Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εξαρτάται νομίζω από το είδος της κατάχρησης. Πριν 2 μήνες ήπια το καλύτερο κρασί που έχω πιει μέχρι σήμερα, μιλάμε για ποσότητα όμως. Το φοβόμουνα στην αρχή βέβαια, γιατί έχω άσχημο παρελθόν με τα κόκκινα κρασιά, αλλά αυτό ήταν καταπληκτικό! Ούτε πονοκεφάλους μου δημιούργησε, ούτε το στομάχι μου με πόναγε το πρωί, ούτε είχα τάσεις εξωτερίκευσης του εσωτερικού μου κόσμου :P
Οπότε, αν πρόκειται για κάτι παρόμοιο, θα συμφωνήσω με τον Borat. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μπα, περισσότερο δύσκολες νομίζω είναι αυτές...:P

Μπα...τώρα είμαι χαζοχαρούμενο (βασικά πάντα είμαι αλλ wtf? :P)
Αύριο θα έχω το hangover :P

Το πρωΐ δεν νομιζω να ειναι δυσκολες, το μεσημερι ισως...:P

Επειδή μου έχει βγει η φήμη ότι σηκώνομαι κατά τις 13.00 και όχι άδικα :redface: αύριο πρέπει να σηκωθώ στις 11.00 :mad:
Και μην ακούσω τίποτα για τις ώρες γιατί όταν δουλεύω σηκώνομαι στις 6.15 :(

Οπότε Καληνύχτα και Όνειρα γλυκά!
Πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια!
Σμουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και μην ακούσω τίποτα για τις ώρες γιατί όταν δουλεύω σηκώνομαι στις 6.15 :(

Οπότε Καληνύχτα και Όνειρα γλυκά!
Πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια!
Σμουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :D

Τπτ δεν θα ακουσεις, εγω δλδ τι ωρες ξυπναω;

Καληνυχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εξαρτάται νομίζω από το είδος της κατάχρησης.
Οπότε, αν πρόκειται για κάτι παρόμοιο, θα συμφωνήσω με τον Borat. :clapup:
Mε πρόλαβες, αυτό ήθελα να γράψω...
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Όταν όλοι λένε καληνύχτα, εγώ λέω ... ΚΑΛΗΜΈΡΑ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βρε καλως τον Breather! Πως πας εκει πανω στην λειβαδια; (για την οπια θα τραγουδισω αυριο:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Καληνύχτα VKey, καλημέρα BReaTHer :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Γεια σου Κρόνε!

Θα πεις τα 40 παλικάρια βρε;

Ή μήπως έβαλες στο ρεπερτόριο του μέταλ παραδοσιακά τραγούδια :P

Vkey βλέπω τήρησες την υπόσχεσή σου και είσαι παρούσα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα πω τα 40 παλικαρια σε μεταλ διασκευη! Το ξανακανα την προηγουμενη Παρασκευη και θα το ξανακανω αυριο γιατι ξαναπαιζουν τα παιδια που το λενε. Φαντασου 2 ηλεκτρικες να παιζουν τον ρυθμο "βαρια" ντραμς, μπασο να παιζει τον ιδιο ρυθμο με της ηλεκτρικες και 3 φωνες, μια καθαρη μια "παλικαρισια" και μια Brutal (η δικη μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Μα τον Τουτάτη (που λένε και οι Γαλάτες) αυτό το τραγούδι πρέπει να μου το στείλεις οπωσδήποτε σε cd!!! Ελπίζω να το ηχογραφήσετε!

Βάλε τα δυνατά σου γιατί αυτό τραγούδι πρέπει να είσαι πολύ... τσολιάς για να το πείς!

Καλημέρα Molka :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπα δεν υπαρχει ηχογραφιση... Αμα τραβαει κανεις κανα video αυριο θα στο στειλω παντος. Ξεχασα και την λεπτομερια οτι μολις τελιωσουν τα φωνιτικα σολαρουν ασηστολα οι δυο κιθαρες!
Συμφωνα με της εντυπωσεις που ακουσα απο το περασμενο live ητανε το καλητερο τραγουδι που παιχτικε ολο το βραδυ και ο συνδιασμος των τριων φωνων μαμαγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Οκ, τώρα θα με φάει η περιέργεια γι' αυτό το τραγούδι. Ευχαριστώ Κρόνε, μου έδωσες κάτι για να ασχολούμαι μέχρι να με πάρει ο ρημάδης ο ύπνος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλημέρα κι από μένα στους ξενύχτηδες. :yawn:

Breather, Molka, Κρόνε, καλά; :)



Α, έχουμε και καινούριο αίμα. Welcome borat. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Μπα δεν υπαρχει ηχογραφιση... Αμα τραβαει κανεις κανα video αυριο θα στο στειλω παντος. Ξεχασα και την λεπτομερια οτι μολις τελιωσουν τα φωνιτικα σολαρουν ασηστολα οι δυο κιθαρες!
Συμφωνα με της εντυπωσεις που ακουσα απο το περασμενο live ητανε το καλητερο τραγουδι που παιχτικε ολο το βραδυ και ο συνδιασμος των τριων φωνων μαμαγε.

