Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Κατι μου χαλασε την διαθεση..-.-
και φυσικα οχι απο κατι που ειπαμε εδω μεσα..

Οχι κατι απο αυτο το τοπικ, η γενικα απο το ischool?:fss:
Τι αλλο να σου χαλασει τη διαθεση 6 η ωρα το πρωι?
Αει κοιμησου και αυριο θα ειναι ολα καλυτερα:)

Παρεξηγησιάρα είσαι μου φαίνεται:P

Χα! Τα λεγα εγω!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
ακουστε και ενα τραγουδακι για τους κακους καθε υποθεσης:mad2::mad2:.... Λευτερια στο κογιοτ!!!!:D:D
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RGEDDOwBlVw[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:zilia: παρεξηγησιαρα ειμαι, το παραδεχομαι...

Αλλα ναι πραγματικα δεν εχει καμια σχεση απο αυτα που ειπαμε εδω...
Παντως τωρα ειμαι λιγο καλυτερα..:)

Εγω Χρηστο και Νικο σας αφηνω..
Καληνυχτα...:xixi:
Η ΒΑΜ πρεπει σε 2 ωρες να σηκωθει..οποτε...:sleep:

Χρηστο να περνας τα βραδυα απο εδω, ειμαστε αρκετοι και κυριως το Σαββατο...:P
Λες και εχω μαγαζι με προσφορες κανω....:lol2:

Καληνυχτα....:bye:
-----------------------------------------
Οχι κατι απο αυτο το τοπικ, η γενικα απο το ischool?:fss:
Τι αλλο να σου χαλασει τη διαθεση 6 η ωρα το πρωι?
Αει κοιμησου και αυριο θα ειναι ολα καλυτερα:)



Χα! Τα λεγα εγω!:D:D

Απο το ischool ναι, απο το τοπικ οχι..
Στεναχωρεθηκα με ατομο που μιλουσαμε μεσω πμ αλλα τωρα ειμαι πιο καλα..:)

Οσο για το παρεξηγησιαρα ειμαι, αλλα μονο οταν πιστευω εγω πως πρεπει να παρεξηγηθω.Τεσπα..Δεν λειτουργει και πολυ λογω ωρας ( και μην ακουσω σχολιο :who:) ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Καληνύχτα:bye:. Καλά μπορεί να σας κάνω την τιμή να μπαίνω και τη μέρα:P:P

ledzeppelinick: μόνο το stairway to heaven αξίζει ρε(έχω να ακούσω τώρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καληνυχτα και στον Αλεξ που νομιζα πως ειχε φυγει....:xixi:
Καληνυχτα και στον Θανο που βλεπω πως παρακολουθει το θεμα αλλα δεν μιλα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Καληνύχτα:bye:. Καλά μπορεί να σας κάνω την τιμή να μπαίνω και τη μέρα:P:P

ledzeppelinick: μόνο το stairway to heaven αξίζει ρε(έχω να ακούσω τώρα)
:nono::nono::nono: :Pμπορει να ειναι το πιο γνωστο φιλε μου αλλα ολα τα αλλα blues rock, hard rock , folk rock κομματια και γενικα οτι παιζουν οι ζεπελιν τα διαμορφωνουν αναλογα με το δικο τους στυλ και τα κανουν τρομερα... εχω κανει διατριβη και καταλαβα πως αν δεν κατσεις να τ ακουσεις αρκετες φορες δε θα σ αρεσουν τοσο τρελα.. αλλα νταξει μολις καταλαβα την αξια των σολο του jimmy Page και των στιχων του plant εκει ενιωσα κατα ενα επιπεδο ωριμοτερος:P.. νταξει δεν ακουω μονο αυτους εννοειται απλα εχω παρει μεταπτυχιακο σ αυτους..:P:D εσυ πιο πολυ τι ακους δικε μου??
-----------------------------------------
Καληνυχτα και στον Αλεξ που νομιζα πως ειχε φυγει....:xixi:
Καληνυχτα και στον Θανο που βλεπω πως παρακολουθει το θεμα αλλα δεν μιλα..:P
Νυχτα μπαμιιιιιι:D:D:D:bye::bye::bye:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
:nono::nono::nono: :Pμπορει να ειναι το πιο γνωστο φιλε μου αλλα ολα τα αλλα blues rock, hard rock , folk rock κομματια και γενικα οτι παιζουν οι ζεπελιν τα διαμορφωνουν αναλογα με το δικο τους στυλ και τα κανουν τρομερα... εχω κανει διατριβη και καταλαβα πως αν δεν κατσεις να τ ακουσεις αρκετες φορες δε θα σ αρεσουν τοσο τρελα.. αλλα νταξει μολις καταλαβα την αξια των σολο του jimmy Page και των στιχων του plant εκει ενιωσα κατα ενα επιπεδο ωριμοτερος:P.. νταξει δεν ακουω μονο αυτους εννοειται απλα εχω παρει μεταπτυχιακο σ αυτους..:P:D εσυ πιο πολυ τι ακους δικε μου??

