Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Κύριε Κώστα, μόλις γνώρισες την Σοφία :)
Ετοιμάσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
εδω βαρεμαρα? :!:
:!: βαρεμαρα στο θεμα το δικο μου ρε ??
δε μας τα λες καλα.. :cool:

σε καταλαβαινω... εχω ξυπνησει και 7 το απογευμα και δεν ηξερα τι να κανω μετα:D...

και εγω καλα ( ...και καλα) ειμαι... χαιρομαι που ρωτησες..:P

σε ποιο ετος εισαι φοιτητης? Εισαι απο Αθηνα και σπουδαζεις Αθηνα? :D


ρε συ(!) εννοούσα ότι εγώ βαριέμαι,όχι ότι είναι βαρετό το θέμα σου ,lol:D

1ο έτος! και ναι είμαι απο Αθήνα και σπουδάζω Αθήνα:(

ρε παιδιά αν θέλετε να επαναφέρετε τον ύπνο σε φυσιολογικό ωράριο πως το καταφέρνετε?? έχω αυτό το πρόβλημα αρκετό καιρό (...χρόνια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
ρε συ(!) εννοούσα ότι εγώ βαριέμαι,όχι ότι είναι βαρετό το θέμα σου ,lol:D

1ο έτος! και ναι είμαι απο Αθήνα και σπουδάζω Αθήνα:(

ρε παιδιά αν θέλετε να επαναφέρετε τον ύπνο σε φυσιολογικό ωράριο πως το καταφέρνετε?? έχω αυτό το πρόβλημα αρκετό καιρό (...χρόνια)

Μένεις μια μέρα χωρίς ύπνο, και μετά κοιμάσαι την ώρα που θες, την επόμενη μέρα θα κοιμηθείς εκείνη την ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μέρα? Ο πέρασε τόσο γρήγορα η ώρα :P



Εντάξει μπορείς να πας για διακοπές να ζήσεις λίγο εκεί, αλλά εδώ είναι ο τόπος που ξέρεις, εκτός και αν θες να τα αρχίσεις όλα από την αρχή, τότε πάω πάσο.

Μπορείς και από το ίντερνετ να διαβάζεις άμα ξέρεις Αγγλικά, δεν υπάρχουν πολλά Ελληνικά βιβλία αλλά Αγγλικά σίγουρα, θα μου πεις όταν είναι να σου δώσω υλικό να διαβάσεις.

Δεν θα ήθελες να είχες την φήμη ότι είσαι καλή στην δουλεία σου, καλή στης σχέσεις, ότι είσαι ευχάριστος άνθρωπος, μπορείς και μόνο με την φήμη να κερδίσεις καρδιές.

Πολλά ακούγονται και δεν έχεις και περιθώρια, εκτός και αν περνάς 2 μαθήματα τον χρόνο :p, άντε καλή τύχη δεν μπορώ να σε βοηθήσω αλλιώς εδώ μέχρι τώρα.

Είσαι του χαβαλέ θες να πεις.

ναι τωρα θα απαντησω με την σειρα:!:

απλα ποτε δε θελω να λεω ποτε... αλλα μπα.. δεν θα μπορουσα να τα αρχισω ολα απο την αρχη.. εσυ θα μπορουσες?:P

ξες :emm: (δεν ξερεις, τωρα θα το μαθεις:P) δεν εχω και τις καλυτερες σχεσεις με το ιντερνετ γιατι δεν εχω κατσει να ασχοληθω πολυ...
:who: να φανταστεις δεν εχω κατεβασει ποτε τιποτα απο το ιντερνετ και τα σαιτ που γνωρισω μετριουντε στο ενα χερι..
Αληθεια αν θελησω ποτε να ψαξω στο ιντερνετ για βιβλια θα με βοηθουσες? :!: τι καλοςςςς:xixi:

χμμ.. η σχολη μου εχει πολλα για ψυχολογια οποτε ισως ποτε να μου φαινουσουν και χρησιμος αν δεν γνωριζω κατι..:D...
εχω σκοπο να διαβαζω πολυ σαν φοιτητρια και να παιρνω αρκετα μαθηματα...:who: ... αλλα οι φιλοι μου λενε πως δεν εχεις νιωσει ακομη την φοιτιτιτη ζωη στο πετσι για αυτο τα λες:(
σε ευχαριστω για το καλη τυχη... και εσυ καλη επιτυχια με τις ηλιθιες και αδικες πανελλαδικες..:D

ειμαι του χαβαλε? :hmm: δε ξερω.. απλα το θεωρω πιο ευκολο να απαντω απο κατω προς τα πανω:P
-----------------------------------------
Κύριε Κώστα, μόλις γνώρισες την Σοφία :)
Ετοιμάσου.
αντρες ετοιμοι για ολα...:cool:














:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: τι του λες ρε του παιδιου?
ακομα δεν μας γνωρισε...:who:

γιατι τι εχω ρε για να ετοιμαστει? :'(

ναι εγω ειμαι η Σοφια.. :D χαρηκα..





ναι την εβαλα παλι την εικονα... δεν αντεξα..:lol::xixi:

Μέρα? Ο πέρασε τόσο γρήγορα η ώρα :P

περνα γρηγορα μαζι μου η ωρα αντρα:cool:
-----------------------------------------
ρε συ(!) εννοούσα ότι εγώ βαριέμαι,όχι ότι είναι βαρετό το θέμα σου ,lol:D

1ο έτος! και ναι είμαι απο Αθήνα και σπουδάζω Αθήνα:(

ρε παιδιά αν θέλετε να επαναφέρετε τον ύπνο σε φυσιολογικό ωράριο πως το καταφέρνετε?? έχω αυτό το πρόβλημα αρκετό καιρό (...χρόνια)
:( <---- και γιατι αυτο?
Ηθελες να πας σε καποια πολη πιο μακρια ε ??:emm:
λογικο..

εγω απλα δεν την επαναφερω:fss: απο τις πανελλαδικες εχει χαλασει και το εχω διατηρησει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Μένεις μια μέρα χωρίς ύπνο, και μετά κοιμάσαι την ώρα που θες, την επόμενη μέρα θα κοιμηθείς εκείνη την ώρα.

ναι το έχω πάρει σερί πολλές φορές αλλά έχει γίνει πολύ επώδυνο πια για μένα ,δεν το αντέχω.Το πρόβλημα είναι χειρότερο επειδή τα τελευταία χρόνια ξενυχτούσα πάρα πολύ, σε βαθμό που ο οργανισμός έμαθε να κοιμάται...πρωι! πολλές φορές το έχω επαναφέρει σε νορμάλ όρες αλλά μετα από λίγες μέρες πάλι τα ίδια...

ναι εγω ειμαι η Σοφια.. :D χαρηκα..



κ γω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ανάλογα άμα είχα κάνει κάτι το όποιο μου άφηνε μόνο αυτή την λύση, θα το έκανα.

Ναι ρε χαλάρωσε μερικά κλίκ είναι η υπόθεση.

Τι είμαι για να σου φαίνομαι χρήσιμος, αντικείμενο? Αααα δεν θα τα πάμε καλά :P

Όντος ισχύει όλοι λένε θα διαβάζω θα τελειώσω την σχολή στα χρόνια της και στο τέλος όλοι τον ξύνουν, άμα μπορείς πρωτοπόρησε ;)

Ακόμα δεν σε γνώρισε και έχεις μάθει τα πάντα για σένα, Κώστα μην παρεξηγείς μόλις μάθει αρκετά θα σταματήσει ^^

Ναι στο παραδέχομαι αυτό, είσαι καλή παρέα.
-----------------------------------------
ναι το έχω πάρει σερί πολλές φορές αλλά έχει γίνει πολύ επώδυνο πια για μένα ,δεν το αντέχω.Το πρόβλημα είναι χειρότερο επειδή τα τελευταία χρόνια ξενυχτούσα πάρα πολύ, σε βαθμό που ο οργανισμός έμαθε να κοιμάται...πρωι! πολλές φορές το έχω επαναφέρει σε νορμάλ όρες αλλά μετα από λίγες μέρες πάλι τα ίδια...



