Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=p54CMth4Jpg&feature=player_embedded[/ame]

:D




-------------------------

:!: ωχ... ο Γιωργος..

Γεια..:D τωρα σε ειδα..
δεν ειχαμε απλα τι να κανουμε και βαζαμε φωτογραφιες..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Γεια, όλα καλά ευχαριστώ που ρωτάς :P

Άρα θα είναι κάπως βαρετά εδώ σήμερα, αφήστε της φώτο καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Γεια, όλα καλά ευχαριστώ που ρωτάς :P

Άρα θα είναι κάπως βαρετά εδώ σήμερα, αφήστε της φώτο καλύτερα.
:'(ηθελες να σε ρωτησω τι κανεις?
το θεωρησα αυτονοητο απο την στιγμη που σε ειπα γεια.. και οπως ξανα ειπα εχω μια μικρη βαρεμαρα..:P

:D καλα και εγω, προσπαθω.. χαιρομαι που με ρωτησες..

δεν ειναι τα παδια σημερα οποτε ειναι λιγο βαρετα.. οντως..:(:P

τι εκανες σημερα?:xixi:
-----------------------------------------
αν βαλω κατι θα με πουν παλι προστυχη?:D:hmm:

λοιπον βαζω... και ρωτω... αυτο φαινεται για εναμισαρι?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ήμαστε πάτσι τώρα :p.


Σήμερα ήταν μέρα ύπνου, ήμουν στο πόδι από της 5 το βράδυ, μια ήμασταν σχολείο μια για καφέ δίπλα, γύρισα είδα το taken (και γαμώ της ταινίες) και μετά κλειδώθηκα έξω από το σπίτι μου, έψαχνα για κλειδί από εδώ από εκεί, βρήκα ένα στο παππού, μπήκα και μέχρι πριν μερικές ώρες κοιμάμαι, ε τώρα σε μερικές ώρες πάμε να κλείσουμε το σχολείο.

Εσύ τι έκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
1. να κλεισετε το σχολειο? :!: καταληψη?:P και αν ναι γιατι?
2. καλα πως κλειδωθηκες εξω?:D
3. το taken? :hmm: δεν το εχει δει.. θα μπω γιουτιουμπ να δω τι ειναι.. και σιγουρα θα το δω αν λες οτι ειναι τελειο..:xixi:
4. ωραια ηταν η μερα σου.. φαση θα ειχε που δεν ειχες κλειδι αλλα μπορει και να σε νευριασε λιγο:P

εγω σηκωθηκα πολυ νωρις..:fss: 12 και 30 πρεπει να ηταν..
ηπια καφε και εκανα φαγητο:P ..
μιλησα με την αδελφη μου καμια ωρα που εχουμε να μιλησουμε καπου 5 μερες ..
εγραψα κατι cd και συγχρωνως ημουν στο ischool οπου σημερα επεσε υπερβολικο καψιμο...
πηγα μια βολτα 2 ωρες μονη μου να ξαλαμπικαρω :P το χρειαζομουν..
γυρισα... εκανα καφε και εκατσα παλι στο ischool..
οπως σου ειπα πολυ βαρεμαρα..:P
και τωρα ακουω χριστουγεννιτικα τραγουδια:who:

επισης κοιμηθηκα και το μεσημερι για κανα δυωρο..:D λες και δεν ειχα χορτασει υπνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
1. Ναι, έτσι απλά επειδή βαριόμαστε να ξυπνάμε πρωί. Έχουμε κάτι κλισέ αιτήματα εκεί γραμμένα.
2. Όσο έβλεπα την ταινία, μου βούλωσε η μύτη, πήγα στα μπαμ να πάρω οτριβίν και ξέχασα τα κλειδιά σπίτι, πήγα στον γέρο μου που είχε ένα κλειδί για το σπίτι και μπήκα.
3. [ame]https://www.youtube.com/watch?v=5Y_Wu36wIEM&NR=1[/ame]
Απλά δες αυτό να καταλάβεις τι ταινία είναι.
4. Μπα με τόσο ασήμαντα πράγματα δεν νευριάζω, απλά έλεγα μέσα μου "τι μλκια έκανα"

