Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ολγα, ο αλλος τι κανει ρε? Τελος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
για το παντρεύεται κάνω έτσι!
δεν ξερω... το "μπράβο" μου ακούγεται υπερβολικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πφφφ ναι ειναι βλακεια. Ναι γι' αυτο ρωτησα αν και δεν ειναι σιγουρο ακομα.
Τεσπα.

Αλλα ρε συ Α λυκειου? Ελεος.
Ειχα δει στο ΜΤΒ μια κοπελα 16 ετων εγκυος, το γεννησε και το εδωσε. Και ειχα πεθανει απο το κλαμα οταν το εδινε. -.-
ναι αληθεια, α λυκειου ηταν
και συνεχισε κανονικα ολη την χονια, μονο 2 μηνες δεν ηρθε πριν γεννησει
βασικα εγω γνωριζα πολυ καλα το αγορι:( ελαχιστα την κοπελα:P

αν την στηριζουν οι δικοι της να μη δωσει σημασια σε κανεναν
και αν ειστε φιλες να της στιριζεις παντα:xixi:
ειναι δυσκολο να το περνας αυτο σε μικρη ηλικια:/
εχω τρομαξει και εγω χιλιαδες φορες για φιλες μου που τελικα δεν ηταν αλλα ολες ειμασταν διπλα τους:xixi:

μακαρι να μην ειναι
και αν ειναι απλα θα περασει λιγο δυσκολο αν ειναι μικρη
να παρει να κανει τουλαχιστον 3 τεστ αν δεν ειναι σιγουρη ή αν ντρεπεται να το πει στους δικους της και αν συνεχισουν οι υποψιες ας παει μια καποια φιλη σε γυναικολογο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
για το παντρεύεται κάνω έτσι!
δεν ξερω... το "μπράβο" μου ακούγεται υπερβολικό...

Τι υπερβολικο ρε συ? Να ειναι 15 ετων και εγκυος και να το κρατησει κιολας? Μπραβο για την τολμη της. Εγω θα τα' χα παιξει στη θεση της.
Και δεν το' πα για τον γαμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ειναι δυσκολη κατασταση και η εγκυμοσυνη αλλα και ο γαμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
εγω νομιζω στη θεση της θα το κρατουσα, μπορει να μην παντρευομουν τι μπορει σιγουρα δε θα παντρευομουν αλλα το παιδι θα το κρατουσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Τι υπερβολικο ρε συ? Να ειναι 15 ετων και εγκυος και να το κρατησει κιολας? Μπραβο για την τολμη της. Εγω θα τα' χα παιξει στη θεση της.
Και δεν το' πα για τον γαμο.

σίγουρα χρειάζεται θάρρος!!!!!!!
δεν είπα το αντίθετο... απλά είναι ικανή να κρατήσει ένα μωρό στα 15 της? όταν η ίδια είναι μωρό?
πως θα επηρεάσει το μωρό κ την ίδια της τη ζωη?
μήπως θα ήταν καλύτερα να το δώσει για υιοθεσία?

το λέω απλά γτ κ εγώ θα τα είχα παίξει στη θέση της... κ δεν ξέρω πως θα επηρέαζε αυτό...

:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
το καλυτερο θα ηταν να μην εκανε αυτα που εκανε!
η βιασινη και η ορμη αυτα κανει ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
το καλυτερο θα ηταν να μην εκανε αυτα που εκανε!
η βιασινη και η ορμη αυτα κανει ....
:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ναι αληθεια, α λυκειου ηταν
και συνεχισε κανονικα ολη την χονια, μονο 2 μηνες δεν ηρθε πριν γεννησει
βασικα εγω γνωριζα πολυ καλα το αγορι:( ελαχιστα την κοπελα:P

αν την στηριζουν οι δικοι της να μη δωσει σημασια σε κανεναν
και αν ειστε φιλες να της στιριζεις παντα:xixi:
ειναι δυσκολο να το περνας αυτο σε μικρη ηλικια:/
εχω τρομαξει και εγω χιλιαδες φορες για φιλες μου που τελικα δεν ηταν αλλα ολες ειμασταν διπλα τους:xixi:

μακαρι να μην ειναι
και αν ειναι απλα θα περασει λιγο δυσκολο αν ειναι μικρη
να παρει να κανει τουλαχιστον 3 τεστ αν δεν ειναι σιγουρη ή αν ντρεπεται να το πει στους δικους της και αν συνεχισουν οι υποψιες ας παει μια καποια φιλη σε γυναικολογο:)

I know:xixi:
Aλλα οχι παιδια. Δεν ειανι ανηλικη. Ειναι 21 απλα δεν ειναι σε φαση για παιδι, και φοβαται μηπως ειναι εγκυος και αμα ειναι δεν θα το κρατησει :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
δεν πήρε το χάπι της επόμενης μέρες?

