:

5. Τελος.. θελουμε να ποσταρουμε οποιαδηποτε ωρα θελουμε χωρις να βγαινουν τα μηνυματα μας οφ επειδη δεν ειναι 2 με 7 το πρωι..

6. νομιζω το δικο μου ποστ στους ischoolινους ξενυχτηδες ηταν λιγουλακι πιο δημοκρατικο:xixi:

οκ.. μπορει να φταει και η ωρα και να φαινομαι λιγο αποτομη:P συγνωμη
και ναι ακομη δεν εγινε η συγχωνευση και εγω αρχισα τα δικα μου:redface:

Αγαπητα μελη του ischool...:D

Αυτο το θεμα ανοιχτηκε για εμας που η ωρα εχει παει 3:00 τα ξημερωματα και το ματι μας ειναι ακομα γαριδα :!:...Ας μη πω και 5:00 τα ξημερωματα γιατι θα το παρακανω..
Εδω μεσα θα δινεται η ευκαιρια να λετε οτι θελετε.....Οτι μα οτι θελετε... Ξερω ποσο βαρεμαρα υπαρχει αυτη την ωρα. Ποσοι που λετε γιατι ρε γαμωτο εγω να μην μπορω να κοιμηθω και ολοι οι αλλοι να κοιμουντε??? :mad:
Οτι θελετε να συζητησετε, να βρισετε, να κραξετε, να νοσταλγησετε το ταιρι σας που ειναι μακρυα, να πειτε την ιστορια της ζωης σας, να μας κανετε τις πιο ακυρες ερωτησεις ολα καντε τα εδω....
Ειμαστε πολλοι οι ξενυχτιδες που θα μπορουμε να σας απαντησουμε σε αποριες:iagree:....να μαλωσουμε για να ξεθυμανετε :mad: ... να παρηγορησουμε για εναν ερωτα :'(... να γελασουμε με τις μακακιες που θα σας ερθουν αυτη την ατιμη ωρα στο κεφαλι.........:lol:

Καντε οτι θελετε τελος παντων....:D:D


Ειπαμε αυτη ειναι η ωρα της χαζομαρας μας........ :fss::fss::fss:




:jumpy::jumpy::jumpy: αντε να βλεπω τα ποστ.....


ακουω αποψεις για το παραπονο μου
ακομη και τα καντηλια ειναι καλοδεχουμενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Aχ αχ, μα που πηγαν ολοι οι ξενυχτηδες... Γεια σου ρε Μπαμι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
δεν ξερω που πηγαν ρε συ.
ισως αυριο ειμαστε περισοτεροι
παντως μεχρι και εγω κουραζομαι να καθομαι εδω μεσα..:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εισαι και διασημο μελος παναθεμα σε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ολοι κοιμαστε;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
αυπνιες:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ξερω πως ακομη δεν προλαβαν να γινουν οι αλλαγες αλλα εγω εκ μερους ολων των παιδιων που συμμετειχαμε στο σχεδον αντιστοιχο θεμα του ischool εχω να πω καποια πραγματα
ισως να με πειτε και κακια:redface:

αλλα καλυτερα ας πω οτι εχω να πω
1.αποφασιστηκε να γινει συγχωνευση αυτων των δυο θεματων.Απολυτα λογικο αλλα καθολου δημοκρατικο.Τι εννοω? Γιατι να πρεπει να ποσταρουμε συμφωνα με το πρωτο ποστ του δημιουργου του θεματος σε αυτο το σαιτ? Ειναι λογικο να γραφουμε διαφορα ποστ οποιαδηποτε ωρα της ημερας και να σβυνοντε επειδη δεν ειναι μεταξυ 2 με 7 (αν δεν κανω λαθος) που λεει και το αρχικο σε αυτο το θεμα ποστ?
για εμενα δεν ειναι λογικο και μας φανηκε τρελο οταν ειδαμε με τα παιδια πως τα ποστ που ειχαμε δημιουργησει σβηστηκαν επειδη δεν ηταν την συγκεκριμενη ωρα.. δλδ ΕΛΕΟΣ??

2.Για εμας οι ξενυχτηδες ηταν ενα θεμα, ελπιζω δλδ για ολα τα παιδια και οχι μονο για εμενα, που καθε φορα που μπεναμε στο ischool λεγαμε εστω ενα γεια και πως περασαμε την μερα μας.Οποιαδηποτε ωρα και στιγμη και αν μπεναμε. Δλδ τωρα γιατι να μην μπορουμε? Δικτατορια εχουμε?:worry:

3. Απο της στιγμη που αποφασιτηκε να γινει ενωση αυτων των δυο θεματων εξαιτιας της ομοιοτητας τους πρεπει τα μελη που συμμετειχαν προηγουμενως ειτε στο ενα ειτε στο αλλο φορουμ να το δεχτουνε. Αλλα αυτο δεν σημαινει πως ο ενας θα επιβληθει στον αλλον. Γιατι να δεχτουμε οι νεοι ξενυχτηδες να ποσταρουμε συγκεκριμενες ωρες και να μη δεχτουνε οι παλιοι ξενυχτηδες πως εμεις ποσταρουμε οποια ωρα θελουμε?πιο λογικο μου ακουγεται το δευτερο

4. Εμεις αν κοιταξετε λιγο υπερτερουμε κατα παρα πολυ σε ποστ σε σχεση με το υπαρχων σε αυτο το φορουμ θεμα:xixi:

5. Τελος.. θελουμε να ποσταρουμε οποιαδηποτε ωρα θελουμε χωρις να βγαινουν τα μηνυματα μας οφ επειδη δεν ειναι 2 με 7 το πρωι..

6. νομιζω το δικο μου ποστ στους ischoolινους ξενυχτηδες ηταν λιγουλακι πιο δημοκρατικο:xixi:

οκ.. μπορει να φταει και η ωρα και να φαινομαι λιγο αποτομη:P συγνωμη
και ναι ακομη δεν εγινε η συγχωνευση και εγω αρχισα τα δικα μου:redface:




ακουω αποψεις για το παραπονο μου
ακομη και τα καντηλια ειναι καλοδεχουμενα:P
μπαμ,θεα!:clapup:

μου λειψετε ρε χαζα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
@ΒΑΜ ΒΑΜ: Αυτό ακριβώς που περιγράφεις, γίνεται στην Κουβεντούλα χωρίς θέμα :)
Απλά έχει διαφορετικό όνομα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Δε νυστάζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ο κουμπάκιας δεν κοιμάται ποτέ. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τσαα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top