Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
έχω γνωρίσει ανθρώπους που δεν είναι ρομαντικοί.

είναι αναλόγος τα γούστα του καθενός !! είναι και μερικές που αντί για ρομάντζα θέλουν μπινελίκια και τέτοια !!

Δεν μας χαλάει ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
:(κερι φραουλα εχω καιρο να παρω, πανω απο χρονο δλδ :'(

δε μου αρεσει και τοσο το κερασι γιατι μου θυμιζει ενα σιροπι νομιζω :P

στα υπολοιπα ναι.. σχεδον ολα μου αρεσουν..:xixi:

είχα πάρει κεράσι γτ ήταν κόκκινα κ μου άρεσε το χρώμα, αλλά μετά κάλυπταν τη μυρωδιά της κανέλας κ τα πέταξα!!! :jumpy:

(γενικά όλο μου το σπίτι κανέλα μυρίζει... έστω κ αν δεν ανάβω τα κεριά... άσε που έχω αφήσει στα ράφια της βιβλιοθήκης ξυλάκια κανέλα! :who:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
σε έπιασαν πάλι τα φιλοσοφικά σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Όντως:D. Κυρίως κορίτσια:P.

δεν έχω δοκιμάσει... :who:

το ξέρω γτ δούλευα σε μαγαζί που πουλούσε κ ναργιλέδες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
και εγώ το απορώ αυτό. συγγνώμη που θα σου το πω, αλλά συνήθως είστε οι πιο ρηχοί άνθρωποι.(αποτελείς εξαίρεση)

εγω πιστευω οτι τα μαθηματικα ειναι ενα τελειο εργαλειο για σκεψη το οποιο πρεπει να μαθουμε να χειριζομαστε τελεια ασχετα με το επαγγελμα...δεν ηρθαμε μονο για να αντιλαμβανομαστε ομως αλλα και για να ζησουμε...να αγαπησουμε, να ερωτευτουμε, να προβληματιστουμε, να φτασουμε στα ορια μας, να σκεφτουμε, να πικραθουμε, να ευτυχισουμε...

οι περισσοτεροι μαθηματικοι θεοποιουν το πολιτιμο εργαλειο τους και δεν το αντιλαμβανονται σωστα (οχι οτι απαραιτητα η δικια μου αποψη ειναι σωστη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
δεν έχω δοκιμάσει... :who:

το ξέρω γτ δούλευα σε μαγαζί που πουλούσε κ ναργιλέδες! :P
:jumpy::jumpy:σε ποιο?

:who: ξυλακια κανελας απο που παιρνεις εσυ ???
-----------------------------------------
ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΝΑΡΓΙΛΟΚΑΠΝΟΝ:(
και ζεις ακομη?:!::D

:jumpy::jumpy:ax.. τι κανει η κατσαριδουλα που λεγαμε μια φορα???
θυμασαι ή μπα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
έχω ναργιλέ σπίτι !! :xixi: τον είχα φέρει πέρσι απο τουρκία :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
:jumpy::jumpy:σε ποιο?

:who: ξυλακια κανελας απο που παιρνεις εσυ ???


από το σούπερ μάρκετ, στα μπαχαρικά!! :xixi:

εδώ στην Ξάνθη που έχει μαγαζιά μόνο με μπαχαρικά... πάρτυ!!:jumpy:
-----------------------------------------
έχω ναργιλέ σπίτι !! :xixi: τον είχα φέρει πέρσι απο τουρκία :xixi:

εγώ που μπορώ να πάρω κ μπέχο έναν (κ 2 κ 3...) κ δεν έχω τι είμαι???



(μπέχο=τζάμπα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
εγώ που μπορώ να πάρω κ μπέχο έναν (κ 2 κ 3...) κ δεν έχω τι είμαι???



(μπέχο=τζάμπα)

Ντεμέκ χαζή :P πάντως χάνεις !! είναι γαμάτος ο ναργιλές !! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
είμαι άσχετη στα μαθηματικά, αλλά όλοι λένε ότι είμαι τσακάλι. ακόμα και παιδιά της θετικής το έχουν πει αυτό. βλέπω ανθρώπους, οι οποιοι είναι πανέξυπνοι αλλά δεν είναι και τόσο καλοί στις θετικές επιστήμες. συνεπώς πιστεύω ότι τα μαθηματικά δεν είναι αυτά που καθορίζουν την ευφυία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Καληνύχτα ανόητα πλάσματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
καληνύχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
και ζεις ακομη?:!::D

:jumpy::jumpy:ax.. τι κανει η κατσαριδουλα που λεγαμε μια φορα???
θυμασαι ή μπα?:P
Αυτή στο γραφείο μου?? Φυσικά και θυμάμαι βρε!!:D Αφού κάθε μέρα την βλέπω!! Αυτή με ξυπνάει για τη σχολή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Τελικά είχαμε ρεσό!!! :xixi: !!!τα καβάντζωσα και εκτελούν την εργασία τους τώρα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top