Δεν είναι σπαστικό....

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...να σε πιάνει η κοιλιά σου όταν είσαι σε long-weeken;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Absent Minded

Νεοφερμένος

Ο Τζένη Μπότση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχοθεραπευτής και μας γράφει απο Ωρεοί (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Βλέπω ότι υπάρχουν θέματα για το τι θέλουμε , τι ευχόμαστε , τι ... και λείπει το σημαντικότερο!
Τι μισούμε! Εδώ λοιπόν θα γράφουμε όλα εκείνα τα μικρά και μεγάλα μισητά πράματα και όποιος θέλει μπορεί να γράφει και σχέδια καταστροφής αυτών ή αντιμετώπισης! Μπορείτε να γράψετε και για ανθρώπους αν θέλετε αλλά τότε ντροπή και αίσχος είμαστε μια κοινωνία αγάπης για αυτό θα σας καταδικάσουμε σε πενθήμερε απομόνωση με τον Γαλάτη.
Κάνω λοιπόν την αρχή με ένα από τη μεγάλη λίστα μου των μισητών πραμάτων!

Τα ξυπνητήρια!!! Μου τι δίνουν τα ξυπνητήρια! Πάντα χτυπάνε ακατάλληλη στιγμή! Πάνω που είσαι ανάσκελα με τη γλώσσα έξω και βλέπεις ένα ωραίο όνειρο χτυπάει αυτό το πράμα και σου κόβει όλη την υπερπαραγωγή στη μέση! Μου το έχει κάνει πολλές φορές και όσο και αν προσπαθώ μετά να συνεχίσω το έργο δε γίνεται τίποτα! ΆΤΙΜΑ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
-Να αδιαθετεις τις πιο ακαταλληλες στιγμες?:redface:
-Να μιλας και να μη σε ακουνε?
-Να δινεις πολλα και να λαμβανεις μονο αχαριστια?
-Να γνωριζεις ολο και περισσοτερους ρηχους και επιφανειακους ανθρωπους?
-Να μπανιζεις εναν/μια κουκλο/κουκλα και μολις ανοιγει το στομα του να ξενερωνεις?
(ειτε γιατι βρωμαει, ειτε γιατι ειναι στοκος, ειτε διοτι εχει περιεργη προφορα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οταν ο αλλος παει να πει κατι και μετα δε το λεει...
και οταν επιμενεις να σοου πει να σου λεει δεν ηταν τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
να λεω κατι ο αλλος να λεει οτι καταλαβε το λαθος του να υποσχεται κιολας και τσουπ να ξανακανει το ιδιο....:mad:

μου τη δινουν οι υποσχεσεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
να μη σε αφηνουν να εκφραστεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...να είσαι άρρωστη ενώ ήσουν ήδη 4 φορές άρρωστη και μόλις ανάρρωσες αλλά να ξέρεις ότι θα ξαναρρωστήσεις γιατί όλοι είναι άρρωστοι;;;







ΕΙΝΑΙ ΜΑΪΟΣ, ΚΑΙΡΕ ΛΗΣΤΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Να θεωρούν αρκετοί από τους γύρω σου λεπτομέρεια κάτι το οποίο είναι σημαντικό για σένα;


Υ.Γ. Κάποιες φορές έχουν δίκιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Να θεωρούν αρκετοί από τους γύρω σου λεπτομέρεια κάτι το οποίο είναι σημαντικό για σένα;


Υ.Γ. Κάποιες φορές έχουν δίκιο....
ποιος νοιάζεται για αυτές τις (δίχως άλλο λίγες) φορές ; Για όλες τις άλλες ποιος θα μας αποζημιώσει ;

Υ.Γ. εμείς αποζημιώσαμε για τις λίγες φορές:hmm::hmm:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
.... να εισαι 19 χρονων γαιδουρα και να μαπινει η μανα σου με το που φευγεις για ενα ποτο να ψαχνει τα ντουλαπια σου και τα συρταρια σου.