Κάθε μέρα βλέπω πας βόλτα μόνη σου και κάθε μέρα κοιμάσαι το μεσημέρι, καλά σχολή δεν πας ή είσαι β εξάμηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:!::!::!: ποσο τελεια μπορει να ειναι η ταινια??
μου αρεσε.. και αφου ειναι και του 2008 αρα θα την βρω σε dvd:xixi: χαρηκα τωρα...
παιζει να την ειχα δει πριν βγει στους κυνηματογραφους και να μου αρεσε:hmm: γιατι κατι μου θυμιζει αυτο με την κοπελα που παει στο Παρισι.. ωραια η σκηνη που μου εβαλες..:D

καλα τοτε βρηκε να μπουκωσει η μυτη σου? υπερβολικη γκαντεμια..:P
καταληψη για χαζοαιτηματα? δεν το καναμε ποτε.. παντα βρισκαμε καποιο σοβαρο..:D

χμμ.. Δεν εχω ξεκινησει ακομη την σχολη και ανυπομωνω:'( .. Ναι ειμαι στο β εξαμηνο..:P γιατι δεν ειχα μυαλο και επελεξα τα Γιαννενα.. Αν ειχα επιλεξει πρωτα την Καλαματα που ειχε χαμηλοτερη βαση θα ημουν στο πρωτο και με καλη σειρα..

Εσυ εισαι γ λυκειου.. Διαβαζεις? Εχεις καποιο στοχο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Άμα με το διαβάζεις εννοείς μορφώνομαι, τότε ναι, άμα εννοείς να γίνομαι άλλο ένα τούβλο στον τοίχο τότε όχι :P
Στόχο είχα έναν, βέβαια έμαθα από καιρό ότι είναι απίθανο και δεν μ'αρέσει η κατάσταση που θα επικρατή άμα διαλέξω αυτό τον στόχο (αστρονομία), τώρα μπορώ να πάω όπου θέλω, μ'αρέσουν τα πάντα σχεδόν, τώρα απλά θα δείξει με το πόσο βγάλω.
Καλαμάτα
Συγκρίνεις όμως Καλαμάτα με Γιάννενα, τώρα δεν θα μπορούσες να πηγαίνεις βόλτα μόνη σου εκεί πέρα χωρίς κάποιος/κάτι να σου κάνει/γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:!: θες να πεις πως η Καλαματα κρυβει κυνδηνους? δε θα μπορουσα να γυρνω μονη μου? :/
παρεπιπτωντος δεν ειμαι ακομη Γιαννενα αλλα στο χωριο μου..:D
η Καλαματα για εμενα θα ειχε αλλα καλα ομως..:emm: που με κανει να μετανιωνω εστω και λιγο για την επιλογη της πολης..

αστρονομια? ακουγεται αρκετα ενδιαφερον (:who: πραγματικα δεν γνωριζω αν υπαρχει καποια σχολη) και αν σου αρεσει τοσο πολυ τοτε στη θεση σου δεν θα ακουγα κανεναν.. Μη σε νοιαζει τι θα πει η οικογενεια γιατι εσυ θα ακολουθησεις αυτο που αγαπας οχι οι δικοι σου και αν αυτο που επιλεξεις μετα δεν το αγαπας τοσο τι κανεις?
και ναι ωραια σκεφτεσαι ( μαλλον:P) μα.. μου.. οικογενεια ειναι εχουν κανει τοσα.. Και για εμενα εκαναν αλλα αυτο που ηθελα ακολουθησα και ας τους χαλασε απιστευτα που ειχα να διαεξω απειρα ΑΕΙ και εγω επελεξα ΤΕΙ...

επισης παιζει τοση ωρα να σου λεω χαζομαρες και να μην πετυχα τιποτα απο οτι σκεφτεσαι..:D

δλδ θα σε ενδιεφερε τοσο η αστυνομια οσο και καθηγητης? :hmm:

Άμα με το διαβάζεις εννοείς μορφώνομαι, τότε ναι, άμα εννοείς να γίνομαι άλλο ένα τούβλο στον τοίχο τότε όχι

με αυτο θες να πεις πως προτιμας να διαβαζεις εξωσχολικα βιβλια που σου προσφερουν πολλα παρα τα βιβλια του σχολειου που το μονο που μπορουν να σου δωσουν ειναι μια θεση σε πανεπεστημιο?

