Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Μικρός είχα όνειρα φωτεινά...

Love Letters && χυλόπιτες rule...

//edit:

Καλή επιτυχία στην Michelle και στους υπόλοιπους στεκίτες που δίνουν το πρωί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Thanks ρε emufear!
Παιδιά το έχω παρει απόφαση. Αυτό το μάθημα θα το περάσω!!
(Ελπίζω να μη γυρίσω αυριο και γράψω σαν βρεγμένη γάτα οτι τα πήγα χάλια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κι εγώ πιστεύω πως θα το περάσω το μάθημα... άμα δε με πάρει ο ύπνος πάνω στην κόλλα :bleh:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
νταξ 2 παρά είναι ελπίζω να μην βγω άκυρος :bleh:
έχοντας spamάρει τα πάντα εδω μέσα ( :whistle:) ακούω όλο το Mezmerize και γουστάρω τρελά :jumpy:
α και καλή επιτυχία σε όσους έχουν εξεταστική :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Thanks man, δίνω φυσική το πρωί, πούλος :-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Καλημέρες.... Φυσική να δούμε τη θα γίνει... ΖΖΖΖζζζζζζζζΖΖΖΖΖΖΖζ

//edit: 100 posts, yay!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,025 μηνύματα.
Εγω τώρα πρέπει να διαβάσω 2 κεφάλαια; Μπαααααααααααααααααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Έχω γυρίσει από τη συναυλία και είμαι πτώμας αλλά βαριέμαι να κοιμηθώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμενα με πηρε ο ύπνος αργά το απόγευμα και 3ύπνησα 00:30!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Heh.. Πιστεύω ότι το βιολογικό μου ρολόι δεν θα φτιάξει, ποτέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εμένα δεν χαλάει με τίποτα... :whistle:
(εκτός καλοκαιριού φυσικά :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
ifrit[ ]
Εμένα δεν χαλάει με τίποτα... :whistle:
(εκτός καλοκαιριού φυσικά :whistle:)

ʼσε ρε κουνάβι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Hello guys! Το δικό μου βιολογικό ρολόι πάντωσ είναι κατεστραμμένο εδώ και χρόνια! :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Hello guys! Το δικό μου βιολογικό ρολόι πάντωσ είναι κατεστραμμένο εδώ και χρόνια! :wacko:
Εγώ βρίσκομαι στην καταστροφή του...... :tongue: :tongue: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καθώς ήμουν στο Forum είχα την εξείς έμπνευση.... :
ʼκρα του τάφου σιωπή στον Forum βασιλεύει
Μπαίνει καμένος, κάνει Post κ' ο Admin τον ζηλεύει.
Τα μάτια ο κώδικας εμαύρισε στα μάτια ο Admin μνέει
Στέκει Moderator, καλός Moderator, και κλαίει:
"Έρμο Forum σκοτεινό, τι σ' έχω 'γω στον Browser;»

:tongue: :tongue: :tongue:

Θα ήθελα ωστόσο να ζητήσω ένα τεράστιο συγνώμη από την Ελλάδα αλλά κυρίως από τον Δ. Σολωμός για την αισχρή μεταχείριση του γνωστού Έργου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,025 μηνύματα.
Γύρισα από Καλλιθέα πρίν λίγο, ήμουν με κατι Πα-Πεί-τισσες :D Είμαι τρισευτυχισμένος! Εντούτις θέλω να ανοίξω κεφάλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ πήγα βολτούλα με το ποδήλατο και είμαι λίιιιιιιιιιιιιιιγο πτώμα. ήταν ωραία όμως :happy:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
εγώ πήγα βολτούλα με το ποδήλατο και είμαι λίιιιιιιιιιιιιιιγο πτώμα. ήταν ωραία όμως :happy:.

Ουπς...Κάτι μου θυμίζει αυτό.... :hmm: Μόνος σου πηγαίνεις για βόλτα ή με κανένα φίλο??? Και μήπως έπαθες κανα ατυχηματάκι πρόσφατα????? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δεν καταλαβαίνω σε τι ατυχηματάκι αναφέρεσαι :D;

ε με κάτι φίλους κόβουμε βόλτες να κάψουμε κάνα λίπος :lol:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
δεν καταλαβαίνω σε τι ατυχηματάκι αναφέρεσαι :D;

ε με κάτι φίλους κόβουμε βόλτες να κάψουμε κάνα λίπος :lol:.
Ναι, επειδή έχω κάτι γνωστούς που κόβουν όλη την Αθήνα με το ποδήλατο (και συχνά-πυκνά περίεργες ώρες) γι'αυτό ρωτάω!Και ένας από αυτούς έκανε κάτι ραμματα ΄πριν κανά μήνα νομίζω, από τούμπα που έφαγε με το ποδήλατο! :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top