Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Γιατι δε κοιμασαι ??? :D δε μπορεις ??? :P
Δε μου σχολιασες στο αλλο ποστ... Που ειπες οτι ηθελες να γραψεις το ιδιο..:(



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ε το κακούργο το msn :P

Ναι βρε, ήθελα, αλλά δεν το γραψα, αφού το είχες γράψει εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ε το κακούργο το msn :P

Ναι βρε, ήθελα, αλλά δεν το γραψα, αφού το είχες γράψει εσύ.
ναι αλλα εγω ξανα ποσταρα.... :fss:

εγω μιλω στο φατσοβιβλιο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Α στο φατσοβιβλίο εγώ μπαινοβγαίνω άμα βαριέμαι να δω κανά update να περάσει η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Και εγω μια απο τα ιδια...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Περαστικά μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σημερα θα ποσταρω κατι αλλο που διαβαζω στο fb αλλα οχι για φοιτητες αυτη την φορα...:P


ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΑΝΑ!!! (27+1 σημαντικά πράγματα, που με δίδαξε η μαμά μου!)

1. ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ
'Αν πρόκειται να σκοτωθείτε με τον αδερφό σου, πηγαίνετε έξω. Μόλις τελείωσα το σφουγγάρισμα.'

2. ΠΡΟΣΕΥΧΗ
'Κάνε την προσευχή σου να βγει ο λεκές από το χαλί.'

3. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΑΞΕΙΔΙΑ
'Αν την άλλη Πέμπτη που θα πάω στο σχολείο σου για το τρίμηνο, δεν έχεις καλούς βαθμούς, καλύτερα να έχεις φύγει από το σπίτι πριν γυρίσω.'

4. ΛΟΓΙΚΗ
'Δεν έχει γιατί. Γιατί έτσι είπα εγώ.'

5. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΛΟΓΙΚΗ
'Αν πέσεις και ματώσεις τα γόνατά σου, θα φας το ξύλο της χρονιάς σου γιατί θα έχεις σκίσει και το παντελόνι σου.'

6. ΠΡΟΝΟΗΤΙΚΟΤΗΤΑ
'Aλλαξε βρακί, ρε παιδάκι μου. Αν χτυπήσεις και σε πάνε στο νοσοκομείο τι θα πουν οι γιατροί;'

7. ΕΙΡΩΝΕΙΑ
'Σταμάτα να κλαις δίχως λόγο, γιατί θα σε κάνω να κλάψεις με λόγο.'

8. ΕΥΛΥΓΙΣΙΑ
'Ωραίο πλύσιμο έκανες! Δεν βλέπεις το σβέρκο σου που είναι μαύρο;'

9. ΩΣΜΩΣΗ
'Κλείσε το στόμα σου και φάε το φαΐ σου.'

10. ΑΝΤΟΧΗ
'Δεν θα σηκωθείς από το τραπέζι αν δεν φας όλα τα ρεβίθια σου.'

11. ΚΑΙΡΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ
'Το δωμάτιό σου είναι σαν να το χτύπησε τυφώνας.'

12. ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ
'Ό,τι σου λέω εγώ σου φαίνεται παράλογο. Εσύ τα ξέρεις όλα κι εγώ είμαι παράλογη, έτσι;'

13. ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
'Συνέχισε την γκρίνια και θα δεις! Εγώ σε γέννησα, εγώ σε θα σε σκοτώσω.'

14. ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ
'Πού τάμαθες αυτά, ρε παιδάκι μου; Γιατί δεν βλέπεις τον αδερφό σου; Έτσι κάνει;'

15. ΖΗΛΕΙΑ
'Εγώ στην ηλικία σου δεν είχα παπούτσια να φορέσω. Χιλιάδες παιδάκια σήμερα γυρνάνε ξυπόλητα. Μην είσαι αχάριστος.'

16. ΔΙΟΡΑΤΙΚΟΤΗΤΑ
'Περίμενε να πάμε σπίτι και θα δεις.'

17. ΥΠΟΜΟΝΗ
'Θα το ανοίξουμε όταν πάμε σπίτι.'

18. ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ
'Σταμάτα να αλληθωρίζεις γιατί στο τέλος θα μείνεις αλλήθωρος.'

19. ΥΠΕΡΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ
'Βάλε το πουλόβερ σου. Κάνει κρύο και δεν το καταλαβαίνεις.'

20. ΧΙΟΥΜΟΡ
'Αν κοπείς με το μαχαίρι μην έρθεις κλαίγοντας σε μένα, γιατί θα τις φας κι από πάνω.'

