Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εξαρτατε,αν,τρωσ,η,αν,δινεισ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
παιδεσ,το,ξυλο,ειναι,σιχαμενο,
να,ειναι,η,τελευταια,σασ,λυση

ΑΝ,ομωσ,θελησετε,να,το,κανετε,
ΚΑΝΤΕτο,ετσι,ωστε,να,σασ,θυμουνται,για,καιρο
Ρε .ηρεμησε.. Δεν την εστειλα στο κατ την κοπελα... Απλα η καθεμια ειχε πιασει διαφορετικα μερη..
Για παραδειγμα αυτη μου τραβουσε την μπλουζα που τελικα την εσκησε ... Ας μη πω τι ειδαν μερικοι:zilia:
Εγω δεν εκανα τιποτα αυτη ορμησε πανω μου σαν λυσασμενη και προσπαθουσα μιση ωρα να την ηρεμησω..αφου σε μια στιγμη της λεω "ρε πουτη μου δαιμονησμενη εισαι?" ... και αυτη συνεχιζε
Ε... και η μπαμ την αρπαξε απο το ενα χερι που ηταν και ο δολοφονος της μπλουζας και της εριξε ενα μικρο ξεχεσιματακι... πολυ μαλλον...
Αφου δεν ηρεμησουσε μετα εφαγε και δυο σκαμπιλια. Τα σκαμπιλια ηταν ακριβως μετα την γρατζουνια..
Αυτα..... σιγουρα ηταν δαιμονισμενη..ακομα το πιστευω:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εξαρτατε,αν,τρωσ,η,αν,δινεισ

σωστα:no1:
εγω να δωσω θελω,αλλα αν ειναι να φαω κιολας τοτε αλλαζει:D
οχι μωρε αν αξιζει τον κοπο θα τις δωσω κ οτι γινει;)
ακομη ομως δεν μου εχει συμβει...(καλυτερα δλδ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
bam bam θες να κλεφτουμε?

σε φάση
να της ζουλάρεις εσύ το κινητό να σου ζουλάρει αυτή το ρολόι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ναι καπως ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
παιδεσ,το,ξυλο,ειναι,σιχαμενο,
να,ειναι,η,τελευταια,σασ,λυση

ΑΝ,ομωσ,θελησετε,να,το,κανετε,
ΚΑΝΤΕτο,ετσι,ωστε,να,σασ,θυμουνται,για,καιρο
Εχω ξεμαλλιασει κοπελα στην δευτερα δημοτικου γιατι εβρισε την οικογενεια μου..
Μονο αυτο.. απο θεμα ξυλου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ρεεεεεεεεεεεε

αιμοβορικα,κοριτσιαααααααααα

μπασ,και,εχετε,συγγενεια,με,τη,ζηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
τη μου τραβουσε την μπλουζα που τελικα την εσκησε ... Ας μη πω τι ειδαν μερικοι:zilia:

yeeeeiiii!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Εχω ξεμαλλιασει κοπελα στην δευτερα δημοτικου γιατι εβρισε την οικογενεια μου..
Μονο αυτο.. απο θεμα ξυλου:P

και εγω αν μου βρισουν τουσ γονεισ μου θα αρχισει βεντετα .............!!!!!!!!!με τα αδερφια μου τσακωνμαι πολυ γτ με εκνευριζουν...........:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
και εγω αν μου βρισουν τουσ γονεισ μου θα αρχισει βεντετα .............!!!!!!!!!με τα αδερφια μου τσακωνμαι πολυ γτ με εκνευριζουν...........:D

ε ναι, αυτά μπορεί να σου βρίσουν και τους γονείς αυτοπροσώπως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ο μι τζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
α,ρε,μεφ,να,ημουν,διαιτητησ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
που κολλάει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.


Πραγματικα τωρα αν μου ειχε αξιξει τα μαλλια τωρα θα ηταν στο κατ..
Μια τριχα μου τραβαν και θυμωνω αν με ξεμαλλιασουν κιολας τοτε τρεχα να κρυφτεις..........:lol:............... δεν αστειευομαι..:mad:


Αυτο ελειπε ρε συ..Να μου βγαλει και το σουτιεν.. Λες να το ηθελε για σουβενιρ??? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Αυτο ελειπε ρε συ..Να μου βγαλει και το σουτιεν.. Λες να το ηθελε για σουβενιρ??? :xixi:

Δε ξέρω. Τι νούμερο φοράς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top