αν κ δεν είναι ότι καλύτερο μειώνει τις πιθανότητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
δεν πήρε το χάπι της επόμενης μέρες?

αν κ δεν είναι ότι καλύτερο μειώνει τις πιθανότητες...

Ευκολο ειναι νομιζεις? Πρωτα απ' ολα πρεπει να πας στον γυναικολογο και 2ον ειναι ανηλικη δεν παιζει να της το δινανε χωρις καταθεση κηδεμονα. Εξαλλου που να το ξερε? Εκτος κι αν ηξερε οτι ηταν χωρις προφύλαξη. Μπορει να εσπασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
δεν ξερω..
δεν εκανα παρεα με αυτην την κοπελα
ο αδερφος μου ο βλακακος εκανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Ευκολο ειναι νομιζεις? Πρωτα απ' ολα πρεπει να πας στον γυναικολογο και 2ον ειναι ανηλικη δεν παιζει να της το δινανε χωρις καταθεση κηδεμονα. Εξαλλου που να το ξερε? Εκτος κι αν ηξερε οτι ηταν χωρις προφύλαξη. Μπορει να εσπασε.


κανονικά πρέπει να πας σε γυναικολόγο αλλά σου το δίνουνε κ έτσι...
από προσωπική πείρα... το ζήτησα για χάρη της κολλητής μου... κ ήμουν ανήλικη τότε...
άμα έσπασε το καταλαβαίνεις... τουλάχιστον μετά...

πάντως να ζητήσει βοήθεια αν είναι... να μην το περάσει μόνη της ότι κ αν αποφασίσει... βασικά κ για να αποφασίσει! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ευκολο ειναι νομιζεις? Πρωτα απ' ολα πρεπει να πας στον γυναικολογο και 2ον ειναι ανηλικη δεν παιζει να της το δινανε χωρις καταθεση κηδεμονα. Εξαλλου που να το ξερε? Εκτος κι αν ηξερε οτι ηταν χωρις προφύλαξη. Μπορει να εσπασε.
μπορεις να το παρεις χωρις τον κηδεμονα:xixi:
οτιδηποτε μπορεις να παρεις χωρις συνταγη γιατρου αλλα δεν το συνιστω
επισης ενα μπανιο θα μπορουσε να το κανει αμεσως μετα εφοσον φοβοταν πως κατι πηγε στραβα
πραγματι αν σπασει το καταλαβενεις
αλλα αν μονο τρυπησε:hmm: δε θα το καταλαβαν

ξερω πως σιγουρα θα τρομαξε αρκετα, ειναι χαλια να το δωσει ομως για υιθεσια.. γιατι τωρα της φαινεται σωστο αλλα πως ειναι σιγουρη πως δεν θα το μετανιωσει σε λιγα χρονια?
αν το μτανιωσει ή αν δε μπορεσει να κανει αλλο παιδι τι θα κανει μετα?
αναφερω 2 πιθανοτητες μη πεσετε να με φατε:P
καλυτερα ας το σκεφτει καλα, καλυτερα να μιλησει στις φιλες της, καλυτερα να μιλησει και στους γονεις. Εστω σε καποιον συγγενη με τον οποιο ειναι πιο δεμενη
ειναι δυσκολη αποφαση I Know :/

μακαρι να αποφασισει το καλυτερο για την ιδια:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
παιδια καληνυχτα....!:bye:
δεν την παλευω αλλο ..αυριο παλι!
αουφβιντερσεν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
να πάει από τώρα σε γιατρό για να σιγουρευτεί...
-----------------------------------------
παιδια καληνυχτα....!:bye:
δεν την παλευω αλλο ..αυριο παλι!
αουφβιντερσεν:D

καληνύχτα! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top