ΕΛΕΟΣ πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δεν είναι σπαστικό......ς ο ρεμπεσκές.Με έχει βγάλει έξω από τα ρούχα μου . Πρώτα μεταμορφώνεται σε πειρασμό χαζού σχόλιου στο <<προγαμιαία συμβόλαια>> και με αναγκάζει να απαντήσω καταλλήλως.Μετά μου κάνει διπλή επίθεση με σχόλια στο προφίλ και μηνύματα με αποτέλεσμα να κρυώσει το μπριάμι μου.Άσε που πληκτρολογεί πιο γρήγορα από την σκιά του με αποτέλεσμα να με αναγκάζει να γράφω πιο γρήγορα από ότι πυροβολεί ο λούκυ λουκ.Για να γλιτώσω στέλνω αίτημα φιλίας και χαίρομαι με την εξυπνάδα μου δίχως να λογαριάζω ότι έκανα φίλο τον αρχισπάμερ που ακόμα και σε ένα θέμα να θέλει να απαντήσει , δημιουργεί με την απάντηση του καινούργιο.Και οι κακές παρέες όσο πάει σε επηρεάζουν.Το άλλο σπαστικό μέλος η qslv ήτανε το πρώτο αίτημα φιλίας που έστειλα.Δεν με αναγνωρίζω πλέον.Παρατηρώ ότι αν η qslv ήτανε άντρας θα ήτανε ο ρεμπεσκές και τούμπαλιν.Εγώ μοιάζω με τον καρπό μιας θυελλώδους νύχτας που ζήσανε αφού είχανε πιει αλκοόλ - πολύ αλκοόλ εξού και η τερατογέννηση.
Επίσης είναι και αόρατος χρήστης.Ορίστε μας.Σε φόρουμ δηλαδή εκεί που εξ ορισμού θέλεις να αλληλεπιδράσεις , να μπαίνεις αόρατος.Άλλο και τούτο.Τουλάχιστον άμα τον βλέπεις συνδεδεμένο προετοιμάζεσαι ψυχολογικά
Τέλος επαγγέλεται σεφ.Εγώ δεν το πιστεύω.Ίσως φιλόλογος - όλο άγνωστες λέξεις μου λέει στα μηνύματα.Αλλά όχι σεφ.Αυτός άμα του λέγανε μαγείρεψε κάτι ξεχωριστό για την περίσταση , θα έφτιαχνε μια τούρτα που εξωτερικώς θα έμοιαζε λαχταριστή και μόλις πήγαινες να ορμήσεις θα πεταγόταν από μέσα της αυτός φωνάζοντας χα δεν θα σε αφήσω να φας ρίχνοντας σου ένα κομμάτι σαντιγί στην μούρη.

Ο νίτσε έλεγε πως είναι αναπόφευκτο να γίνεις τέρας προσπαθώντας να αντιμετωπίσεις ένα τέρας.Ρεμπεσκέ , είχατε συστηθεί ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
εκανε το παιδι και λαλησε αυτος ο ρεμπ:'(:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...να φεύγουν όλοι, πάνω που ήρθες και συνήθισες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
να σκάει μούρη ο αντιπαθέστατος τη στιγμή που περνάς καλά και θέλεις να μείνεις κι άλλο... Μετα να βρίσκεις μια διακριτική δικαιολογία να την κάνεις και την επόμενη ακριβώς στιγμή να σου προτείνει να φύγετε μαζί γιατί περαστικός ήτανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
....να μη πηγαινει τιποτα καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να μην βρίσκεις parking.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Δεν είναι σπαστικό που είναι όλοι ζζπαστικοί εκτός από μένα ?:mad:

Δεν είναι σπαστικό που όλοι μου τη δίνουν στα νεύρα ενώ εγώ δεν το κάνω ποτέ ?:mad:

Δεν είναι ζζπαστικό που πάντα μα πάντα ,θα πάρει κάποιος άλλος από την παρέα τη ντομάτα ή εκείνο το λαχταριστό κομμάτι φέτα από τη σαλάτα , που είχα κοζάρει τόση ώρα ?
( με ρώτησε ? πως το κάνει αυτό ? Αίσχος ! ) :ropalo:


Δεν είναι σπαστικό που κάποιος άλλος θα έχει παρκάρει έξω από την πολυκατοικία / μαγαζί / πολυκατάστημα , που θέλω να πάω εγώ, και με βολεύει να το αφήσω έξω από την είσοδο ? Ποιος του έδωσε αυτό το δικαίωμα ? Τόσο γαιδούρια πια ?

Δεν είναι ζζπαστικό που πάντα κάποιος άλλος θα προλάβει στο μετρό εκείνη την υπέροχη θέση που είχα δει μπαίνοντας δίπλα στο παράθυρο ? Που κάθεσαι ρε κύριος με ρώτησες ναʼ ουμε ?:mad:


Δεν είναι απίστευτα εκνευριστικό που πάντα θα αρρωστήσω / αδιαθετήσω / πάθω αλλεργία κλπ , όποτε είναι να πάω διακοπές , εκδρομή , για μπάνιο ?
Πήραν την άδειά μου πρώτα , μου κλείσαν ραντεβού , με τι θράσος φανερώνονται μπροστά μου ?
Ήθελον έγνον ουκ αισχύνονται ? που θα έλεγε και η Λαίδη …


Δεν είναι τρομακτικά εκνευριστικό που όταν ο ήλιος καίει - κι εγώ ντεν κρυώνω αλλά καίγομαι στο λιοπύρι της ασφάλτου , στο φανάρι ο μπροστινός σταματάει λίγα μέτρα πριν τη γραμμή για να βρίσκεται κάτω από τη σκιά του δέντρου ?
Ωρέ καραμήτρο δική μου είναι η σκιά , μου ανήκει , αντιστοιχεί στο δικό μου τετραγωνικό , που θα στεκόταν το αμάξι μου , πως τολμάς και μου την κλέβεις ?:rant:


Και δεν υπάρχει πιο σπαστικό από το να μου τρώνε τις γωνίες από το ψωμί ( τα ρεμάλια ) , όλοι οι φίλοι μου , που δεν φτάνει που έφτιαξα τόσα φαγητά για να τους ταίσω , μου κλέβουν και την ιδιοκτησία .
Δεν γνωρίζουν πως σε αυτό το σπίτι οι γωνίες του ψωμιού γράφουν πάνω το όνομά μου ?
Είναι απίστευτος τελικά ο κόσμος …..:pfff:


Δεν είναι όχι ζζπαστικό αλλά άθλιο θα έλεγα να μιλάω εγώ .. η αυτού μεγαλειότης και οι άλλοι να με διακόπτουν ? Ποιοι νομίζετε πως είστε που τολμήσατε να αρθώσετε λέξη ενώ ομιλούσα εγώ ?
Και τι σας κάνει να θεωρείτε πως τα δικά σας προβλήματα που έχετε να πείτε είναι πιο σημαντικά από τα δικά μου ? ( ούξου )

Δεν είναι ανελέητα σπασικλάου ,που όλοι κάνουν λάθος εκτός από εμένα φυσικά ,τον φωτεινό παντογνώστη , από τη ταμία στο σούπερμάρκετ που μου δίνει λάθος ρέστα , τη μανικιουρίστα που κόβει σε λάθος ύψος το νύχι , το σκύλο που κατουράει τις ρόδες του αυτοκινήτου μου , την διαχειρίστρια που δεν αγόρασε το πατάκι που εγώ θα διάλεγα , την κομμώτρια που ποτέ δεν θα φτιάξει τα μαλλιά μου ακριβώς όπως τις έδειξα ? :mad:

Και δεν είναι ΤΟ υπέρμετρα ζζπαστικό πως κανείς τους δεν μπορεί να εκτιμήσει πως εγώ δεν είμαι ποτέ και καθόλου ζζπαστικιά , αλλά ένα υπέροχο πλάσμα που έχει πάντα δίκιο ?:angel:


Πφφφ , τι δύσκολη που είναι η ζωή …

Και πόση μοναξιά έχει η κορυφή ….σνιφ



:P
:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δ
Δεν είναι ζζπαστικό που πάντα μα πάντα ,θα πάρει κάποιος άλλος από την παρέα τη ντομάτα ή εκείνο το λαχταριστό κομμάτι φέτα από τη σαλάτα , που είχα κοζάρει τόση ώρα ?
( με ρώτησε ? πως το κάνει αυτό ? Αίσχος ! ) :ropalo:

εμένα μου την σπάει όταν βγαίνουμε φοιτητοπαρέα 10 ατόμων και βάλε να φάμε σε αυτά τα τσιπουρο-κρασο-μπυρο-άδικα.Πληρώνεις -όχι πολλά- αλλά όχι και μη άξια λόγου χρήματα για αέρα και χρώμα.Συγκεκριμένα , το κρασί που έχουνε είναι νοθευμένο κάργα - το κόκκινο είναι και βαμμένο με μπογιά.Ο αέρας είναι για το φάι.Όταν πηγαίνεις σε ένα καλό εστιατόριο και με το αμόρε να είσαι που έχεις μεγαλύτερη έννοια να της φας το μπούτι από το να χλαπακιάσεις το μπούτι του κοτόπουλου πάλι λιγδώνεις κουτσά στραβά το αντεράκι σου.Ενώ όταν βγαίνεις με τα φοιτητόνια παρόλο που είσαι καθισμένος με 5-6 κάφρους ( και 5-6 κοπέλες που η πιο συγκινητική στιγμή που θα περάσετε μαζί είναι στο διάλειμα του μαθήματος να προλάβετε τυρόπιτα γκουρού) - και όμως δεν μπορείς να χλαπακιάσεις σαν άνθρωπος . Ακόμα και αν δεν είχες 10 πιρούνια να επιτίθοντο όταν εσύ μετακινείς ακόμα το ποτήρι σου , το φαί είναι εξ ορισμού γελοίο.Κάτι μπουκίτσες τις κακιάς ώρας , κάτι μπαγιάτικα της ώρας , τόσο αντιαισθητικά και τόσο σε λίγη ποσότητα - παρόλο που επέμενες <<παιδιά την μεγάληη ποικιλία>> που όταν τελικά πληρώνεις νιώθεις ψυχικά βιασμένος :eek:

Υπογράφων :
Μέλος του συλλόγου για το υποχρεωτικό ατομικό πιάτο με ατομικό μενού με ατομική παραγγελία ακόμα και όταν η έξοδος είναι του στυλ φοιτητές-που βαριούνται να γυρίσουν στην καλύβα τους γιατί θα πρέπει να δώσουν μάχη με κατσαρίδες και άπλυτα-και είμαι από φραπέ ρε συ γουστάρω να το κάψω σήμερα-να πιω θέλω ούτως ή άλλως δεν έχω λεφτά για φαί τα φυλάω για μύκονο το καλοκαιρι - να πλησιάσω και κείνο το μωρό που κάθεται μόνη στο αμφιθέατρο-σιγά για φαί ήρθα