Εντάξει όπως καταλαβαίνεις υπερέβαλα κιόλας. Πάντως δεν το πα επειδή είναι το πιο γνωστό(το φαντάστηκα ότι θα μου το πεις), αλλά γενικά έχω την εντύπωση ότι τα τραγούδια τους χαρακτηρίζονται από μια ασυνέχεια, δεν έχουν μια δομή ώστε μετά να μου χει μείνει κάποιο σημείο. Ούτε και για το sth τρελένομαι,απλά μου αρέσει περισσότερα από τα άλλα. Εγώ ακούω κυρίως metal(πιο πολύ thrash φάση). Κάτι αντίστοιχο με αυτό που έχεις εσυ με τους zeppelin, έχω εγώ με τους Metallica των 5 πρώτων cd(και βασικά μετά το kill 'em all). Δυστυχώς ξεπουλήθηκαν άσχημα, αλλά τι να πεις, άνθρωποι είναι και αυτοί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Εντάξει όπως καταλαβαίνεις υπερέβαλα κιόλας. Πάντως δεν το πα επειδή είναι το πιο γνωστό(το φαντάστηκα ότι θα μου το πεις), αλλά γενικά έχω την εντύπωση ότι τα τραγούδια τους χαρακτηρίζονται από μια ασυνέχεια, δεν έχουν μια δομή ώστε μετά να μου χει μείνει κάποιο σημείο. Ούτε και για το sth τρελένομαι,απλά μου αρέσει περισσότερα από τα άλλα. Εγώ ακούω κυρίως metal(πιο πολύ thrash φάση). Κάτι αντίστοιχο με αυτό που έχεις εσυ με τους zeppelin, έχω εγώ με τους Metallica των 5 πρώτων cd(και βασικά μετά το kill 'em all). Δυστυχώς ξεπουλήθηκαν άσχημα, αλλά τι να πεις, άνθρωποι είναι και αυτόι:)
καταλαβα τι εννοεις.. ναι να σου πω ειναι και λιγο καμενοι στον εγκεφαλο οι ζεπελιν ...:P:P οσο γ αυτο για τους μεταλικα, Το χειροτερο πραγμα ειναι αυτο.. οταν καποιο ωραιο συγκροτημα αρχιζει να γινεται εμορικο (αν εννοεις αυτο)... πωωωω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
καταλαβα τι εννοεις.. ναι να σου πω ειναι και λιγο καμενοι στον εγκεφαλο οι ζεπελιν ...:P:P οσο γ αυτο για τους μεταλικα, Το χειροτερο πραγμα ειναι αυτο.. οταν καποιο ωραιο συγκροτημα αρχιζει να γινεται εμορικο (αν εννοεις αυτο)... πωωωω....

Καλά το εμπορικό δεν είναι απαραίτητα κακό, όχι όμως όταν γίνονται εκπτώσεις στην ποιότητα(βλ. μεταλικα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Καλά το εμπορικό δεν είναι απαραίτητα κακό, όχι όμως όταν γίνονται εκπτωσεις στην ποιοτητα (βλ. μεταλικα).
:!::!::!:!!! Πιο σωστα δεν μπορουσες να το θεσεις...!! Τελος παντων φιλε παω να την πεσω...!! keep rocking...;):rockon::rockon:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
:!::!::!:!!! Πιο σωστα δεν μπορουσες να το θεσεις...!! Τελος παντων φιλε παω να την πεσω...!! keep rocking...;):rockon::rockon:

Σ' άρεσε ε?:P Άντε καληνύχτα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σας ζηλευώ ρε γαμώτο! :P
Την Παρασκευή και Το Σάββατο θα σας έρθω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σας ζηλευώ ρε γαμώτο! :P
Την Παρασκευή και Το Σάββατο θα σας έρθω. :D
Ναι ρε Vampi να εχω και λιγο παρεα. Μονη ειμαι καθε φορα..:(
Σε περιμενουμε Παρασκευη και Σαββατο..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι ρε Vampi να εχω και λιγο παρεα. Μονη ειμαι καθε φορα..:(
Σε περιμενουμε Παρασκευη και Σαββατο..:xixi:

Τι να κάνω κι εγώ η άμοιρη, που έχω σχολείο..:P
Θα μπαίνω μόνο Παρασκευή, Σάββατο βράδυ, τουλάχιστον μέχρι να αρχίσει το φροντιστήριο, που μπορεί να κάνω Σάββατα.:(
Αλλά αυτές τις εβδομάδες θα σας έρχομαι!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τι να κάνω κι εγώ η άμοιρη, που έχω σχολείο..:P
Θα μπαίνω μόνο Παρασκευή, Σάββατο βράδυ, τουλάχιστον μέχρι να αρχίσει το φροντιστήριο, που μπορεί να κάνω Σάββατα.:(
Αλλά αυτές τις εβδομάδες θα σας έρχομαι!:jumpy:
Να ερχεσαι...:jumpy:...σε θελουμε..:xixi:
Δεν πειραζει αν εχεις και Σαββατο φροντιστηριο, οποτε και να μπαινεις εδω θα μας βρισκεις..:P
Και εγω απο την Δευτερα θα λειπω καμια εβδομαδα και ετσι δεν θα μπαινω..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Τουλάχιστον παρασκευή θα είσαι εδώ.:D
Θα δούμε τι θα γίνει. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Άκρα του τάφου η σιωπή στο φόρουμ βασιλεύει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ναικυρια,μου,ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Τίποτα-τίποτα,ψυχή δεν υπάρχει σήμερα! Εγώ,εσύ κι ο Σολωμός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
hello:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top