21. ΕΝΗΛΙΚΙΩΣΗ
'Αν δεν φας όλο το φαΐ σου δεν θα μεγαλώσεις.'

22. ΓΕΝΕΤΙΚΗ
'Όλα τα ελλατώματα του πατέρα σου πήρες.'

23. ΚΑΤΑΓΩΓΗ
'Όταν σου δίνουν κάτι να λες ευχαριστώ. Μην είσαι βλάχος.'

24. ΣΟΦΙΑ
'Όταν μεγαλώσεις θα καταλάβεις.'

25. ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ
'Θα κάνεις και συ παιδιά μια μέρα. Μακάρι να σου κάνουν ότι κάνεις εσύ σε μένα.'

26. ΗΘΙΚΗ
Δεν ντρεπεσαι να γυρνας τετοια ωρα ;;; ξημερωσε θα σε βλεπει και ο κοσμος και θα λεει μανα δεν εχει αυτο να το μαζεψει ;;;

27. ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΥΘΥΝΕΣ
Καλά... δεν έχεις φιλότιμο, τσίπα? δεν κοκκινίζεις? ντρέπομαι για λογαριασμό σου...

+1 ΑΜΕΤΡΟΕΠΕΙΑ
(αμέσως μετά τον γάμο 'Αντε, κάντε κι ένα παιδάκι τώρα. Εγώ είμαι εδώ, εγώ θα το μεγαλώσω.'
(ένα-δυο χρόνια αργότερα 'Όποιος έχει παιδί κάθεται στο σπίτι του και το μεγαλώνει. Αρκετά! Εγώ τα δικά μου τα μεγάλωσα.'


:jumpy:Δε ξερω για την δικη σας.. Αλλα η δικη μου αυτα με τα εντονα μεχρι την πρωτη γυμνασιου μου τα ελεγε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Λινκ για το group?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Τι sorry, σιγα
E join με την μία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
χα... να σε βρω και αλλο ?:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Το καλύτερο: K.A.Φ.Ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Όχι, εγώ δεν τα έχω ξεψαχνίσει κι όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Όχι, εγώ δεν τα έχω ξεψαχνίσει κι όλα.
Ουτε εγω:xixi:.. Φυσικα και βαριεμαι να ψαχνω μεσα σε ολες αυτες τις ομαδες... Απλα μου στελνουν προσκλησεις οι φιλοι ή βλεπω σε ποιες γινονται μελη και αν μου αρεσουν γινομαι και εγω.. Σιγα..:P

Αντε σ'αφηνω και εγω.... :sleep::sleep:
Καλημερα... :xixi: Ελπιζω να μη το ξενυχτησεις μεχρι να πας στο μαθημα...:D

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Kαλημέρα! :) Nαι, μέχρι τις 5 θα έχω πάει. bb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,809 μηνύματα.
καληνυχτα φιλε.... οκ για το 5ο ετος...μην τους ακους...κανε τη φοιτητικη ζωη σου ...σαν αυτην αλλη καμια!!:jumpy::jumpy::jumpy:

μπα...μην το λες thanous18 όλες οι ζωές είναι μοναδικές! Άσχετα αν νιώθω κάπως, τώρα που τελειώνουν οι σπουδές στο Πανεπιστήμιο. Ξέρεις τώρα που τελειώνουν οι σπουδές στο Πανεπιστήμιο τι λένε (η τάνα η κοινωνία); :D:jumpy:Τέρμα τα ψέματα....:P

Βασικά υπάρχουν και άλλες μοναδικές ζωές στην ζωή σου, όπως: η σχολική περίοδος (ή περίοδος της καύλας), η εργένικη φοιτητική και μεταφοιτητική ζωή με πολλές γκόμενες και άσωτη ζωή, η ζωή στις μεταπτυχιακές σπουδές, η ζωή στις διδακτορικές σπουδές, ο γάμος και οι χειροπέδες του γάμου, το διαζύγιο, η ρουτίνα στο μελλοντικό επάγγελμα με τις πολλές "ευθύνες" που έχεις...:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Σημερα θα ποσταρω κατι αλλο που διαβαζω στο fb αλλα οχι για φοιτητες αυτη την φορα...:P



1. ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ
'Αν πρόκειται να σκοτωθείτε με τον αδερφό σου, πηγαίνετε έξω. Μόλις τελείωσα το σφουγγάρισμα.'

3. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΑΞΕΙΔΙΑ
'Αν την άλλη Πέμπτη που θα πάω στο σχολείο σου για το τρίμηνο, δεν έχεις καλούς βαθμούς, καλύτερα να έχεις φύγει από το σπίτι πριν γυρίσω.'