κ γω!:D

Κ εσύ Σοφία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
τι σπουδάζεις Σοφία??

:( <---- και γιατι αυτο?
Ηθελες να πας σε καποια πολη πιο μακρια ε ??:emm:
λογικο..

εγω απλα δεν την επαναφερω:fss: απο τις πανελλαδικες εχει χαλασει και το εχω διατηρησει..:P

ναι ήθελα να αλλάξω λίγο κλίμα αλλαααα...δεν...

εγώ μπορώ άλλο αυτο το πράγμα..χάνεται όλη η μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ανάλογα άμα είχα κάνει κάτι το όποιο μου άφηνε μόνο αυτή την λύση, θα το έκανα.

Ναι ρε χαλάρωσε μερικά κλίκ είναι η υπόθεση.

Τι είμαι για να σου φαίνομαι χρήσιμος, αντικείμενο? Αααα δεν θα τα πάμε καλά :P

Όντος ισχύει όλοι λένε θα διαβάζω θα τελειώσω την σχολή στα χρόνια της και στο τέλος όλοι τον ξύνουν, άμα μπορείς πρωτοπόρησε ;)

Ακόμα δεν σε γνώρισε και έχεις μάθει τα πάντα για σένα, Κώστα μην παρεξηγείς μόλις μάθει αρκετά θα σταματήσει ^^

Ναι στο παραδέχομαι αυτό, είσαι καλή παρέα.
-----------------------------------------


Κ εσύ Σοφία?


αυτο με πληγωσε...:'( δλδ σας κουραζω ρε? ή με λες πολυ περιεργη? :P

και ας αρχισω απο το τελος..:xixi:
χαιρομαι που ειμαι καλη παρεα για καποιον μεσω ενος υπολογιστη..:xixi:
ειμαι διπλα περηφανη σημερα...:cool:
και εσυ μου εχεις κανει καλη παρεα πολλες φορες..:'( θενκ γιου:xixi:

θα προσπαθησω..:) πραγματικα θελω..:D


:jumpy: οχι και αντικειμενο ρε.... Απλα σε θεωρω πολυ πολυ πολυ πιο εξυπνο και ψαγμενο απο εμενα (:who: που εισαι) και ετσι θα μου ηταν χρησιμω ενα ατομο σαν εσενα.. για βοηθεια ντε..:P


αν ειναι μονο καποια κλικ τοτε θα τα καταφερω..:dance::D
-----------------------------------------
τι σπουδάζεις Σοφία??
Λογοθεραπεια...:D:D
Εσυ? :xixi:

ναι βαριεμαι να παω στο προφιλ σου να κοιταξω.. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
αυτο με πληγωσε...:'( δλδ σας κουραζω ρε? ή με λες πολυ περιεργη? :P

και ας αρχισω απο το τελος..:xixi:
χαιρομαι που ειμαι καλη παρεα για καποιον μεσω ενος υπολογιστη..:xixi:
ειμαι διπλα περηφανη σημερα...:cool:
και εσυ μου εχεις κανει καλη παρεα πολλες φορες..:'( θενκ γιου:xixi:

θα προσπαθησω..:) πραγματικα θελω..:D


:jumpy: οχι και αντικειμενο ρε.... Απλα σε θεωρω πολυ πολυ πολυ πιο εξυπνος και ψαγμενος απο εμενα (:who: που εισαι) και ετσι θα μου ηταν χρησιμω ενα ατομο σαν εσενα.. για βοηθεια ντε..:P


αν ειναι μονο καποια κλικ τοτε θα τα καταφερω..:dance::D
-----------------------------------------

Λογοθεραπεια...:D:D
Εσυ? :xixi:

ναι βαριεμαι να παω στο προφιλ σου να κοιταξω.. -.-

Περίεργη, κουραστική δεν είσαι επειδή είσαι περίεργη ^^

Αυτογνωσία βλέπω, ναι ρε χαλάρωσε, άμα θες κάτι μην ντρέπεσαι να ρωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Λογοθεραπεια...:D:D
Εσυ? :xixi:

ναι βαριεμαι να παω στο προφιλ σου να κοιταξω.. -.-

Γεωγραφία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Περίεργη, κουραστική δεν είσαι επειδή είσαι περίεργη ^^

Αυτογνωσία βλέπω, ναι ρε χαλάρωσε, άμα θες κάτι μην ντρέπεσαι να ρωτήσεις.
:zilia: οκ.. δε θα ντραπω..
αυτογνωσια? ναι το χω και αυτο..:xixi:

:( περιεργο το ΒΑΜακι ?? απλα μου αρεσει να γνωριζω πολυ τους ανθρωπους... μεσα απο τις ερωτησεις τους ψυχολογω ..:P
ισως πολλες φορες να φαινομαι και περιεργη.. το παραδεχομαι...:D αλλα δεν ειμαι... :emm:
ελαχιστες μονο φορες και μονο σε ατομα που με ενδιαφερουν πολυ:who:
-----------------------------------------
απο οτι βλεπω δεν σε ενθουσιαζει και παρα πολυ η σχολη σου ε ?:(
γιατι δεν εβαλες ουτε ενα εμοτικον.. για αυτο το λεω.. :D

διεψευσε με.. :fss:

Εχεις μαθημα σημερα? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
:zilia: οκ.. δε θα ντραπω..
αυτογνωσια? ναι το χω και αυτο..:xixi:

:( περιεργο το ΒΑΜακι ?? απλα μου αρεσει να γνωριζω πολυ τους ανθρωπους... μεσα απο τις ερωτησεις τους ψυχολογω ..:P
ισως πολλες φορες να φαινομαι και περιεργη.. το παραδεχομαι...:D αλλα δεν ειμαι... :emm:
ελαχιστες μονο φορες και μονο σε ατομα που με ενδιαφερουν πολυ:who:
Όλοι ήμαστε περίεργη απλά εσύ είσαι πιο πολλή ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
ελαχιστες μονο φορες και μονο σε ατομα που με ενδιαφερουν πολυ:who:

:O

απο οτι βλεπω δεν σε ενθουσιαζει και παρα πολυ η σχολη σου ε ?:(
γιατι δεν εβαλες ουτε ενα εμοτικον.. για αυτο το λεω.. :D

διεψευσε με.. :fss:

Εχεις μαθημα σημερα? :)

όχι ρε συ, μου αρέσει... η αλήθεια βέβαια είναι ότι είναι λίγο αρχή για να το καταλάβω αυτό. ήταν σαν 2η επιλογή αλλά μάλλον θα πρεπε να ηταν η πρώτη εξαρχης...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:jumpy::jumpy::jumpy::xixi::xixi::xixi: τώρα καλύτερα?:D


έχουμε κατάληψη κ γω δε θυμάμαι ποσο καιρό... από του χρόνου πάλι μάθημα... γιαυτο σου λέω...βαριέμαι ασχημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Όλοι ήμαστε περίεργη απλά εσύ είσαι πιο πολλή ^^
Δεν πειραζει.. τουλαχιστον εχω κατι να με χαρακτηριζει εδω μεσα ^.^

περιεργοι*
πολυ*
:!: πρωτη φορα διορθωνω ορθογραφικο
κανω πολλα και εγω.. μη φοβασαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Πάντα υπάρχει η πρώτη φορά. Ποτέ δεν ήμουν φίλος με την ορθογραφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:O



όχι ρε συ, μου αρέσει... η αλήθεια βέβαια είναι ότι είναι λίγο αρχή για να το καταλάβω αυτό. ήταν σαν 2η επιλογή αλλά μάλλον θα πρεπε να ηταν η πρώτη εξαρχης...


έχουμε κατάληψη κ γω δε θυμάμαι ποσο καιρό... από του χρόνου πάλι μάθημα... γιαυτο σου λέω...βαριέμαι ασχημα..

