Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ο Άγγελος του Θανάτου ο Χάρος είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εγω δεν φοραω γυαλια αλλα θελω να βαλω !!!!!!!!!!:P
-----------------------------------------
ναι,μαιρη,ναι,

μια,συμαθητρια,μου,ειχε,ντυθει




μαυρη γατα η μαυροσ αγγελοσ??:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ακριβωσ,μονο,τηλεοραση,διαβασμα[μπουαχαχα]και,υπολογιστη

εκει,τα,φοραω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Αν ειναι δυνατον με αυτα που διαβαζω σημερα!Καθες ντυνετε πως γουσταρει κανει τις επιλογε του και εχει οποια νοοτροπια θελει,οι ανθρωποι κυριως γεννιουνται δεν γινονται,αν η κοπελα εχει τον ταδε χαρακτηρα δεν πεφτει σε κανεναν μας λογο και ουτε δικαιωμα εχουμε,ναι οκ ειπες τη γνωμη σου και καλα εκανες αλλα στην αρχη την ειρωνευτηκες εκτος αν μου φανηκε,απλα δεν γουσταρω με τπτ να ειρωνευονται το οτι καποιοι ανθρωποι εχουν την δικη τους προσωπικοτητα.Απλα οπως εξεφρασαν ολοι την γνωμη τους λεω και εγω την δικη μου,σε κανεναν δεν αξιζει η μοναξια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μαυρη,γατα,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγώ τα φοράω συνέχεια γι' αυτό. Μάλλον τα φοράτε μόνο για τηλεόραση, υπολογιστή κλπ.
Εγω πρεπει να τα φοραω και εξω αλλα δεν τα φοραω γιατι ντρεπομαι :zilia: ............ μη μου ριξετε ντοματες.. :ntomata::ntomata:
Και ετσι τα βαζω μονο στον υπολογιστη και οταν βλεπω ταινιες στην τηλεοραση..:P
Τι χρωμα ειναι τα δικα σας??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εμένα μαύρα κοκάλινα. Θα πάρω άλλα αυτές τις μέρες.
-----------------------------------------
μονο τα χαζοχαρουμενα ντυνονται γατεσ............:lol: :lol: :lol:

Είναι η Catwoman χαζοχαρούμενη; Δεν το νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγώ τα φοράω συνέχεια γι' αυτό. Μάλλον τα φοράτε μόνο για τηλεόραση, υπολογιστή κλπ.
Εγω πρεπει να τα βαζω και εξω αλλα δε τα βαζω γιατι ντρεπομαι.... μη μου ριξετε ντοματες.. :ntomata::ntomata:
Ετσι τα φοραω μονο στον υπολογιστη και οταν βλεπω ταινιες στην τηλεοραση..:P
Τι χρωμα ειναι τα δικα σας???? :)




:!: ο υπολογιστης μου τρελαθηκε... το εστειλε 2 φορες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Αν ειναι δυνατον με αυτα που διαβαζω σημερα!Καθες ντυνετε πως γουσταρει κανει τις επιλογε του και εχει οποια νοοτροπια θελει,οι ανθρωποι κυριως γεννιουνται δεν γινονται,αν η κοπελα εχει τον ταδε χαρακτηρα δεν πεφτει σε κανεναν μας λογο και ουτε δικαιωμα εχουμε,ναι οκ ειπες τη γνωμη σου και καλα εκανες αλλα στην αρχη την ειρωνευτηκες εκτος αν μου φανηκε,απλα δεν γουσταρω με τπτ να ειρωνευονται το οτι καποιοι ανθρωποι εχουν την δικη τους προσωπικοτητα.Απλα οπως εξεφρασαν ολοι την γνωμη τους λεω και εγω την δικη μου,σε κανεναν δεν αξιζει η μοναξια..

Δεν μου είπε να αλλάξω το στυλ μου. Σωστή είσαι πάντως.
Με ειρωνεύτηκε;:what:

Με ειρωνεύτηκες ρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Εμένα μαύρα κοκάλινα. Θα πάρω άλλα αυτές τις μέρες.
-----------------------------------------


Είναι η Catwoman χαζοχαρούμενη; Δεν το νομίζω.