Ωραία. Και πού γίνεται όλο αυτό το νταβαντούρι; Κατά colorado μεριά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@Molka Χαιρομαι που σε εσωσα απο το μαρτιριο των προβατων:P

@Γιωργος Βρε καλως τον! Τωρα το καλα που ρωτας... Να σου πω, αυτην την στιμγη απλα ειμαι τελιος αναιστιτος...

@breather την πρηγουμενη Παρασκευη ητανε στο Sticky Fingers, αυριο ειναι στο Val Halla (στην ορφανιδου ειναι και αυτο αλλα προς το τελος, αρκετα μακρια απο το Colorado).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Βρε καλώς τον Γιώργη.. Κάνει βαρεμάρα σήμερα ή είναι ιδέα μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Είχα μπει σε μια pub, νομίζω red lion την έλεγαν. Απέναντι απ΄το μαγαζί που κανει tatoo. Κάπου εκεί πρέπει να ναι ε; Πάντως βάλε τα δυνατά σου. Η Ρόδος έχει βγάλει πολλά ταλέντα στο τραγούδι(Τριαντάφυλλος, κτλ κτλ). Ελπίζω μόνο μην τραγουδίσεις καμιά μέρα στο πλευρό του Τσαμπίκου(όχι πώς έχω τίποτα μαζί του, αλλά μου φαίνεται τραγουδάτε λίγο διαφορετικό είδος μουσικής) :D

@Γιώργος: Σε ξυπνήσαμε φοιτητή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βρε καλώς τον Γιώργη.. Κάνει βαρεμάρα σήμερα ή είναι ιδέα μου?
Νυχτοπούλι μου. :clapup:


Ε, κάνει ψύχρα, αυτό είναι σίγουρο. Για βαρεμάρα δεν νομίζω. :clapup:


//Βαγγέλη (αν μου επιτρέπεις :)), εγώ έτσι όπως πάω ακολουθώ το νυχτερινό ωράριο. Είναι και φθινότερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχει πολλα μαγαζια που κανει ταττου, δεν ξερω πιο ενοεις... Το Val Halla ειναι στον ιδιο δρομο που ειναι και το colorado, απλα το colorado ειναι το πρωτο club απο την μια πλευρα και το val halla ειναι απο τα ταλευτεα αμα συνεχισουμε, η απο τα πρωτα το Val Halla και το τελευτεο το Colorado, αναλογα απο πια πλευρα μπουμε στην Ορφανιδου.
Τωρα αμα με σιγκρινεις με τον τριανταφυλο με κανεις να αιστανομαι τελιος αποτιχιμενος... Αμα η φωνη μου ειναι ετσι ας μου το πει καπιος να αφιερωθω στην κιθαρα μου.... Οσο για τον Τσαμπικο μην ανυσιχεις, αμα φτασω σε τετιο σημειο ειναι ακρετα τα παιδια που θα κανουν συμωρια και θα με σκοτωσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Εχει πολλα μαγαζια που κανει ταττου, δεν ξερω πιο ενοεις... Το Val Halla ειναι στον ιδιο δρομο που ειναι και το colorado, απλα το colorado ειναι το πρωτο club απο την μια πλευρα και το val halla ειναι απο τα ταλευτεα αμα συνεχισουμε, η απο τα πρωτα το Val Halla και το τελευτεο το Colorado, αναλογα απο πια πλευρα μπουμε στην Ορφανιδου.
Τωρα αμα με σιγκρινεις με τον τριανταφυλο με κανεις να αιστανομαι τελιος αποτιχιμενος... Αμα η φωνη μου ειναι ετσι ας μου το πει καπιος να αφιερωθω στην κιθαρα μου.... Οσο για τον Τσαμπικο μην ανυσιχεις, αμα φτασω σε τετιο σημειο ειναι ακρετα τα παιδια που θα κανουν συμωρια και θα με σκοτωσουν...

Είπα να μην το πω αλλά με ανάγκασες. Απέναντι απ΄το sex shop εννοώ.

Όχι όχι . Καλύτερα να είσαι με το μέρος της ... συμμορίας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top