μην ξαφνιαζεσαι για αυτο που ειπε "μονο ατομα που με ενδιαφερουν πολυ" γιατι εσενα δεν σε γνωριζω για να το πω αυτο ^^

αλλά μάλλον θα πρεπε να ηταν η πρώτη εξαρχης...

αυτο δειχνει πως σου αρεσει τελικα η σχολη σου:xixi: με διεψευσες..;)
και ναι σιγουρα ειναι πολυ νωρις ακομη για να ξερεις.. κατσε να τελειωσεις και να ψαχνεις μετα δουλεια να δεις βρισιμο που θα της ριξεις...:P


τι καλη κοπελα μωρεεεε:who:
-----------------------------------------
Πάντα υπάρχει η πρώτη φορά. Ποτέ δεν ήμουν φίλος με την ορθογραφία.
:'(χαμηλωσαμε τα ντεσιμπελ και δεν μου αρεσει...
που ειναι τα προηγουμενα κατεβατα μας? :(

ετσι μπραβο... για ολα υπαρχει η πρωτη φορα και παντα θα υπαρχει..:D
και εγω πρεπει να διορθωσω συντομα.. πιστεψε με.. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
μην ξαφνιαζεσαι για αυτο που ειπε "μονο ατομα που με ενδιαφερουν πολυ" γιατι εσενα δεν σε γνωριζω για να το πω αυτο ^^

δεν είπα ότι το πες για μένα...................................................:fss: δεν με κατάλαβες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
μην ξαφνιαζεσαι για αυτο που ειπε "μονο ατομα που με ενδιαφερουν πολυ" γιατι εσενα δεν σε γνωριζω για να το πω αυτο ^^



αυτο δειχνει πως σου αρεσει τελικα η σχολη σου:xixi: με διεψευσες..;)
και ναι σιγουρα ειναι πολυ νωρις ακομη για να ξερεις.. κατσε να τελειωσεις και να ψαχνεις μετα δουλεια να δεις βρισιμο που θα της ριξεις...:P


τι καλη κοπελα μωρεεεε:who:
-----------------------------------------

:'(χαμηλωσαμε τα ντεσιμπελ και δεν μου αρεσει...
που ειναι τα προηγουμενα κατεβατα μας? :(

ετσι μπραβο... για ολα υπαρχει η πρωτη φορα και παντα θα υπαρχει..:D
και εγω πρεπει να διορθωσω συντομα.. πιστεψε με.. -.-
Ναι τα χαμηλώνω εγώ γιατί σε λίγο θα φύγω και θα ήταν πολύ ξαφνικό από το κατεβατό να μην βλέπεις τίποτα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ναι τα χαμηλώνω εγώ γιατί σε λίγο θα φύγω και θα ήταν πολύ ξαφνικό από το κατεβατό να μην βλέπεις τίποτα. :D
με σκεφτεσαι μωρεεε..:xixi::'(:P:xixi:
-----------------------------------------
Ναι τα χαμηλώνω εγώ γιατί σε λίγο θα φύγω και θα ήταν πολύ ξαφνικό από το κατεβατό να μην βλέπεις τίποτα. :D
:jumpy::jumpy: ρε ξεχασα πως εσυ εχεις σχολειο...
καλα πως θα αντεξεις? :P να φανταστω δεν κανεις φροντηρια ε ??
:!: ή κανεις?
-----------------------------------------
δεν είπα ότι το πες για μένα...................................................:fss:
τι αλλα νεα ?? :fss:

:cool: τωρα θα σε σοκαρω..



κοπελα εχεις? :D

ναι τωρα γινομαι περιεργη... εχεις το δικαιωμα να μην απαντησεις φυσικα..:P

αν δεν απαντησεις πες μου τι εφαγες σημερα..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
με σκεφτεσαι μωρεεε..:xixi::'(:P:xixi:

Ή μπορεί να μου βγήκε καταλάθος και απλά να το έγραψα έτσι για να νομίζεις.
Τι θα πιστέψεις.
Είμαι τόσο καλός ή τόσο cool, ότι και να πάρεις κερδισμένος είμαι :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top