αλλο η catwoman .............αυτεσ οι στολεσ ομωσ ειναι χαζοχαρουμενεσ....:P οοουυυ νιαου νιαου...:lol: :lol: γελιοτητεσ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
αλλο η catwoman .............αυτεσ οι στολεσ ομωσ ειναι χαζοχαρουμενεσ....:P οοουυυ νιαου νιαου...:lol: :lol: γελιοτητεσ!!!!!!!!!!

Εαν το πάρεις έτσι όλα γελοιότητες είναι. Τουλάχιστον η γάτα είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εισαι,μπερδεμενη

αρχικα,υσχυριζεσαι,οτι,ο,καθενασ,μπορει,να,ειναι,οπωσ,θελει,και,δεν,μασ,πεφτει,λογωσ,ΑΛΛΑ,μετα,λεσ,οτι,σε,κανεναν,δεν,αξιζει,η,μοναξια

εεεε,τοτε,μηπωσ,μασ,πεφτει,λογωσ,κυρια,μου


ο,καθενασ,φυσικα,μπορει,να,ειναι,ξεχωριστοσ,και,αν,τελικα,τον,θεσ,διπλα,σου,πρεπει,να,υον,δεχτεισ,οπωσ,ειναι,και,να,προσαρμοσεισ,τισ,διαφοροποιησεισ,του,πανω,σου,

οι,διαφορετικεσ,πρωσοπικοτητεσ,πραγματικα,ειναι,ηαπυθμενη,ομορφια,διοτι,

μπορεισ,να,κερδισεισ,απο,το,διαφορετικο[οχι,παντ]

οσο,για,την,ειρωνεια,εαν,πηγενε,σε,μενα,ξαναλεω,εαν,πηγενε,σε,μενα,αν,θελω,να,ειρωνευτω,καποιον,η,ειρωνια,θα,ειναι,τοσο,καυστικη,που,θα,ραγιζει,πετρεσ,

φιλικα,γρηγορησ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Α...οκ :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εισαι,μπερδεμενη

αρχικα,υσχυριζεσαι,οτι,ο,καθενασ,μπορει,να,ειναι,οπωσ,θελει,και,δεν,μασ,πεφτει,λογωσ,ΑΛΛΑ,μετα,λεσ,οτι,σε,κανεναν,δεν,αξιζει,η,μοναξια

εεεε,τοτε,μηπωσ,μασ,πεφτει,λογωσ,κυρια,μου


ο,καθενασ,φυσικα,μπορει,να,ειναι,ξεχωριστοσ,και,αν,τελικα,τον,θεσ,διπλα,σου,πρεπει,να,υον,δεχτεισ,οπωσ,ειναι,και,να,προσαρμοσεισ,τισ,διαφοροποιησεισ,του,πανω,σου,

οι,διαφορετικεσ,πρωσοπικοτητεσ,πραγματικα,ειναι,ηαπυθμενη,ομορφια,διοτι,

μπορεισ,να,κερδισεισ,απο,το,διαφορετικο[οχι,παντ]

οσο,για,την,ειρωνεια,εαν,πηγενε,σε,μενα,ξαναλεω,εαν,πηγενε,σε,μενα,αν,θελω,να,ειρωνευτω,καποιον,η,ειρωνια,θα,ειναι,τοσο,καυστικη,που,θα,ραγιζει,πετρεσ,

φιλικα,γρηγορησ









:scared::scared:!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
vampi αμα σου ζητουσε ενα αγορι να πηγαινεσ μαζι του στο παρτυ μασκε τι θα ντυνσουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Γιατί αγόρι απαραίτητα; Δεν θα ντυνόμουν. Ποτέ δεν ντύνομαι. Ούτε θα πήγαινα καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
καλα,ρε,δεν,φορασ,τα,γυαλια,σου,για,να,μην,σε,κραζουν,

ααα,χαζο,κολημα,βρε,εσυ
ασ,πουν,οτι,θελουν,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
πρεπει να εχει λιγο δικιο ο Γρηγορησ..........:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
καλα,ρε,δεν,φορασ,τα,γυαλια,σου,για,να,μην,σε,κραζουν,

ααα,χαζο,κολημα,βρε,εσυ
ασ,πουν,οτι,θελουν,
:xixi: αυτο πηγαινε σε εμενα ε?
Ε... εχω αρκετα κολυματα. Δεν φταιω..:(
Παντως στον δρομο οταν περπατω δεν βλεπω ποτε τα προσωπα των ανθρωπων που ειναι μακρυα... Μονο ενα απλο κεφαλι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top