Ευχομαι παντως να βγαλεις αρκετα μορια...:D
τι κατευθηνση? αγαπημενο μαθημα?:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
αστρονομια? ακουγεται αρκετα ενδιαφερον (:who: πραγματικα δεν γνωριζω αν υπαρχει καποια σχολη) και αν σου αρεσει τοσο πολυ τοτε στη θεση σου δεν θα ακουγα κανεναν.. Μη σε νοιαζει τι θα πει η οικογενεια γιατι εσυ θα ακολουθησεις αυτο που αγαπας οχι οι δικοι σου και αν αυτο που επιλεξεις μετα δεν το αγαπας τοσο τι κανεις?
και ναι ωραια σκεφτεσαι ( μαλλον:P) μα.. μου.. οικογενεια ειναι εχουν κανει τοσα.. Και για εμενα εκαναν αλλα αυτο που ηθελα ακολουθησα και ας τους χαλασε απιστευτα που ειχα να διαεξω απειρα ΑΕΙ και εγω επελεξα ΤΕΙ...

επισης παιζει τοση ωρα να σου λεω χαζομαρες και να μην πετυχα τιποτα απο οτι σκεφτεσαι..:D

δλδ θα σε ενδιεφερε τοσο η αστυνομια οσο και καθηγητης? :hmm:



με αυτο θες να πεις πως προτιμας να διαβαζεις εξωσχολικα βιβλια που σου προσφερουν πολλα παρα τα βιβλια του σχολειου που το μονο που μπορουν να σου δωσουν ειναι μια θεση σε πανεπεστημιο?

Ευχομαι παντως να βγαλεις αρκετα μορια...:D
τι κατευθηνση? αγαπημενο μαθημα?:fss:

Βασικά το αντίθετο γίνετε, η μάνα μου με πίεζε να κάνω αυτό που θέλω και εγώ απλά της είπα δεν έχει λεφτά, είναι θέμα επιβιώσεις όχι γούστου. Και όχι δεν θα ήθελα με καμιά να γίνω καθηγητής γιαυτό ότι και να σπουδάζω εδώ με σχέση την αστρονομία πρέπει να βγω έξω, αλλά εγώ δεν θέλω να φύγω από Ελλάδα, αυτό είναι το πρόβλημα.

Γενικά προτιμώ να διαβάζω αυτό που θέλω όποτε το θέλω, έχω διαβάσει τα βιβλία του σχολείου και άμα έχω όρεξη διαβάζω απλά προτιμώ να μαθαίνω από άλλες πηγές.

Είμαι τεχνολογική, αγαπημένο μάθημα, χμμμ ψυχολογία μάλλον, μάλλον θα εννοείς από αυτά που υπάρχουν, τότε μάλλον φυσική.

Ε τώρα θα δείξει, τόσο καιρό χτίζω κοινωνικό τοίχο, γνωριμίες κλπ, όσα βγάλω και από τα μόρια και θα δούμε.


Εσύ που έχεις περάσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μου αρεσει η κουβεντα ^.^

και απο οτι εχεις καταλαβει απαντω παντα απο κατω προς τα πανω σε αυτα που γραφεις..:D αναποδος ανθρωπος

Περασα Λογοθεραπεια στα Γιαννενα ( οπως ξανα αναφερα) με την δευτερα φορα πανελλαδικων.. Την πρωτη χρονια περασα Δημοσιων σχεσεων και επικοινωνιας αλλα ηταν κατι που δεν μου αρεσε καθολου και φυσικα δεν μου ταιριαζε.. οποτε κατευθειαν σκεφτηκα την δευτερη προσπαθεια..
και ναι η σχολη που περασα φετος μου αρεσει πολυ:xixi:

αυτο με τις γνωριμιες ειναι πολυ καλο και πρεπει ολοι μας λιγο πολυ να εχουμε πιστευω.. σε βοηθανε σε πολλα πραγματα και σε διαφορες περιπτωσεις..

εγω θεωρητικη ημουν.. :P
μου αρεσει η ψυχολογια.. χαιρομαι που σου αρεσει τοσο.. μακαρι να εχω την ευκαιρια και εγω να διαβασω αρκετα βιβλια τωρα που θα μπορω ( δλδ που θα εχω απειρα βιβλιοπωλεια εξω απο την πορτα μου).

ειναι πολυ καλο που διαβαζεις βιβλια.. φαινεται πως εχεις διαβασει πολλα και απο οτι εχω καταλαβει σου αρεσουν πολυ και δεν τα διαβαζεις μονο και μονο για να φανεις... good for you:xixi:

ουτε εγω θελω να φυγω απο την Ελλαδα.. αν και υπαρχουν πολλα στραβα στο ολο συστημα..
κριμα που δεν εχει καλες προοπτικες εδω η αστρονομια... ειναι κατι ενδιαφερον και πιστευω σημαντικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Κάτι ψυλλιάστηκα έτσι όπως τα έγραφες :P

Φαίνεται πως ανυπομονείς να αρχίσεις σαν θεωρία τώρα μπορεί εκεί πέρα να μην είναι αυτό που περιμένεις και να καταλήξεις να διαβάζεις μόνη σου και να μην πατάς σχολή, αυτά θα τα ξέρεις καλύτερα από εμένα όμως.