Σας ευχαριστώ για την παρακολούθηση από στομαχιού μου - όχι ρε δεν έχω καρδιά , στομάχι έχω και ο ρομαντισμός μου είναι τα αγνά υλικά:down: :down: :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
εμένα μου την σπάει όταν βγαίνουμε φοιτητοπαρέα 10 ατόμων και βάλε να φάμε σε αυτά τα τσιπουρο-κρασο-μπυρο-άδικα.Πληρώνεις -όχι πολλά- αλλά όχι και μη άξια λόγου χρήματα για αέρα και χρώμα.Συγκεκριμένα , το κρασί που έχουνε είναι νοθευμένο κάργα - το κόκκινο είναι και βαμμένο με μπογιά.Ο αέρας είναι για το φάι.Όταν πηγαίνεις σε ένα καλό εστιατόριο και με το αμόρε να είσαι που έχεις μεγαλύτερη έννοια να της φας το μπούτι από το να χλαπακιάσεις το μπούτι του κοτόπουλου πάλι λιγδώνεις κουτσά στραβά το αντεράκι σου.Ενώ όταν βγαίνεις με τα φοιτητόνια παρόλο που είσαι καθισμένος με 5-6 κάφρους ( και 5-6 κοπέλες που η πιο συγκινητική στιγμή που θα περάσετε μαζί είναι στο διάλειμα του μαθήματος να προλάβετε τυρόπιτα γκουρού) - και όμως δεν μπορείς να χλαπακιάσεις σαν άνθρωπος . Ακόμα και αν δεν είχες 10 πιρούνια να επιτίθοντο όταν εσύ μετακινείς ακόμα το ποτήρι σου , το φαί είναι εξ ορισμού γελοίο.Κάτι μπουκίτσες τις κακιάς ώρας , κάτι μπαγιάτικα της ώρας , τόσο αντιαισθητικά και τόσο σε λίγη ποσότητα - παρόλο που επέμενες <<παιδιά την μεγάληη ποικιλία>> που όταν τελικά πληρώνεις νιώθεις ψυχικά βιασμένος :eek:

Υπογράφων :
Μέλος του συλλόγου για το υποχρεωτικό ατομικό πιάτο με ατομικό μενού με ατομική παραγγελία ακόμα και όταν η έξοδος είναι του στυλ φοιτητές-που βαριούνται να γυρίσουν στην καλύβα τους γιατί θα πρέπει να δώσουν μάχη με κατσαρίδες και άπλυτα-και είμαι από φραπέ ρε συ γουστάρω να το κάψω σήμερα-να πιω θέλω ούτως ή άλλως δεν έχω λεφτά για φαί τα φυλάω για μύκονο το καλοκαιρι - να πλησιάσω και κείνο το μωρό που κάθεται μόνη στο αμφιθέατρο-σιγά για φαί ήρθα

Σας ευχαριστώ για την παρακολούθηση από στομαχιού μου - όχι ρε δεν έχω καρδιά , στομάχι έχω και ο ρομαντισμός μου είναι τα αγνά υλικά:down: :down: :smoke:

Απάντηση (σε περίπτωση που είσαι Αθηναίος): Τρως πριν στα έβερεστ ή σε σουβλακερί ή μετά βρώμικο. Προσπαθείς απεγνωσμένα να βρεις άνθρωπο να πάρετε ούζο και όχι κρασί μιας και όπως είπες εσύ η μπογιά είναι βασικό συστατικο (εκτός και εάν είσαι στον Τυνιακό οπότε θα πάρεις μπύρες και θα ανεχτείς τον αντιπαθητικό γέρο-σερβιτόρο). Μάντεψε, το ούζο δεν νοθεύεται αλλά πρόσεξε μην το παρακάνεις είναι ύπουλο ποτό. ΑΝ όλοι είναι ξενέρωτοι θα πάρεις μόνο σου, σιγά τις προσωπικότητες που θα παρεξηγηθούν. Φυσικά και δεν θα φας εκεί τις απεχθέστατες ποικιλίες. Ο Ωνάσης έτρωγε σπίτι του και στις δεξιώσεις έκλεινε δουλειές κάτι θα ήξερε. Είσαι πιο κουλ και τυπάκι όταν οι άλλοι είναι με γεμάτο το στόμα

Υπογράφων: Συνταξιούχος καθηγητής (ουζο-μπυρο-κρασο-κατάστασης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
...να πεινας και να ναι αδειο το ψυγειο επειδη κοπροσκυλιαζες ολη μερα και δε πηγες για ψωνια...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top