4. ΛΟΓΙΚΗ
'Δεν έχει γιατί. Γιατί έτσι είπα εγώ.'


6. ΠΡΟΝΟΗΤΙΚΟΤΗΤΑ
'Aλλαξε βρακί, ρε παιδάκι μου. Αν χτυπήσεις και σε πάνε στο νοσοκομείο τι θα πουν οι γιατροί;'

7. ΕΙΡΩΝΕΙΑ
'Σταμάτα να κλαις δίχως λόγο, γιατί θα σε κάνω να κλάψεις με λόγο.'

8. ΕΥΛΥΓΙΣΙΑ
'Ωραίο πλύσιμο έκανες! Δεν βλέπεις το σβέρκο σου που είναι μαύρο;'

13. ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
15. ΖΗΛΕΙΑ
'Εγώ στην ηλικία σου δεν είχα παπούτσια να φορέσω. Χιλιάδες παιδάκια σήμερα γυρνάνε ξυπόλητα. Μην είσαι αχάριστος.'

16. ΔΙΟΡΑΤΙΚΟΤΗΤΑ
'Περίμενε να πάμε σπίτι και θα δεις.'

17. ΥΠΟΜΟΝΗ
'Θα το ανοίξουμε όταν πάμε σπίτι.'

18. ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ
'Σταμάτα να αλληθωρίζεις γιατί στο τέλος θα μείνεις αλλήθωρος.'

19. ΥΠΕΡΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ
'Βάλε το πουλόβερ σου. Κάνει κρύο και δεν το καταλαβαίνεις.'


25. ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ
'Θα κάνεις και συ παιδιά μια μέρα. Μακάρι να σου κάνουν ότι κάνεις εσύ σε μένα.'

26. ΗΘΙΚΗ
Δεν ντρεπεσαι να γυρνας τετοια ωρα ;;; ξημερωσε θα σε βλεπει και ο κοσμος και θα λεει μανα δεν εχει αυτο να το μαζεψει ;;;

27. ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΥΘΥΝΕΣ
Καλά... δεν έχεις φιλότιμο, τσίπα? δεν κοκκινίζεις? ντρέπομαι για λογαριασμό σου...

+1 ΑΜΕΤΡΟΕΠΕΙΑ
(αμέσως μετά τον γάμο 'Αντε, κάντε κι ένα παιδάκι τώρα. Εγώ είμαι εδώ, εγώ θα το μεγαλώσω.'
(ένα-δυο χρόνια αργότερα 'Όποιος έχει παιδί κάθεται στο σπίτι του και το μεγαλώνει. Αρκετά! Εγώ τα δικά μου τα μεγάλωσα.'


:jumpy:Δε ξερω για την δικη σας.. Αλλα η δικη μου αυτα με τα εντονα μεχρι την πρωτη γυμνασιου μου τα ελεγε...:D
χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
μπα...μην το λες thanous18 όλες οι ζωές είναι μοναδικές! Άσχετα αν νιώθω κάπως, τώρα που τελειώνουν οι σπουδές στο Πανεπιστήμιο. Ξέρεις τώρα που τελειώνουν οι σπουδές στο Πανεπιστήμιο τι λένε (η τάνα η κοινωνία); :D:jumpy:Τέρμα τα ψέματα....:P

Βασικά υπάρχουν και άλλες μοναδικές ζωές στην ζωή σου, όπως: η σχολική περίοδος (ή περίοδος της καύλας), η εργένικη φοιτητική και μεταφοιτητική ζωή με πολλές γκόμενες και άσωτη ζωή, η ζωή στις μεταπτυχιακές σπουδές, η ζωή στις διδακτορικές σπουδές, ο γάμος και οι χειροπέδες του γάμου, το διαζύγιο, η ρουτίνα στο μελλοντικό επάγγελμα με τις πολλές "ευθύνες" που έχεις...:D:lol:
:!::!: απαπα...τι ζωες ειναι αυτες....να μεινω παντα 18 θελω....η διαφορετικα live fast die young!! μην ανησυχειτε δεν εχω τασεις αυτοκτονιας...:P
-----------------------------------------
Καληνυχτα Νικο...:bye:
Καλο μαθημα...:D


Καληνυχτα και απο εμενα... :xixi:...
-----------------------------------------

Για την Σοφιαννα μου... :xixi: .... ως απαντηση....


-----------------------------------------

:bye:
πωπωπω ενας ποπος:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top