Η φήμη είναι ότι πιο δυνατό έχουμε, καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα.

Ε και γιατί δεν έχεις την ευκαιρία? μόλις αρχίσεις και άμα σ'αρέσει πολύ γρήγορα θα αρχίσεις να ψάχνεσαι.

Υπάρχουν στραβά στο σύστημα άλλα ξέρεις που πατάς ξέρεις τι συμβαίνει τόσο χρόνια, γιατί ζεις εδώ, μόλις πας κάπου αλλού αρχίζεις τα πάντα από την αρχή ε και θα σε πατάνε συνέχεια μέχρι να το μάθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
γιατι δεν μου απαντησες? βαριεσαι να διαβαζεις τα κατεβατα μου ??:'(

:P
-----------------------------------------
χα.. τωρα ειδα την απαντηση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Κάτσε ρε Σοφία με το πάσο μας απαντάμε, που βιαζόμαστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κάτι ψυλλιάστηκα έτσι όπως τα έγραφες :P

Φαίνεται πως ανυπομονείς να αρχίσεις σαν θεωρία τώρα μπορεί εκεί πέρα να μην είναι αυτό που περιμένεις και να καταλήξεις να διαβάζεις μόνη σου και να μην πατάς σχολή, αυτά θα τα ξέρεις καλύτερα από εμένα όμως.

Η φήμη είναι ότι πιο δυνατό έχουμε, καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα.

Ε και γιατί δεν έχεις την ευκαιρία? μόλις αρχίσεις και άμα σ'αρέσει πολύ γρήγορα θα αρχίσεις να ψάχνεσαι.

Υπάρχουν στραβά στο σύστημα άλλα ξέρεις που πατάς ξέρεις τι συμβαίνει τόσο χρόνια, γιατί ζεις εδώ, μόλις πας κάπου αλλού αρχίζεις τα πάντα από την αρχή ε και θα σε πατάνε συνέχεια μέχρι να το μάθεις.

χμμμ δεν το ειχα σκεφτει ετσι.. πως δλδ θα πρεπει να τα μαθω ολα απο την αρχη.. οντως θα πρεπει... για αυτο δεν εχω σκοπο να βγω στο εξωτερικο:D
προς το παρον:fss:

δεν εχω την δυνατοτητα τωρα για ψαξιμο με διαφορα βιβλια αλλα εχω την θεληση.. μετα που θα εχω την δυνατοτητα φοβαμαι μηπως δεν εχω την θεληση... για αυτο ειπα μακαρι να εχω την ευκαιρια..:D
ναι καποτε πρεπει να ψαχτω και εγω..:emm:


χμμ.. ποτε δεν ηθελα να εχω φημη.. αλλα ουτε και "το ονομα"... την παροιμεια που ειπες την λεμε πολυ στα χωρια γιατι για ολους λιγο πολυ εχουν μαθευτει τα χιλια μιρια..

οσο για την σχολη τη να σου πω.. και εγω φοβαμαι μηπως αντικρησω κατι λιγοτερο απο αυτο που περιμενω πως και πως ... αλλα σκεψου πως ηδη το περιμενω απο προπερσυ αυτο, δλδ να ξεκινησω μια σχολη και εγω που να μου αρεσει, για αυτο μαλλον να με εχει κουρασει η αναμονη. Επισης σκεψου πως ειναι τει και ετσι εχω αρκετα εργαστηρια...οποτε πρεπει να πηγαινω.. Το πρωτο εξαμηνο εχω 27 ωρες μαθημα την εβδομαδα :!: και εχω σε ολα τα μαθηματα εργαστηριο.. -.-

μου αρεσει το γεγονος που εχω μια δυσκολη σχολη και εγω μια της πλακας ^.^


και εγω περιμενα να το καταλαβεις:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
καλημέρα παιδάκια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κάτσε ρε Σοφία με το πάσο μας απαντάμε, που βιαζόμαστε?
δεν βιαζομαι βρε..:xixi: απλα νομιζα πως παλι μιλω μονη μου :fss:
-----------------------------------------
καλημέρα παιδάκια!:D
:!: οπα... κοσμος τετοια ωρα?:P

καλημερα... τι κανεις? :xixi:
πως και απο εδω? γιατι δεν κοιμασαι?
ναι ρωτω πολλα οταν βαριεμαι..:fss: :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
:!: οπα... κοσμος τετοια ωρα?:P

καλημερα... τι κανεις? :xixi:
πως και απο εδω? γιατι δεν κοιμασαι?
ναι ρωτω πολλα οταν βαριεμαι..:fss: :xixi:

καλα...(και καλά:P), δεν μου κολάει ύπνος!που να κολήσει κ αυτός άμα ξυπνάω 5 το απόγευμα...

και δω πάρα πολύ βαρεμάρα έχει πέσει τελευταία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
καλημέρα παιδάκια!:D

Μέρα? Ο πέρασε τόσο γρήγορα η ώρα :P

χμμμ δεν το ειχα σκεφτει ετσι.. πως δλδ θα πρεπει να τα μαθω ολα απο την αρχη.. οντως θα πρεπει... για αυτο δεν εχω σκοπο να βγω στο εξωτερικο:D
προς το παρον:fss:

δεν εχω την δυνατοτητα τωρα για ψαξιμο με διαφορα βιβλια αλλα εχω την θεληση.. μετα που θα εχω την δυνατοτητα φοβαμαι μηπως δεν εχω την θεληση... για αυτο ειπα μακαρι να εχω την ευκαιρια..:D
ναι καποτε πρεπει να ψαχτω και εγω..:emm:


χμμ.. ποτε δεν ηθελα να εχω φημη.. αλλα ουτε και "το ονομα"... την παροιμεια που ειπες την λεμε πολυ στα χωρια γιατι για ολους λιγο πολυ εχουν μαθευτει τα χιλια μιρια..

οσο για την σχολη τη να σου πω.. και εγω φοβαμαι μηπως αντικρησω κατι λιγοτερο απο αυτο που περιμενω πως και πως ... αλλα σκεψου πως ηδη το περιμενω απο προπερσυ αυτο, δλδ να ξεκινησω μια σχολη και εγω που να μου αρεσει, για αυτο μαλλον να με εχει κουρασει η αναμονη. Επισης σκεψου πως ειναι τει και ετσι εχω αρκετα εργαστηρια...οποτε πρεπει να πηγαινω.. Το πρωτο εξαμηνο εχω 27 ωρες μαθημα την εβδομαδα :!: και εχω σε ολα τα μαθηματα εργαστηριο.. -.-

μου αρεσει το γεγονος που εχω μια δυσκολη σχολη και εγω μια της πλακας ^.^


και εγω περιμενα να το καταλαβεις:xixi:

Εντάξει μπορείς να πας για διακοπές να ζήσεις λίγο εκεί, αλλά εδώ είναι ο τόπος που ξέρεις, εκτός και αν θες να τα αρχίσεις όλα από την αρχή, τότε πάω πάσο.

Μπορείς και από το ίντερνετ να διαβάζεις άμα ξέρεις Αγγλικά, δεν υπάρχουν πολλά Ελληνικά βιβλία αλλά Αγγλικά σίγουρα, θα μου πεις όταν είναι να σου δώσω υλικό να διαβάσεις.

Δεν θα ήθελες να είχες την φήμη ότι είσαι καλή στην δουλεία σου, καλή στης σχέσεις, ότι είσαι ευχάριστος άνθρωπος, μπορείς και μόνο με την φήμη να κερδίσεις καρδιές.

Πολλά ακούγονται και δεν έχεις και περιθώρια, εκτός και αν περνάς 2 μαθήματα τον χρόνο :p, άντε καλή τύχη δεν μπορώ να σε βοηθήσω αλλιώς εδώ μέχρι τώρα.

Είσαι του χαβαλέ θες να πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εδω βαρεμαρα? :!:
:!: βαρεμαρα στο θεμα το δικο μου ρε ??
δε μας τα λες καλα.. :cool:

σε καταλαβαινω... εχω ξυπνησει και 7 το απογευμα και δεν ηξερα τι να κανω μετα:D...

και εγω καλα ( ...και καλα) ειμαι... χαιρομαι που ρωτησες..:P

σε ποιο ετος εισαι φοιτητης? Εισαι απο Αθηνα και σπουδαζεις Αθηνα? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top